Продам гладкоствольну рушницю ІЖ-54

Продам гладко ствольну рушницю ІЖ-54. Рушниця з горизонтальним розташуванням стволів, довжина яких 730 мм, діаметр 18.2 мм, 12 калібр. Дульне звуження лівого ствола – 1,0 мм, правого ствола – 0.5 мм. Маса рушниці 3.4 кг. Паспортна живучість рушниці 7500 пострілів, реальна в рази більше, дуже надійна та міцна рушниця. Стволи виготовлені зі сталі марки 50А (ГОСТ 5160-49). Замикання стволів потрійне: запірною планкою на два підствольні гаки і болтом Грінера на верхній гачок стволів. Експортний варіант (матеріал виготовлення прикладу - горіх, знаки «Made in USSR» та на затильнику прикладу «Байкал», наносились у період з 1983 по 1993 роки). Рушниця не розбиралась, без люфтів. Стан дуже гарний, стволи в ідеальному стані, без сипу. Останні років 25+ стояла в зачохленому стані в сейфі, з рушниці взагалі майже не стріляли. Періодично робилось ТО. Ззовні на стволі, біля кріплення ременя, є незначні потертості (дивіться фото). Паспорт на рушницю нажаль відсутній (загубили). Рушниця була тільки в одній родині, дісталась у спадок. Зареєстрована в м. Бориспіль, Київська обл. Продаж через дозвільну. З будь-яких питань звертайтесь по телефону: 093 546 5581. Ціна 850$.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg
 

ДСП&ДВП

Новачок
Це "хронічна хвороба" ИЖів "54-х" та "26-х": невдала геометрія бойка і зловживання холостим "клацанням" спусків за наявності безударного. Приблизно у 80-90% тих рушниць, які пройшли через мої руки і потребували заміни зламаного бойка, був зламаний саме лівий.
 

Віталій_ua

Мисливець
Це "хронічна хвороба" ИЖів "54-х" та "26-х": невдала геометрія бойка і зловживання холостим "клацанням" спусків за наявності безударного. Приблизно у 80-90% тих рушниць, які пройшли через мої руки і потребували заміни зламаного бойка, був зламаний саме лівий.
Ви пишете"не розбиралася" а бойок міняний і вас запитали чи рушниця без мушки?
 
О, а ТС пише:
"....знаки «Made in USSR» та на затильнику прикладу «Байкал», наносились у період з 1983 по 1993 роки..."
Інформацію брав з посту одного з старожилів цього форуму... Там людина посилалась на інформацію, взяту з сайту виробника. Може я й помиляюсь, але точно знаю, що рушниця бралась дідом до мого народження (1986 рік).
 
Останнє редагування:
Ви пишете"не розбиралася" а бойок міняний і вас запитали чи рушниця без мушки?
Я ж писав, що з рушниці 25+ років ніхто точно не стріляв. Тому що там дід міняв чи ні, чесно, я знати не можу. Наскільки мені розповідав батько, там дуже малий настріл, тому враховуючи якість збірки та матеріалів не думаю що там могло щось трапитись. Хоча можу і помилятись, сперечатись не буду. Причини сколу на гвинті я не знаю. З приводу наявності мушки, на фото ж усе видно... Додатково ніяких прицільних засобів не встановлювалось, все як з магазину йшло.
 
Я ж писав, що з рушниці 25+ років ніхто точно не стріляв. Тому що там дід міняв чи ні, чесно, я знати не можу. Наскільки мені розповідав батько, там дуже малий настріл, тому враховуючи якість збірки та матеріалів не думаю що там могло щось трапитись. Хоча можу і помилятись, сперечатись не буду. Причини сколу на гвинті я не знаю. З приводу наявності мушки, на фото ж усе видно... Додатково ніяких прицільних засобів не встановлювалось, все як з магазину йшло.
так її немає))
 

Вкладення

Не полінувався, пішов подивися. Ви були праві, мій затуп, мушка викручена, десь профукали. Її ціна від 80 до 150 грн на будь який смак, я думаю це питання легко вирішити. Смішно вийшло, згоден ;)
изображение_viber_2023-10-09_18-26-14-879.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Заміна бойків у відбійній ІЖ-54, правильним інструментом і фахівцем, не є проблемою для рушниці. Конструктивно бойки даної модифікації можна покращити, але знову ж таки, у кваліфікованого спеціаліста. А ламаються вони у рушницях, не лише в даній моделі, виключно по одній причинв-низькій культурі наших мисливців. Які, таким чином, знімають їх з бойового взводу, клацаючи ними "вхолосту". Робити такого не можна категорично. Це не автомат Калашникова. П.С. Бажаю вдалого продажу надійній, міцній горизонталці з гарним боєм і у хорошому стані. Онукам її ще вистачить при правильній експлуатації і при наших полюваннях на сучасних боєприпасах. До речі, знак Байкал з"явився аж в 1963 році і спочатку використовувався виключно Разноэкспортом. Тому і не дивна його присутність на цій експортній рушниці, все тут правильно. Так само, як і наявність горіхового дерева ставить його дещо вище від бука.
 
Останнє редагування:

Andrij1983

Мисливець
Не полінувався, пішов подивися. Ви були праві, мій затуп, мушка викручена, десь профукали. Її ціна від 80 до 150 грн на будь який смак, я думаю це питання легко вирішити. Смішно вийшло, згоден ;)
Переглянути вкладення 847151
Ціна то копійчана , за мушку .
Та ви поставили ціну , як за автентичну одиницю , не пошкоджену , з мінімальним настрілом ...Мушку , без нагріву і пошкоджень , майже не можливо викрутити .Брандрубка виймалась , і як завжди кощунським методом , де брали викрутку з мотоциклу , якою провіряли іскру
Два пункти з трьох , вже спростовано без заперечно !!!
Малострільність під сумнівом ...
І до речі , ця модель була знята з виробництва на початку 70тих років.Тому що з 70того по 73тій випускалась модернізована модель , прототип ІЖ-54 , модель ІЖ-26 Так що з 1983 по1993 , інформація не вірна , а бо ваш тильник (колхоз)...І того , правди в оголошенні мало .
Ви б поставили мушку , знайшли б в толкового майстра , цілий винт на брандтрубку і подали оголошення знову .
З повагою і вдалого продажу...
 

old hunter

Снайпер
Ви б поставили мушку , знайшли б в толкового майстра , цілий винт на брандтрубку і подали оголошення знову .
А який сенс?
Ці дії все одно не натянуть на заявлену ціну.
А за адекватну ціну (яку ми побачим через декілька місяців торгів) візьмуть і в такому стані.

Це моя думка така. ;)
 
А на мою думку файний екземпляр. І настріл тут дуже маленький. Мушка легенько вкручуєця і викручуєця. В мене така мушка є можу підігнати. Ціна чуть завелика, а так апарат норм. Вдалого продажу.
Дякую за добре слово :) Ціну вказував таку з розрахунком на розумний торг, віддам трохи дешевше. Мушку вже замовив, сьогодні/завтра буде.
 

Дар

Новачок
Дуже гарна рушниця,і її стан . Маю таку саму понад десять років, гарний бій. Із свого 30 - річного стажу полювання,залишив тільки її, хоч у мене було до 10-ти різних рушниць. Вдалого продажу!
 
Зверху