Прошу помощи у знающих людей в оценке ружья

Baltika

Мисливець
Прошу помощи у специалистов и знающих опытных людей в оценке данного ИЖ - 58 штучное, паспорта нет, по номеру в первой двадцатке, год выпуска примерно 1973, нужно фотку с номером ружья сделать, состояние ружья как на меня отличное, есть конечно следы использования но они незначительны, в живую смотрится лучше чем на фото, прикладистое, что игрушка, весь метал в хорошем даже отличном состоянии, металлические детали подогнаны друг к другу так и к дереву ну очень хорошо, глянул и думал что это двадцатый калибр, потом взяв руки и понял что ошибся), история жизни данного ружья мне неизвестна, сколько где и чего неведомо мне, но видно что обращались с ним бережно, пробовал с него стрелять так по бою все на 5+, осыпь равномерная без окон, резкость, в сосновую доску и журналы ОК, кучность, все присутствует, (в тире был с товарищем, он любитель ИЖ-54, у него ИЖ-54 штучник с первых выпусков, ружье с цельнотянутыми стволами, ну мечта ценителей этой модели, так он был удивлен боем этого ИЖа-58-го, стреляли и с его ИЖА, и одинаковыми патронами, так чисто для сравнения без соревнования, ну захотелось так...), механизмы ИЖа-58 работают на УРА, закрывается туго, в собранном состоянии флажок как у нового, чуть набок, я не знаток Ижей-58 х и больше добавить нечего, что знал описал, остальное на фото, но фото не
P1010306.JPG
передает его истинного состояния, вес 2.9 на одних весах и на других 3.0 кг., ружье находится в Киевской области.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Baltika

Мисливець
Доброго часу. По таким фото складно буде дати оцінку.
Добрый вечер! Спасибо за ответ! А что нужно добавить для более полной информации, если кто что пожелает дополнительно увидеть я готов перефотографировать и прислать, говорите что интересует! З повагою.
 

Baltika

Мисливець
Как смог, но все таки фотографии не передают истинного положения вещей, нет той натуральности когда держишь в руках ружье и проводишь его осмотр... )
 

Вкладення

kef

Зброяр
Модель Іж 58 МАЕ пішло в серію з 1977 року. У цієї рушниці маркування МЕ . Тобто це перша модель іжів 58 з ежектором та не з автоматичним запобіжником. Пішла в серію з 1976 року. Сама перша модель Іж 58 М у 12 к.випускалась з 1971 року. Дерево (ложа) мала б мати розетку як для "штучного" виконання. Таке враження.що воно поновлювалось. Не характерна сама форма ложи та колір покриття (горіху).
Під тильником якщо його відкрутити - має бути номер рушниці. Тоді все стане зрозуміло.
 

kef

Зброяр
Модель Іж 58 МАЕ пішло в серію з 1977 року. У цієї рушниці маркування МЕ . Тобто це перша модель іжів 58 з ежектором та не з автоматичним запобіжником. Пішла в серію з 1976 року. Сама перша модель Іж 58 М у 12 к.випускалась з 1971 року. Дерево (ложа) мала б мати розетку як для "штучного" виконання. Таке враження.що воно поновлювалось. Не характерна сама форма ложи та колір покриття (горіху).
Під тильником якщо його відкрутити - має бути номер рушниці. Тоді все стане зрозуміло.
Це ІЖ 58 М. (1973 р.в.).без реставрації. Я її сам розбирав та видаляв старе мастило,яке стало як пластелин. Антабка кріпиться на гвинти ,шліци яких з одного боку чуть мають бути накернені. Те що ваша рушниця хоть і розбиралася але стан має добрий. На сьогоднішній день орієнтовно по ціні як для даної моделі 600 доларів то є забагато. Приблизна ціна від 450 до 550 дол. З торгом .
 

