Продаю ружье Sauer 8 с паспортом.

Статус
Закрита.

Markovichkiev

Новачок
Продаю ружье Sauer 8 ,1963 г.выпуска,12 кал.,стволы 700 мм,чок-получек.Регистрация ---Киев.Я не охотник,ружье -наследство покойного тестя,служившего в Германии.Тесть единственный владелец,стрелял редко,в ружье никто не лазил,я только чистил иногда.Продажа в Киеве через разрешительную систему.Цена 1100$.
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Давно такого екземпляру на форумі не бачили!!Супер.
 

китай

Слідопит
Ви маєте пояснити чому не приймаєте резер, як що зброя продана , то напишіть і закрийте тему , за правелами я резерв маю право поставити, як що не приймаєте резерв, то має бути причина.
 

китай

Слідопит
Тому що ціна шара за таку рушницю і судячи з кількості дзвінків - ТС це вже зрозуміл.
Не важлива кількість дзвінків, першочергово право на покупку мають хто поставив резерв в темі а не по телефону.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я так і знав,що так і буде!!!Хотів закритти тему після першого резерву,але кортіло подивитись на подальший сценарій,а власне хто перший поведеться - продавець на гроші чи покупці на дешевизну.Повелись всі одночасно незважаючи на існування здорового глузду!!А рушниця буде продаватись довго!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

китай

Слідопит
Це якраз і відповідь на всі резерви!!А завтра побачите цю рушницю на всіх торгових ресурсах,але з іншою ціною!Чекаю і я.
Це в Ваших силах розібратись з такими продавцями і зробити справедливі дії.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Поки що продавець дав відповідь на резерви і не просить чогось іншого по темі,а тому чекаємо.Все в рамках Правил форуму.Вранці буде вердикт.
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Колеги, розмовляв з продавцем, є резерви по телефону. Ситуація не до кінця зрозуміла, очікую відповідь від продавця
 

old hunter

Снайпер
Та наче відкрита.
Перекупи швидче за пересічного покупця, та вміють переконувати (работа такая):)
Воно все одно знайде свого власника, але вже за іншу ціну.

Таке життя в нас, такі ми з вами друзі.
 
Статус
Закрита.
Зверху