Продам рушницю Verney Carron Saint-Etienne 12/76

Статус
Закрита.

dubenhanter

Мисливець
Така корозія- результат знаходження зброї в чохлі тривалий час, особливо після використання в сиру погоду! Тих "законників" , що рекомендують таке зберігання, до зброї на постріл підпускати не можна!
 

Вік71

Снайпер
Добро всім дня ! Це добротна бюджетна ZABALA HERMANOS .

Була в мене аналогічна з паспортом та гарантією ! Продав в 2016 році. Чудова рушничка за адекватні гроші! Вдалого продажу !
 

Sergik

Слідопит
це Verney-Carron від ательє. Я шановний знаю, що кажу, більш того, я навіть мав честь побувати на виробництві Verney-Carron і поспілкуватися з директором підприємства. Ви там теж бували і бачили своїми очима як виробляють стволи? як збирають рушниці? Я навіть упевнений що і про іспанську компанію ви знаєте виключно з інтернету. Ви зверніть увагу на інші клейма у вигляді лілії, на моїй рушниці і на тій що запропонована на продаж, вони ідентичні
Шановний, з усією повагою до Вас і немаючи бажання розпочинати дискусію в темі продажі, хочу відмітити лише дві речі:
Перше я не хочу сказати що це погана рушниця, яка продається!
Друге, поясніть мені який сенс затративши однакові зусилля і ресурси Вернея, продавати своїж рушниці у триччі дешевше від бренда!???
 

deta

Мисливець
Доброго здоров"я усьому поважному панству. Колись на одному з форумiв , де обговорювалися рушницi V.C.,хтось з учасникiв виказав припущення,що ствольнi коробки для дешевих моделей рушниць V.C. бере в Zabala Hermanos. Може таке бути? З повагою,deta.
 

okhorly

Слідопит
Доброго здоров"я усьому поважному панству. Колись на одному з форумiв , де обговорювалися рушницi V.C.,хтось з учасникiв виказав припущення,що ствольнi коробки для дешевих моделей рушниць V.C. бере в Zabala Hermanos. Може таке бути? З повагою,deta.
Может. В данном случае Карон взял у братьев и стволы с ложей.
 

deta

Мисливець
Тодi це вже розмiщеня замовлення вiд V.C. у Z.H.на виготовлення дешевих моделей рушниць для себе.Зараз таке часто можна зустрiти.Особливо з турецькими виробниками . З поааглю,deta.
 
Статус
Закрита.
Зверху