Раковини ствола

Роман ЗСЛ

Снайпер
Доброго усiм вечора. Таке питання-в стволах е раковини,чи е спосiб ïх ремонту???? Чи це вже назавжли????
 

Грищенко

Снайпер
Чи це вже назавжли?
Думаете они сами затянутся?o_O
На сколько я знаю(а знаю я далеко не все:(),в таком случае ствол можно шустовать,конечно если позволяет толщина стенок и глубина раковин.Вот только при этом внутренний диаметр ствола увеличивается,со всеми вытекающими последствиями.Опять-же,- раковины раковинам разница,нужно смотреть каждый конкретный случай,-универсальных рецептов нет.
Вот немного по вопросу
http://www.fastmarksman.ru/1_pyt/6_orygie_56.php
http://popgun.ru/viewtopic.php?f=57&t=129159
http://piterhunt.ru/scripts/forum/archive/index.php/t-14402.html
http://www.shooting-ua.com/arm-books/arm_book_155.htm
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Жалко,я думав у наш час вже щось точно придумали,а так,жалко.
занесіть майстру, покажіть, що скаже. як сказав пан Грищенко, чорні стволи шустуються, хромовані немає сенсу. можна перестволити, якщо рушниця того варта вцілому, можна придбати стволи з подальшим припасуванням.
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
занесіть майстру, покажіть, що скаже. як сказав пан Грищенко, чорні стволи шустуються, хромовані немає сенсу. можна перестволити, якщо рушниця того варта вцілому, можна придбати стволи з подальшим припасуванням.
Просто завтра несу завдаток за Тоз бм в нього в лівому стволі три раковини за патроніком,і я думаю чи це сильно впливатиме на стрільбу,і чи це не небезпечно, Якщо так то думаю чи можна щось із цим зробити.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Просто завтра несу завдаток за Тоз бм в нього в лівому стволі три раковини за патроніком
якого року рушниця? в якому вона загальному стані - шат, прогари навколо бойків, бойові пружини, дерево? ціна якщо не секрет.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Просто завтра несу завдаток за Тоз бм в нього в лівому стволі три раковини за патроніком,і я думаю чи це сильно впливатиме на стрільбу,і чи це не небезпечно, Якщо так то думаю чи можна щось із цим зробити.
Если раковины не большие то и не чего страшного нету . Норд правильно вам задал вопрос какова цена она на данный момент играет большую роль и как общее состояние ружья
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
якого року рушниця? в якому вона загальному стані - шат, прогари навколо бойків, бойові пружини, дерево? ціна якщо не секрет.

Начну с того що в темі яку я створював тоз б,бм,63,мені дали багато відповідей про те як вибирати першу рушницю,ви також давали поради свої. Так ось,ціна її дуже смішна на даний момемент 2500 грн,я розумію що за такі гроші вона не буде ідеальною,але дерево ціле,тільки лак обліз,шату немає,тримається довольно міцно,прогарів кругом бойків немає ,є сип за патроніками,бойки і пружини також нормальні,як на мене,стволи з наружі не потерті,чи воронились не можу сказати,але мають чорний колір,правий ствол чоу,має дуже маленьку сип,лівий п/ч має три чи чотири раковини,і одна з них як на мене дуже глибока,але мені немає з чим порівняти.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
правий ствол чоу,має дуже маленьку сип,лівий п/ч
давай розбиратись:
правий - напівчок, лівий - чок.
ціна її дуже смішна на даний момемент 2500 грн,
це може бути ціна твоєї безпеки - ока, пальців, життя, так що сміятись над цінами неварто.
запевняю, що тільки зовні, коли реставруватимеш - побачиш сам коли знімеш колодку - там будуть тріщинки і неодна, зайди в мою тему "ТОЗ-63 ще постріляє" там є фото торця прикладу, тай прочитай, що та як.
і одна з них як на мене дуже глибока
якщо так здається, подумай чи варто - таких рушниць зараз море - є в ідеальномк стані штучні за твої 2500 + витрати на реставрацію, а там сума чималенька вийде. ПОДУМАЙ!
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
давай розбиратись:
правий - напівчок, лівий - чок.

це може бути ціна твоєї безпеки - ока, пальців, життя, так що сміятись над цінами неварто.

