Продам мелкашку со скобой Генри Marlin-39A, почти "легендарный винчестер" в кал .22, под разрешение

Статус
Закрита.

Basmach

Новачок
Продаю дрібнокаліберну гвинтівку Marlin Original Golden-39A.
Механізм подавання дозволяє заряджати будь-які набої .22: довгі .22 LR, .22 L, коротенькі .22 S. При заряджанні .22 LR ємність магазину складає 19 набоїв, "пістолетних" .22S влазить цілих 26 штук.
Перезаряджання "скобою Генрі" (Lever Action), як у вестернах.
Ствол має мікронарізку - 16 нарізів.
Гвинтівка проста та точна, класична, добротна (на фото зверніть увагу на товщину ствола), без пластику, з незначними модифікаціями випускається з 1891 року.
Розкладається для чистки з допомогою монети 5 коп шляхом відкручування одного гвинта.

В комплекті з гвинтівкою віддаю рідну американську упаковку та інструкцію зі вибух-схемою, рідний (нерозпакований навіть) замок на спусковий гачок, набір для встановлення оптики, запасний екстрактор, йоршики, раунди та патчі для чистки, а також 165 набоїв.

Ціна 10 000 грн.

Дозвіл в мене дійсний до середини грудня 2016, тому строк дії цієї пропозиції - до 07.12.2016. Після цього буду вимушений подати документи для продовження дозволу та, відповідно, залишу гвинтівку собі ще на три роки.

Очевидно, що продаю виключно під дозвіл, про "інші варіанти" не буду навіть розмовляти.

В Інтернеті буваю нечасто, тому з будть-яких питань пропоную телефонувати (067)-656-19-80. Територіально знаходжуся під Києвом.
 

Вкладення

Basmach

Новачок
В очереди на резерв).
Добрий день! Резерв прийнятий. Завтра ввечері обіцяв визначитись нинішній резервіст, Ви наступний за ним :).

Якщо можна, напишіть мені в приват телефон, щоб можна було зв"язатися.

З повагою
Артем
 
Статус
Закрита.
Зверху