Продовжино строк дії дозволів.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
Там є ОК-5 і ОК-7, то котра з них має бути чи як? хто вже розбирався
https://diia.gov.ua/services/dovidka-ok-5
https://diia.gov.ua/services/dovidka-ok-7
Довідка ОК-7 містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок (у межах максимальної величини) та страховий стаж за період із 2011 року. В основному використовується для визначення страхового стажу для розрахунку сум лікарняних, нарахування допомоги з безробіття тощо. Довідку видає Пенсійний фонд України.

Довідки ОК-5 — це сформовані індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб. Довідка формується за будь-який період, починаючи з 2000 року, та містить, зокрема, дані щодо суми заробітку для нарахування пенсії, страхового стажу, сплати страхових внесків.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ясно, а як на цю саму довідку про не судимість у Витягу, там її немає.
Є.
https://diia.gov.ua/services/vityag-pro-nesudimist
Витяг про несудимість може знадобитися: під час оформлення на роботу, для оформлення візи для виїзду за кордон, для участі в тендері, для усиновлення, встановлення опіки, для оформлення громадянства, для оформлення або поновлення документів тощо.
https://diia.gov.ua/services/categories/gromadyanam/dovidki-ta-vityagi
 

Altay1972

Снайпер
Мало...я думаю надо активизировать работу в данном направлении, привлечь друзей и знакомых в эту тему, пусть они даже далеки от оружейной тематики...я понимаю что это не принятие закона, но это создание большого прицендента и заставит Дирехтора обратить внимание на эту петицию, дать команду подопечным вникнуть расширить и углубить понятие этого вопроса...нужно помочь и тем у кого нокиа 1100, они же тоже наши люди и наши голоса...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
нужно помочь и тем у кого нокиа 1100
дякую за турботу. я навіть на вибори ніякі не ходжу з десь 2010 чи 2011 року, бо толку нема, а всі ці петиції - це "содраганіє" повітря і небільше. мені нічого не заважає і зараз бути власником 6 одиниць зброї.
 

Степанович 2

Снайпер
дякую за турботу. я навіть на вибори ніякі не ходжу з десь 2010 чи 2011 року, бо толку нема, а всі ці петиції - це "содраганіє" повітря і небільше. мені нічого не заважає і зараз бути власником 6 одиниць зброї.
Ну, і навіщо, коли скільки песимізму до питання можливого відкриття сезону 23-24 рр. ... про тренування у дворі чули ;)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
про тренування у дворі чули ;)
я б і зараз на полювання побіг поперед машини, і свого драта може б обігнав, але ніякого полювання поки воєнний стан! я не хочу, щоб я стрельнув і оглядався чи їдуть поліцаї за мною чи ні! полювати в приватному господарстві не маю ні бажання ні грошей.
писи: гоміки таки набрали 25000 голосів :)
 

Степанович 2

Снайпер
" я б і зараз на полювання побіг поперед машини, і свого драта може б обігнав " - о це похвально, є порох в порохівницях значить та і це було ясно, коли описував "полювання" в дворі.
Не зрозуміло тільки, як ми хочемо відновлення і збереження угідь, коли самі ж мисливці виступають без особливого ентузіазму за запропоновані ініціативи.
А різних нюансів і перекосів є і буде, без цього ми не навчились жити.
Стояти на місці і чекати N-ну кількість років на повне розмінування не варіант, ясно тільки те, що в "забруднених" місцях воно відкриється на пару років пізніше по закінчені воєнних дій.
 

goose green

Мисливець
Всем привет. В первом посте ссылка на указ. Но на указе нет печати и подписи. Не окажемся ли мы в не закона потом? У меня разрешение уже закончилось. И ко мне по месту прописки уже приходил инспектор из разрешительной( соседи сообщили). И как быть?
 

old hunter

Снайпер
Всем привет. В первом посте ссылка на указ. Но на указе нет печати и подписи. Не окажемся ли мы в не закона потом? У меня разрешение уже закончилось. И ко мне по месту прописки уже приходил инспектор из разрешительной( соседи сообщили). И как быть?
1. Терміново міняти місце проживання.
2. Сусідів позбутися як зайвих свідків.
3. Рушницю законсервувати, замотати в плівку і на мотузці в річку на глибину (можна закопати на дачі).

Це мінімум необхідних рухів.
Далі пишить як пійдуть справи, будемо допомогати.
 
Останнє редагування:
Зверху