Продам Manufacture Liegeoise d’Armes

Статус
Закрита.

Sauer1

Мисливець
Продам рушницю виробництво Бельгія.
Рік випуску - 1926
Калібр - 16/70
Вага - 2,810кг
Довжина стволів - 700мм
Звуження - 0,2 та 0,4
Рядова мисливська рушниця з відмінним боем та малою вагою, ідеально підходить для полювання з собакою. Дерево рідне,воронування також. Рушниця в задовільному технічному стані, присутній шат, в стволах раковини.
Місце знаходження Київ
Ціна - 10.000 грн ( торг)
0674400578 Ярослав
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Там не літера В, там літера Е
Як на мене,то там прописна буква "в".Тоді була така манера написання(на нижній ніжці було утовщенням з маленьким вигином,що означало умовне з'єднання).Прописна "е"писалась по іншому на бельгійцях.Крім того майже всі клейма мали закінчений термін в 1924-му році.Ще одне.На рушниці стоїть клеймо "М" з зірочкою,що належав контролеру Кушан Луї і клеймився ним в 1923 році.Ви вказуєтє,що рушниця належить майстерні "Manufacture Liegeoise d"Armes a feu" ,але клейма і напису про це на рушниці немає.Повинні стояти такі клейма і написи.

1641248574183.png


1641248606603.png


1641248639590.png
 

Sauer1

Мисливець
Доброго ранку шановний Арго. Мене смутив розрив в літері, тому склоняюсь, що вона більш схожа на літеру е, може це дійсно літера в
На рушниці присутні залишки клейм з короною :), саме тому я індифікував її, як монуфактуру.
Але якщо це просто нонейм і не 26 року, а 23 і це принципово, то я готовий виправити оголошення.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Клеймо з короною означає,до це модель покращеного виконання!
 

ТАР

Снайпер
Вибачте, просто цікаво, а для чого ставлять медальйони на ложе?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Замовний екземпляр.Власне про це і говорить клеймування короною!
 

Sauer1

Мисливець
Там,під короною були якісь букви. Такі клейма ставили контролери самої монуфактури, саме це навело мене на думку,що ця рушниця має відношення до Лежської мануфактури.
 

Вкладення

Sauer1

Мисливець
На скільки я знаю, то зброя під маркуванням МL - це була зброя більш дорогого виконання.
Також була звичайна мисливська зброя, яку випускала монуфактура.
А іще було безліч колодок та труб випущених монофактурою які розходились по подавалам та в будівлі кустарів .
З приводу даного екземпляра , то встановлюючи його історію, я керувався саме ціни фактами. Але можу помилятись, чи не зовсім достовірно трактувати походження данної рушниці
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Як на мене,то це є якийсь експерементальний екземпляр,може навіть і ML.Клейма виробника відсутні,але в наявності напис на ствольній парі,що це є офіційне випробування порошкової сталі.Такі випробування колись в 20-х роках проводила Льєжська мануфактура.Така версія, в даному випадку, має шанси на життя.Залишайте як є і нехай продається.Вже той факт,що це покращений експерементальний зразок, дає йому перевагу над серією.
 

gaudi

Слідопит
Судя по клеймам сужения должны быть 0.9. и 1(откуда взялись 0.2 и 0.4 ?(если не ошибаюсь 18.4-17.5 выходит0.9
продаеться рушниця у 16кал.те що ви побачили то до прикладу виставив арго......хоча тут і до звужень 16кал е питання....невідповідність до клейм....
 
Статус
Закрита.
Зверху