Пропал гончак в районе Клавдиево - Тарасово. (24.12.18.)

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Пропал кобель - ( руская пегая гончая )-в районе поселка Клавдиево - Тарасово ( Бородянский рн Киевская обл.) Вырвался с рук с поводком и ушел в лес за козами . Тел хозяина 099 797-74-55 .
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
На місце, звідки почалось полювання, або ж де авто було залишено, ОБОВЯЗКОВО треба залишити куртку, фуфайку, і хліба.
Пес прийде до цього місця, вночі чи вдень, і при наявності викладеного, чекає все ж таки, свого господаря.
Це якщо з собакою все добре, і в ніяку біду, він не потрапив. Капкани, петлі, сікачі, чи шаленна куля бракош.
А якщо, нічого не залишати в пункті "А" то як правило гончак йде далі і далі, що призводить часом до втрати гончака, чи гончої.

P.S. Поводок на ошийнику собаки, це ще одна головна біль.
Коряги, гілки, тощо, і собака зупиняється, на глухо. Потім, тільки треба кликати трубою або ж голосувати лісом.
Шукати і не здаватись. Хай Бог помогає.
 
Останнє редагування:

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Спасибо . Там все по другому . Знакомые отвезли собаку маме в Клавдиево на пару дней дабы побыл у нее . А та решила его ощасливить и прогулять возле леса . Гончак почуял коз и стартанул с поводком. Пока приехали искали снег следы припорошил . Если вернется то к калитке. Но думаю врядли вернеться - козы заведут к черту на кулички.
 

Рустам

Мисливець
Обратитесь в местные охотхозяйства, там все ими утыкано. Насколько я знаю, даже камеры в лесу висят. Кто то что то да видел.
 
Зверху