Вкладення

Baltika

Мисливець
Модель Іж 58 МАЕ пішло в серію з 1977 року. У цієї рушниці маркування МЕ . Тобто це перша модель іжів 58 з ежектором та не з автоматичним запобіжником. Пішла в серію з 1976 року. Сама перша модель Іж 58 М у 12 к.випускалась з 1971 року. Дерево (ложа) мала б мати розетку як для "штучного" виконання. Таке враження.що воно поновлювалось. Не характерна сама форма ложи та колір покриття (горіху).
Під тильником якщо його відкрутити - має бути номер рушниці. Тоді все стане зрозуміло.
Дякую! Понял, к специалисту возили и он сказал что все родное, но я в этих нюансах далек, нужно глянуть будет, но как то крутить не хочется его ... )
 

Baltika

Мисливець
Це ІЖ 58 М. (1973 р.в.).без реставрації. Я її сам розбирав та видаляв старе мастило,яке стало як пластелин. Антабка кріпиться на гвинти ,шліци яких з одного боку чуть мають бути накернені. Те що ваша рушниця хоть і розбиралася але стан має добрий. На сьогоднішній день орієнтовно по ціні як для даної моделі 600 доларів то є забагато. Приблизна ціна від 450 до 550 дол. З торгом .
Так, підтверджую, стан дуже добрій, в очерет та по кущах тягати немає бажання, алеж це зброя, повина "працювати" але з розумом ), в руки береш її таке враження що як іграшкова...) Моніторив теж форуми і бачу що за 58-мі в доброму стані правлять більші суминіж 450-550 у.о., алеж кожен на свій розсуд і смак, скількм людей стільки й думок, зрозуміло що ціна любій речі це та за яку її візьмуть-куплять, та на все свій час... ) Майстер що її дивився сказав ще нема сенсу її розбирати і дивитись з середини, стан дуже добрий і підтвердив що якщо їй робили профілактику то зі знаннями і вмілими руками! Пару разів полював з нею, сріляв не цілячись на вскидку та два ока, по стволу і влучно, був сам приемно здивований таким результатом своєї стрільби. Були у мене ТОЗ БМ 16 к, дідова, клас, але приклад поміняли і все не міг влучити, продав знойомому, потім і ІЖ-27 Тестя, з стволами ІЖ-12, перші випуски ну не лягло в руки, Хуглу-20 к, гарне було, МР-27 з гарним боєм, без трофею не вертався з полюваня з МР, але ржавіло, ТОЗ-34 83-го року, смае більше подобалось, та були випадки що в самий відповідальний момент лопалися боєві ружини...( Зараз у товариша, полює з ним і проблем немає. Та багато чого було, а потім све пішло, так сказати було "поміняно" на гроші які допомогли в вирішені важливого питання, як в прислів"ї зі сходу: "дякую що грошима а не здоров"ям...", зараз працюємо над відновленням... Замітив одну річ, що після деяких подій про що я так сказав і нехочеться згадувати, з часом, або з віком, нема вже того азарту і рідко приймаю участь в колективному полюванні, та зараз коли друзі приїздять на полювання до нас, або мене запрошуюсь до себе то, абож сам вийду пройтися на пополювати то вже так не стріляш як раніш, і більше задоволення отримуєш що бачиш звіра та можеш його вполювати на 100/, але відпускаєш...) Щось на лірику потянуло... Дякую Вам Товариство за участь в обговоренні та коментарі. З повагою.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Дякую! Понял, к специалисту возили и он сказал что все родное, но я в этих нюансах далек, нужно глянуть будет, но как то крутить не хочется его ... )
Не вздумайте ничего крутить: у Вас оригинальный штучник в отличном сохране. И поменьше слушайте всяких "специалистов" о розетках и т.д. на прикладе. Вот ссылки на аналогичные штучники без розеток
https://www.ss.ua/msg/ru/entertainment/hunting-fishing/weapon/hunting/bcijj.html
https://sparta-guns.ru/p328425353-gladkostvolnoe-ruzhyo-izh.html
https://mooir.ru/forum/index.php?/topic/12122-prodam-izh-58-mae-shtuchnyy-1970-12k-20-900-rub/
За 15 000 сейчас улетают рядовые двуствольные ружья СССР в отличном сохране. Штучник, естественно, должен стоить дороже.
 
