Про- и Антивакцинаторы

Roman1310

Мисливець
Никого не агитирую не вакцинироваться. Но моя сотрудница, которая прошла полную вакцинацию, заболела ковидом 2 дня назад. Чуствует себя плохо, пока дома лечится, надеюсь все будет хорошо. Вакцинировалась Коронаваком
 

Моше Фрогъ

Мисливець
Я чогось думаю, що навпаки ,йде агітація саме вакцинування. Не пам'ятаю ще , щоб так хтось піклувався про нас і хвилювався раніше
Особисто вас ніхто нічому вже не навчить. Це перше.
Є й друге. Такого масштабу (!) загрози ще не було. На нашому віку. При тому - яку настільки просто можна мінімізувати. Для кожного особисто та для всіх колективно.
От тільки для подібних вам слово "колективно" - пустий звук. Так?
А захворівши - ви першим будете репетувати "Караул! Кисню мені, кисню"
Чи віддасте свій ОСОБИСТИЙ кисень помираючій поруч, скажімо, породіллі? А антибіотики, які все суспільство вам буде вимушене надати?
 

Моше Фрогъ

Мисливець
Никого не агитирую не вакцинироваться. Но моя сотрудница, которая прошла полную вакцинацию, заболела ковидом 2 дня назад. Чуствует себя плохо, пока дома лечится, надеюсь все будет хорошо. Вакцинировалась Коронаваком
Поки писав попереднє повідомлення - з'явилося ось це.
Дозволите відповісти замість ТС?
Наскільки мені відомо - КоронаВак дає десь 86% гарантії від зараження та під 100% від смерті та важкого перебігу хвороби.
Так що нічого дивного - кожен сьомий ризикує захворіти. Але ж не померти - та ще й якою лютою смертю!
 

Roman1310

Мисливець
Особисто вас ніхто нічому вже не навчить. Це перше.
Є й друге. Такого масштабу (!) загрози ще не було. На нашому віку. При тому - яку настільки просто можна мінімізувати. Для кожного особисто та для всіх колективно.
От тільки для подібних вам слово "колективно" - пустий звук. Так?
А захворівши - ви першим будете репетувати "Караул! Кисню мені, кисню"
Чи віддасте свій ОСОБИСТИЙ кисень помираючій поруч, скажімо, породіллі? А антибіотики, які все суспільство вам буде вимушене надати?
Шановний ,ви я бачу все знаєте. І мене особисто бачу теж, і знаєте що я буду робити в такій ситуації. Попрошу не переходити на осбистості. Тут в кожного є своє бачення і своя думка з приводу тієї чи іншої ситуації. Я завжди намагаюсь допомагати там, де це потрібно і хто потребує цього. Так що, не нервуйте, а висловлюйте свої думки адекватно і з повагою до інших.
 
О!)
Так і надайте відповідь - віддасте кисень чи ні?
Чи без щеплення - але з Ковідом в організмі - вже не настільки самовпевнено себе будете почувати?
Я от про що.
Якщо для себе особисто ви прийняли рішення спробувати пережити цю чуму не вакцинуючись - заради Бога!
Але навіщо ви інших збиваєте з пантилику? Навіщо наводите "приклади"?
Та й це не головне!
Дайте чесну відповідь - коли захворієте - самостійно та героїчно будете боротись вдома та за власний кошт - чи "напряжете" всіх навкруги? Лікарні, родичів, волонтерів?

Звичайно - я ні в якому разі нікому цього не побажаю! Сам переніс Ковід, дружину та сина також інфікував та потім усі лікувалися.
Але це було в грудні минулого року.
І про щеплення тоді чули лише депутати - та й ті по 2000 долл. втихаря ширялися.
 

Roman1310

Мисливець
О!)
Так і надайте відповідь - віддасте кисень чи ні?
Чи без щеплення - але з Ковідом в організмі - вже не настільки самовпевнено себе будете почувати?
Я от про що.
Якщо для себе особисто ви прийняли рішення спробувати пережити цю чуму не вакцинуючись - заради Бога!
Але навіщо ви інших збиваєте з пантилику? Навіщо наводите "приклади"?
Та й це не головне!
Дайте чесну відповідь - коли захворієте - самостійно та героїчно будете боротись вдома та за власний кошт - чи "напряжете" всіх навкруги? Лікарні, родичів, волонтерів?

