Продление разрешения

иж 18

Слідопит
Уважаемые охотники и владельцы оружия, хотел поинтересоваться как после создания единого реестра оружия изменилась перерегистрация? Что нового? Кто-то сталкивался с нововведением?
 

old hunter

Снайпер
Майже нічого.
Можна подати заявку в Едином вікні (з компУтера), додати скани документів. Але бумаги потрібно відправити поштою або відвезти особисто дозвільнику.
Перелік документів не змінився.
При продовженні дозволу на гладкоствол потрібно зброю нести в дозвільну, вони її фотографують на міліметровій бумагі (спеціальна така в них е). Якщо зброя викликае питання можуть направити в НЕДКЦ на технічний огляд. (в нас так).
Нарізне зараз відстрілюеться на власника перед продажем та переоформленням (в нас в Харкові 220 грн.)
Книжечку "дозвіл" вже не видаватимуть, треба мати витяг з ЕРЗ в кюар-коТом :)

А ні е революційне нововведеняя......................... магазини можуть віднести ваші папери до дозвільної за 1500 грн.. вважаю це дуже зручно :)
 

Beowulf

Мисливець
Вітаю !
І чого в нас все робиться тільки з ускладненням ? складається враження, що ця вся "єрись" для їхнього збагачення. Сволочі не нажруться ніколи.
 

иж 18

Слідопит
Майже нічого.
Можна подати заявку в Едином вікні (з компУтера), додати скани документів. Але бумаги потрібно відправити поштою або відвезти особисто дозвільнику.
Перелік документів не змінився.
При продовженні дозволу на гладкоствол потрібно зброю нести в дозвільну, вони її фотографують на міліметровій бумагі (спеціальна така в них е). Якщо зброя викликае питання можуть направити в НЕДКЦ на технічний огляд. (в нас так).
Нарізне зараз відстрілюеться на власника перед продажем та переоформленням (в нас в Харкові 220 грн.)
Книжечку "дозвіл" вже не видаватимуть, треба мати витяг з ЕРЗ в кюар-коТом :)

А ні е революційне нововведеняя......................... магазини можуть віднести ваші папери до дозвільної за 1500 грн.. вважаю це дуже зручно :)
Спасибо за ответ.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Можна подати заявку в Едином вікні (з компУтера)
бумаги потрібно відправити поштою або відвезти особисто дозвільнику.
трохи через сраку, нє? але в принципі - шо треба було доказати! ніколи, підкреслюю та наголошую, ніколи наша держава не прийме жодного документа, щоб обмежити свій вплив в чомусь, бодай найменшомуа тут кожен електронний реєстр - то повноцінна база даних, і цих реєстрів ціла купа - ДЗК, ЄДРР ЄРЗ - все для того щоб зручніше було ці бази продавати та зливати куди треба й нетреба. тотальний контроль. про які права та свободи мова? раніше я ходив до дозвільника і все, а зараз я МАЮ ПРАВО спочатку наї..тись зі створенням кабінету в ЄРЗ, а вже потім піти до дозвільника... оце мать його добро зробили!!!
раніше я їхав у РЕВ ДАІ та почекавши живу чергу реєстрував авто без проблем, а зараз беремо першим номерок в електронну чергу і о диво!!! на ньому цифра 38!!! а чого так?! бо працівник того ж сервісного центру "раніше встав" та за "окреме спасіба" вже набрався цих номерків рідним і близьким, перекупам і т.д! чи може в когось не так??? була спроба сервісних центрів і зброю на себе взяти, то нє, ДС вперлась - не віддали.
 

old hunter

Снайпер
Просто шикарно... А самому до інспектора сходити ще можна чи вже ні?
Так, ще можна самому.
Але не тягніть, магазини не сплять, скоро занесуть грошенят кому треба і тоді все, тільки через них.
Бо тільки вони будуть знать яким стуком погрюкати в двері дозвільної щоб ті відчинили.:)
Чи хтось мае сумніви що таке можливо?
 

иж 18

Слідопит
А за сколько до окончания срока годности разрешения нужно идти продлевать, есть какие-то рамки? Скажем если ещё пол года есть, а сейчас можно продлить?
 

Altay1972

Снайпер
А меня все же волнует вопрос продления разрешения в плане сроков... кончилось разрешение в аккурат концом февраля 22го... по положению все действительно до окончания военного положения плюс 10 дней... я как бы туда в разрешительную и не спешу, еще есть впереди десять дней и я такой не один, но я пару раз поднимал вопрос о сроках продления и ответ некоторых форумчан был такой, что продляют на три года от того срока, до которого было разрешено...
Однако получается коллизия или оказия :), для продления мне надо написать заявление, что прошу продлить и т.д. они его регистрируют по канцелярии сегодняшним числом и соответственно, согласно их же Приказа, должны продлить на три последующих года, а они продляют грубо на 1,5 года (начиная считать от конца февраля 22 года)...т.е. сами нарушают свой же непоколебимый (пока) Приказ... а если мне продлить от февраля 22 года, то тогда мое заявление с просьбой о продлении должно быть от того же февраля 22 года, но поезд ушел и в канцелярском журнале дырок за февраль 22 года чтобы провести мое заявление задним числом - нет...
Отсюда, как ни крути есть нарушения: либо учетно-регистрационных положений (что вряд ли, ибо там все же есть контроль и ответственность), либо нарушаются требования и положения их же Приказа...
вот я туда пока и не спешу, поживем посмотрим, пока все законно, а там возможно "или ишак - заговорит, или падишах - помрет"...
какие у кого будут варианты? ;)
 