запевняю, що тільки зовні, коли реставруватимеш - побачиш сам коли знімеш колодку - там будуть тріщинки і неодна, зайди в мою тему "ТОЗ-63 ще постріляє" там є фото торця прикладу, тай прочитай, що та як.

якщо так здається, подумай чи варто - таких рушниць зараз море - є в ідеальномк стані штучні за твої 2500 + витрати на реставрацію, а там сума чималенька вийде. ПОДУМАЙ!


По по воду чоків я помелився,місцями переклав,рушниць може багато,але вони усі з раковинами,за такі гроші,тим більше як мені сказали в міліції що після видачі дозволу на придбання зброї,дається 15 днів на те щоб купити і зареєструвати її,документи будуть 2 го листопада,але це перша рушниця яка більш менш може бути. Підскладаю трішки грошеннят,наберуся опиту,тай тоді куплю щось краще. Просто думав що може є якийсь простий метод лікування стволів, і подешевши, а так вам велике Дякую,знову ви мені все росказали,доречі сказав власник що він за 150 метрів ставив лист форматом а4 і змилкої дробі,номера не назвав а я й не перепитав,з бумаги робив решето,хіба на такій відстані це можливо?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
що він за 150 метрів ставив лист форматом а4 і змилкої дробі,номера не назвав а я й не перепитав,з бумаги робив решето,хіба на такій відстані це можливо?
друже, тебе просто взувають, вибачай, але кажу як думаю. дріб туди навряд чи долетить!!!
коли отримуєш дозвіл на придбання зброї то він дійсний 3 місяці і ще 2 рази може бути подовжений на такий же термін!
тобі її не дозвільник продає часом?
тобі вже дуже кортить купити рушницю?
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
друже, тебе просто взувають, вибачай, але кажу як думаю. дріб туди навряд чи долетить!!!
коли отримуєш дозвіл на придбання зброї то він дійсний 3 місяці і ще 2 рази може бути подовжений на такий же термін!
тобі її не дозвільник продає часом?
тобі вже дуже кортить купити рушницю?

По по воду трьох місяців це точно,але як мені сказали через 15 днів знову треба буде брати у психолога довідку а вона стоїть около 400 грн,а поповоду 150 метрів сам не повірив,але все в житі буває,багато є мисливців які зайців за 120 кроків б'ють,і він лягає зразу,а рушниці душе сильно хочу,ви даже собі не представляєте як.....:D
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
знову треба буде брати у психолога довідку а вона стоїть около 400 грн
Еще и справку от тещи надо будет взять о том что она не против что Вы станете охотником:D . Надеюсь без обид а справка от психолога действительна 3 года если не ошибаюсь
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
багато є мисливців які зайців за 120 кроків б'ють,і він лягає зразу
затям собі на майбутнє - оптимальна відстань для дробовика 35 м, а гранична - 50 м. все інше брехня!!!
але як мені сказали через 15 днів знову треба буде брати у психолога довідку а вона стоїть около 400 грн,
у психіатра (у мене дружина лікар-психіатр) скажу тобі так - тебе розводять, дозвільник з власником рушниці в змові і тебе просто розводять, довідки ніякої не треба - комісія медична проходиться раз на 3 роки.
 

Грищенко

Снайпер
за 150 метрів ставив лист форматом а4 і змилкої дробі,номера не назвав а я й не перепитав,з бумаги робив решето
:eek:
дріб туди навряд чи долетить!!!
Это точно.
як мені сказали через 15 днів знову треба буде брати у психолога довідку
Дружище,тебя обувают уже второй раз.
рушниці душе сильно хочу,ви даже собі не представляєте як.
Идеальный кандидат...:confused:Кто хочет продать завалящее ружжо?Вот,-рекомендую покупателя.:cool:
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
По по воду трьох місяців це точно,але як мені сказали через 15 днів знову треба буде брати у психолога довідку а вона стоїть около 400 грн,а поповоду 150 метрів сам не повірив,але все в житі буває,багато є мисливців які зайців за 120 кроків б'ють,і він лягає зразу,а рушниці душе сильно хочу,ви даже собі не представляєте як.....:D
Слухай що тобі говорять хлопці!!Власник зброї тебе розводить і то конкретно,гони його від себе в шию!!!Якщо не секрет-де ти купуєш зброю?Часом не на нашому форумі???
 
Зверху