Останнє редагування:

Baltika

Мисливець
Не вздумайте ничего крутить: у Вас оригинальный штучник в отличном сохране. И поменьше слушайте всяких "специалистов" о розетках и т.д. на прикладе. Вот ссылки на аналогичные штучники без розеток
https://www.ss.ua/msg/ru/entertainment/hunting-fishing/weapon/hunting/bcijj.html
https://sparta-guns.ru/p328425353-gladkostvolnoe-ruzhyo-izh.html
https://mooir.ru/forum/index.php?/topic/12122-prodam-izh-58-mae-shtuchnyy-1970-12k-20-900-rub/
За 15 000 сейчас улетают рядовые двуствольные ружья СССР в отличном сохране. Штучник, естественно, должен стоить дороже.
Спасибо огромное за ответ! Да, я смотрел штучники более поздних выпусков, сравнивал так сказать, интересно ведь, та подгонка деталей и дерева к металлу уж очень отличается, тут "вылизано" все, а у тех, ну не то совсем если уж очень присмотреться... ) Дякую, з повагою!
 

Panters

Снайпер
Модель Іж 58 МАЕ пішло в серію з 1977 року. У цієї рушниці маркування МЕ . Тобто це перша модель іжів 58 з ежектором та не з автоматичним запобіжником. Пішла в серію з 1976 року. Сама перша модель Іж 58 М у 12 к.випускалась з 1971 року. Дерево (ложа) мала б мати розетку як для "штучного" виконання. Таке враження.що воно поновлювалось. Не характерна сама форма ложи та колір покриття (горіху).
Під тильником якщо його відкрутити - має бути номер рушниці. Тоді все стане зрозуміло.
В мене було 1975 р.в.
 

Baltika

Мисливець
По офіційний даних з 1976 року. А пробні партії могли бути і раніше. Це як з іжами 27 (екстрактор) та 27 Е (ежектор).Теж є багато нюансів по роках випуску.
С уст человека у которого был паспорт на это ружье то в паспорте стоял 1973 год, этот же человек обещал прислать этот паспорт нашему хорошему знакомому, который с ним и контактировал, но так и не прислал, по повторному обращению его к нему, а где же паспорт на ружье, тот что ты обещал отдать ответ был дан такой, что где то паспорт затерялся и найти его невозможно... (
 

kef

Зброяр
С уст человека у которого был паспорт на это ружье то в паспорте стоял 1973 год, этот же человек обещал прислать этот паспорт нашему хорошему знакомому, который с ним и контактировал, но так и не прислал, по повторному обращению его к нему, а где же паспорт на ружье, тот что ты обещал отдать ответ был дан такой, что где то паспорт затерялся и найти его невозможно... (
Все може бути. Гнали план.експерементували. А з часом догналися і до експерементувались до Іжа 43. В своєму тексті з поданим зображенням Іжа 58 го ,я допустився помилки. Рік випуску не 73 а 71 й. І буква номеру "А ". Тобто перший офіційний рік випуску моделі М. У мене був штучного виконання Іж МАЕ у 12. к. Та усіх модифікацій окрім 20 калібру.
Якщо маєте бажання купити - купуйте. Але не за космічні гроші. В тому році знайомому купили нового Іжа 58 МА у 12 к. за 500 дол.
 

Baltika

Мисливець
Все може бути. Гнали план.експерементували. А з часом догналися і до експерементувались до Іжа 43. В своєму тексті з поданим зображенням Іжа 58 го ,я допустився помилки. Рік випуску не 73 а 71 й. І буква номеру "А ". Тобто перший офіційний рік випуску моделі М. У мене був штучного виконання Іж МАЕ у 12. к. Та усіх модифікацій окрім 20 калібру.
Якщо маєте бажання купити - купуйте. Але не за космічні гроші. В тому році знайомому купили нового Іжа 58 МА у 12 к. за 500 дол.
Дякую! З повагою!
 
Зверху