Продам свіжий натуральний мед

shevchuk

Мисливець
Продам свіжий натуральний соняшниковий мед з власної пасіки, ціна за 0,5л.-100грн. 1л.-180грн. 3л.-500грн.(пластикова тара.)Відправка укр пошта та нова пошта, наложеним відправляю тільки по передоплаті.
 

shevchuk

Мисливець
Продам свіжий натуральний соняшниковий мед з власної пасіки, ціна за 0,5л.-100грн. 1л.-180грн. 3л.-500грн.(пластикова тара.)Відправка укр пошта та нова пошта, наложеним відправляю тільки по передоплаті.
 

Вкладення

Ohotnik47

Слідопит
Продам свіжий натуральний соняшниковий мед з власної пасіки, ціна за 0,5л.-100грн. 1л.-180грн. 3л.-500грн.(пластикова тара.)Відправка укр пошта та нова пошта, наложеним відправляю тільки по передоплаті.
Візьму 3л на пробу.
Реквізити будь-ласка.
 

Ohotnik47

Слідопит
Отже!
Отримав МЕД від камрадів, бо замовляв у двох, продублюю і в його темі.
Що сказати, справжній МЕД - слова зайві.
Налив у чашку, поставив на стіл і через хвилину кухня наповнилась неймовірними пахощами.
Закриваєш очі...
І ти серед луків, чути спів жайворонка і коників, пахощі п'янять...
Вже продегустували - смакота.
Дуже вдячний!.
 

shevchuk

Мисливець
Отже!
Отримав МЕД від камрадів, бо замовляв у двох, продублюю і в його темі.
Що сказати, справжній МЕД - слова зайві.
Налив у чашку, поставив на стіл і через хвилину кухня наповнилась неймовірними пахощами.
Закриваєш очі...
І ти серед луків, чути спів жайворонка і коників, пахощі п'янять...
Вже продегустували - смакота.
Дуже вдячний!.
Смакуйте на здоров'я.
 

shevchuk

Мисливець
Всім доброго здоров‘я,та миру нам всім,в наявності мед з садів змішаний з ріпаком(закристалізований)викачка в травні цього року,ціна 110грн за літру,а також приймаю замовлення на мед з соняшника,(викачка приблизно буде через три тижні)ціна на мед з соняшника буде 130грн за літру.Від 10 літрав відправка за мій рахунок.Бажаю всім добра.
 
Останнє редагування:
Зверху