Пуля Lee

Flint_74

Новачок
Доброго дня Панове!
Потрібна порада.
Придбав дану колю, почав споряджати, а патрон виходить в частині де куля роздутий. Насилу витягнув з втулок УПС. Заміри показали що, куля діаметром 17,3 мм, в контейнері 19,2 мм. Контейнер не знаню як називається, але схожий на "Сильвер". Хотів використанти в ІЖ 27 з каналом свола 18,2 мм, але щось боязко.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Насилу витягнув з втулок УПС
тоді в патронник і не пхайте! воно то може з ствола і вилізе, але як полетить - питання, з таких патронів тільки віддача як з гаубиці і розхлитана рушниця. міняйте контейнер на тонкостінний, можливо спортинговий (високий)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
upload_2015-4-6_12-28-50.png
крнтейнер спортинг 28 в такому продають цю кулю хлопці на форумі. а Ваш явно під 32-36г дробу
 

Грищенко

Снайпер
куля діаметром 17,3 мм, в контейнері 19,2 мм
Контейнер толстый.Вам выше правильно посоветовали,-ищите тоньше.Как вариант попробовать срезать с контейнера лепестки по днище,а пулю обернуть в один слой фотопленки.Только надо смотреть,чтобы пленка была эмульсионным слоем вовнутрь,к пуле.
воно то може з ствола і вилізе
Только перед этим его нужно будет как-то запихать в патронник.Если насилу достается из калибровочной втулки,то запихать в патронник придется с помощью старой доброй дедовской киянки:D.А если на охоте в руках есть киянка,-зачему ружжо и патроны?Сразу лупим шо есть мочи между рогов,или ушей если рогов нет,дичи киянкой,-100% эконимии:rolleyes:.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Насилу витягнув з втулок УПС.
я так зрозумів, Ви споряджаєте кулю закриваючи гільзу на УПС зірочкою? спробуйте все таки закруткою, упсом стискається амортизатортому тиск газів зростає дуже різко, може з проривом газів, якщо манжета контейнера не встигне спрацювати, закрутка лише закатає до країв кулі та просто зафіксує її належним чином, ну це моє ІМХО
 

Flint_74

Новачок
я так зрозумів, Ви споряджаєте кулю закриваючи гільзу на УПС зірочкою? спробуйте все таки закруткою, упсом стискається амортизатортому тиск газів зростає дуже різко, може з проривом газів, якщо манжета контейнера не встигне спрацювати, закрутка лише закатає до країв кулі та просто зафіксує її належним чином, ну це моє ІМХО
Да закриваю УПС, але амортизатор на стискає.А ось патрончик бочечкою - це да
 

Barmoley

Мисливець
я этот пыж-контейнер подрезаю так, чтоб оставалось около2-3 мм от низа. в этот мини-стаканчик ставлю пулю и закручиваю. тоже такие пули есть :)
п.с. еще не отстреливал.
 

olg

Мисливець
Это пуля такая, я снаряжал в одинаковый п/к пули Ли и Лиман, так пуля Ли дует гильзу, Лиман - становится отлично.
Но не смотря на дутость патрона - в патронник п/а он входит и с цилиндра Ли летит нормально, с получека не пробовал.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Нормальная пуля и летит отлично снаряжал в 32г-й контейнер покупал здесь на форуме токо отрезал аморт полностью, тоже контейнер чуток роздувает - у меня канал ствола 18.4 стрелял и с 18.2 если сильно стрёмно то дедовский способ пропустите пулю через ствол если проходит можно стрелять. По этой пуле информации достаточно, какой вес используете?
 
Зверху