Звичайно - я ні в якому разі нікому цього не побажаю! Сам переніс Ковід, дружину та сина також інфікував та потім усі лікувалися.
Я не розумію до чого ці провокативні питання??І чому я на ці питання повинен відповідати?Ви приклади тих людей котрі не вакцинувалися та тяжко захворіли приводите, а інші вас не влаштовують?І говорите, що я збиваю інших з пантелику. Я не збираюся давати вам ніяких відповідей, так як немає цього робити ніякого сенсу. Ви сприймаєте тільки ту інформацію ,яка вас і ваших однодумців влаштовує. А іші погляди ви просто ігноруєте. Біда є, хвороба тяжка дійсно і ніхто цього не заперечує, а ви влаштовуєте цирк
 

tyrist 1945

Тигр
Хлопці, на все Воля Божа. А вакцинацію мабуть треба робити. Бо береженого і Бог береже. Я ще не робив бо маю протипокази. Але мабуть ризикну і зроблю. Всім здоров'я і хай минає всіх ця біда.
 

Roman1310

Мисливець
Хлопці, на все Воля Божа. А вакцинацію мабуть треба робити. Бо береженого і Бог береже. Я ще не робив бо маю протипокази. Але мабуть ризикну і зроблю. Всім здоров'я і хай минає всіх ця біда.
Оце дійсно мудрі слова!
 

Schmied

Слідопит
За четыре года на Форуме редко обращаю внимание на темы , которые не касаются Охоты. Случайно зашёл и не смог пройти мимо данной темы. Попутно изучил мировую статистику по вакцинации и пришёл к выводу, что в наиболее развитых странах ( США, страны Европы,Канада,Израиль и т.д.) вакцинировано до 60-70% населения. Это говорит о многом.У нас-10-19%….Полемику разводить не буду. Я вакцинировался, а там посмотрим. Всем здоровья!!!
 
Останнє редагування:

Тратата

Мисливець
Одним нравиться ИЖ-58....,другим ИЖ-54.....,ещё кому-то- "Мурка".....,- и в этой теме тоже самое!А не проще просто констатировать на всеобщее обозрение "свою" историю без всякой агитации "За" и "Против"....?!
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...ще не робив бо маю протипокази...
Друже, в мене теж є протипоказання... В мене параліч Ербе,це залишкове явище плексіду... Одні лікарі кажуть, що не можна..., а інші кажуть так, вакцинуйтеся... Де і в кого шукати правди?
 
"Загнанный в угол "антивакс" катастрофически умнеет!" (с)
Именно сегодня это можно считать девизом о-о-о-чень многих еще вчера упоротых ораторов этого позорного "движения".
Что я имею ввиду.
Очереди из желающих сделать прививку!)
Конечно - они не поумнели и даже не согласны. Но теперь молча!
Потому что что без сертификата или QR никуда не войдешь. Пока только в "красной зоне".
Но эти зоны расширяются!!! Увы.
Во многом стараниями таких вот "агитаторов" и сторонников теорий заговоров.
Плюс реальный шанс заехать на "больничку" или еще дальше...
Но процесс таки пошел - и это просто замечательно!
 

ТАР

Снайпер
Читал в интернете что вакцинированных Блю туз ловит или вай фай "точно не помню" , ну и метал прилипает к месту вакцинации , это правда ? Мне для себя , ради интереса. С УВ.
 

tyrist 1945

Тигр
Друже, в мене теж є протипоказання... В мене параліч Ербе,це залишкове явище плексіду... Одні лікарі кажуть, що не можна..., а інші кажуть так, вакцинуйтеся... Де і в кого шукати правди?
Нема правди. І не було ніколи.
 

kef

Зброяр
Друже, в мене теж є протипоказання... В мене параліч Ербе,це залишкове явище плексіду... Одні лікарі кажуть, що не можна..., а інші кажуть так, вакцинуйтеся... Де і в кого шукати правди?
Немає правди. Тільки доля. Я теж під знаком ?. Ігор в курсі.
З такими ідіотами популістами ,що при владі ми ще довго будемо пасти задніх.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
  • Like
Reactions: kef

old hunter

Снайпер
Читал в интернете что вакцинированных Блю туз ловит или вай фай "точно не помню" , ну и метал прилипает к месту вакцинации , это правда ? Мне для себя , ради интереса. С УВ.
Правда.
После вакцинации патроны ношу просто на плече, очень удобно. :D
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Получайте...
Украинцам в 2022 году придется повторно проходить вакцинацию от COVID-19

Минздрав отказался от проведения бустерной (третьей) прививки против коронавируса, но планирует начать в 2022 году ревакцинацию. Это значит, что все привитые от коронавируса украинцы пройдут снова полный курс вакцинации в следующем году.

По словам главного санврача Украины Игоря Кузина, украинцам придется, скорее всего, делать каждый год прививку против COVID-19, так как иммунитет со временем ослабевает против вируса, несмотря на вакцинацию.
 

Вкладення

Зверху