иж 18

Слідопит
А меня все же волнует вопрос продления разрешения в плане сроков... кончилось разрешение в аккурат концом февраля 22го... по положению все действительно до окончания военного положения плюс 10 дней... я как бы туда в разрешительную и не спешу, еще есть впереди десять дней и я такой не один, но я пару раз поднимал вопрос о сроках продления и ответ некоторых форумчан был такой, что продляют на три года от того срока, до которого было разрешено...
Однако получается коллизия или оказия :), для продления мне надо написать заявление, что прошу продлить и т.д. они его регистрируют по канцелярии сегодняшним числом и соответственно, согласно их же Приказа, должны продлить на три последующих года, а они продляют грубо на 1,5 года (начиная считать от конца февраля 22 года)...т.е. сами нарушают свой же непоколебимый (пока) Приказ... а если мне продлить от февраля 22 года, то тогда мое заявление с просьбой о продлении должно быть от того же февраля 22 года, но поезд ушел и в канцелярском журнале дырок за февраль 22 года чтобы провести мое заявление задним числом - нет...
Отсюда, как ни крути есть нарушения: либо учетно-регистрационных положений (что вряд ли, ибо там все же есть контроль и ответственность), либо нарушаются требования и положения их же Приказа...
вот я туда пока и не спешу, поживем посмотрим, пока все законно, а там возможно "или ишак - заговорит, или падишах - помрет"...
какие у кого будут варианты? ;)
А есть какой-то приказ , указ, вообщем бумажка, что можно пройти перерегистрацию в 10- ти дневный срок после окончания военного положения? Все кругом говорят а документ я не нашел, если у вас есть скиньте сюда пожалуйста. Я к тому , что если не продлевать, придут с проверкой и лучше не на словах объяснить, что можно не продлевать а ссылаться на какой-то документ.
 

Altay1972

Снайпер
https://informator.ua/ru/v-ukraine-...levat-do-konca-deystviya-voennogo-polozheniya

Наказ Міністерства внутрішніх справ України «Про продовження строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні» від 18 березня 2022 р. № 195, яким установлено, що під час дії воєнного стану в Україні строк дії дозволів, визначених Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 р. № 622, продовжується на період до 10 днів після припинення або скасування дії воєнного стану в Україні.
 

иж 18

Слідопит
https://informator.ua/ru/v-ukraine-...levat-do-konca-deystviya-voennogo-polozheniya

Наказ Міністерства внутрішніх справ України «Про продовження строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні» від 18 березня 2022 р. № 195, яким установлено, що під час дії воєнного стану в Україні строк дії дозволів, визначених Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 р. № 622, продовжується на період до 10 днів після припинення або скасування дії воєнного стану в Україні.
Спасибо
 

old hunter

Снайпер
Однако получается коллизия или оказия
Вся работа разрешительной системы в Украине это совокупление коллизии с оказией причем в извращенной форме.:D

Зброю яку я продав два тижня тому досі не оформили на покупця і в ЕРЗ вона на мені.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Зброю яку я продав два тижня тому досі не оформили на покупця і в ЕРЗ вона на мені.
Так вона ж повинна бути зареєстрована протягом 10 днів після придбання, якщо я не помиляюсь? Інакше нового власника чекає штраф?
 

Altay1972

Снайпер
Зброю яку я продав два тижня тому досі не оформили на покупця і в ЕРЗ вона на мені
А вы ее продлили и продали, или так просроченную и продали? Я почему спросил, здесь нет сарказма, просто в ходе общения вы говорили что тоже в разрешительную не спешите пока война...
 

old hunter

Снайпер
А вы ее продлили и продали, или так просроченную и продали? Я почему спросил, здесь нет сарказма, просто в ходе общения вы говорили что тоже в разрешительную не спешите пока война...
Дозвіл в мене скінчився в березні 2023р. Не продовжував.
Згідно постанови, що вище наводили він дійсний. Більше скажу Единому вікні, там де зброю можна подивитись, пишуть що він в мене дійсний до серпня 2023 (чому так незнаю, мабуть потім ще продлять).
З цим дозвілом та покупцем поїхали на Шевченко в Сервісеий центр, я написав заяву, покупець написав заяву, дозвільник оформив.
Довше за все чекали підписа Начальника, він такий "великий" та зайнятий, що підписати ніколи. До нього "кресний ход" мабудь з бігунків.
Потім поїхали в районну дозвільну покупця і він написав заяву на "зберігання та носіння". Це було два тижні тому.
Він витяг досі не отримав, ще оформлюють.

Хтоб дав під зад цим дуже "зайнятим" хлопакам у формі. Та нікому, мабуть не на часі....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
і в ЕРЗ вона на мені
вона давно зареєстрована на покупця, просто зміни не внесли в базу. і так буде часто та багато
пишуть що він в мене дійсний до серпня 2023 (чому так незнаю, мабуть потім ще продлять)
бо особливий період продовжено було до 18.08.23 того все що до нього прив'язано продовжується автоматично разом з продовженням останнього
 
Зверху