Рушниця від Otto Bockа

STANISLAV

Мисливець
Підкажіть і оцініть.Про майстра зброяра Otto Bocka дуже мало інформації?Рушниця в ідеальному стані нижній ствол 16к,верхній нарізний під патро маузер.Вибачте за не якісні фото.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Да такой девайс попадается увидеть не очень часто.Прекрасная конструкция затвора и прекрасное сочетание калибров.Да и нарезной 8х57нормальный ходовой калибр.Хочу спросить,а нарезной патрон 8х57 с буквой R(рантовый)или без?? Очень некачественные фото,а хотелось бы посмотреть поближею.Ради такого приеду к вам.Какое состояние тволов.Если можно сделайте несколько качественные фото.
 

STANISLAV

Мисливець
Рушниця не моя але дуже зацікавила.Продає мій знайомий.Стволи зеркало стан супер,рік вип.1928,Букви R не має вона не переломна,нижній ствол 16к відкривається на бік на фото №5.НУ й ціна відповідна 35 000 у.о.Фото з телефона,якісне скину пізніше.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
surgut;7575 сказав(ла):
Підкажіть і оцініть
А про що тоді підказувати,якщо все ясно!На рушницю такого лету потрібен особливий покупець!
 

STANISLAV

Мисливець
В неті мало інформації про таку зброю і про Отто Бока.Може хтось володіє чи володів такою річчю,як вона на полюванні і чи вартує таких грошей?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вона може і має цінність на вказану вами ціну,але лише в колекціонерів,хоча я тому дуже сумніваюсь!
 
Зверху