Рыболовные отчеты 2019

Статус
Закрита.

senya 2011

Мисливець
Спасибо. А что по цвету в первой приманке, какой нужно?
Ну це те що з нету скинув. Чисто білий низ брати не рекомендую, краще перехід кольорів. Ще машинне масло для надто світлої води підійде. Буде можливість скину свої приманки.
 

Вкладення

василь довжик

Слідопит
Спасибо. А что по цвету в первой приманке, какой нужно?
Колір вам ні чого не дасть.Тому,що в кожному водойомі є певний вид який більш до вподоби зубатій.Також є погодні фактори які впливають в певний час на раціон щуки.А також не мало важливий фактор в рухливості щуки,що міняється в проводці,амплітуді.Наприклад білий чорна спинка мовчит.Такий самий тільки вже хвостик червоний робить погоду.Або розмір,може великого ігнорувати або ж навпаки.До того часу як переключився на полювання всі водойоми знав на,що варто на,що ні.Знаю таке місце,різниця в 100 метрах,на одному озері не бере на другому шаленіє.Ех як згадаю по півгодини з крокодильчиком боротьба,хто кого.Був випадок.Поїхали тролінгом походити на озері Комори,під Білорусією,Зарічнянський район.Так спінінг вилятав з лотки.Правда зійшла,поки найшли спинінг.Воблер 0,8 зануреня на глибині 2,4,зацеп навіть не розглядається.
 

senya 2011

Мисливець
В нас така гарно працює
В мене така ж тільки синя спинка, пузо перламутрове працює майже завжди, от тільки більше ніж 8см ніде не бачив, є ну кольорів інших ну то небіда. А от на рахунок місць, то вони міняються щороку, інколи ці зміни зрозумілі а іноді зовсім незрозумілі. Важливий фактор харчування, коли риби вдосталь, хижак веде себе зовсім пасивно, ну хіба що ранкой і вечірній жор.
 

Dedushka

Снайпер
Испытаю еще и такие приманки как у Вас. Пусть только жара спадет,рыба вялая вся, на удочки не клюет даже.
 

Dedushka

Снайпер
Ночная рыбалка, за ночь и за утро было поймано около 30 карпов. Все карпы сразу уплывали.
Какой интерес просидеть всю ночь до утра на рыбалке , а на утро взять и все выпустить себе ничего не оставив? Мы все разные конечно,но я такую рыбалку не понимаю. Маленькую которую поймаю конечно выпускаю что-бы подрастала. :)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Какой интерес просидеть всю ночь до утра на рыбалке , а на утро взять и все выпустить себе ничего не оставив
Карпа, сам не знаю по чему, но всегда выпускаю(любых размеров), жалко мне эту рыбу забирать. А так взял себе с 10-к карасей и до 20-и плотвы пожарить.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вчера жена вышла с предложением поехать к водоему, половить рыбы и чего нибудь вкусного сварить.
В общем поехали, на поплавок карасиков наловили. На спиннинг совсем слабо. Окушки все уплывали. Ну и отдых получены, борща сварили(рецепт в кулинарной ветке выставил).








 

Dedushka

Снайпер
Вчера жена вышла с предложением поехать к водоему, половить рыбы и чего нибудь вкусного сварить.
В общем поехали, на поплавок карасиков наловили. На спиннинг совсем слабо. Окушки все уплывали. Ну и отдых получены, борща сварили(рецепт в кулинарной ветке выставил).








Молодцы. Я всегда в восторге когда жены вместе с мужьями бывают на рыбалке или охоте. Моя тоже часто ездит со мной на охоту и рыбалку. В этом я вижу только одни плюсы. Ну что сказать еще, с уловом Вас! :)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Молодцы. Я всегда в восторге когда жены вместе с мужьями бывают на рыбалке или охоте. Моя тоже часто ездит со мной на охоту и рыбалку. В этом я вижу только одни плюсы. Ну что сказать еще, с уловом Вас!
Спасибо!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

Dedushka

Снайпер
Купил сегодня силиконовую приманку на щуку. Не знаю правда, ловиться на ее или нет, ведь сколько не пробовал на другие приманки ,не в какую. Еще на эту попробую. На колебалки еще поймать могу, а вот с силиконом ну не как.
Фото2581.jpg
 
Статус
Закрита.
Зверху