Рік випуску Тоз 34

джейк

Мисливець
Та неможе бути такої розбіжності з номерам по роках. Сам власник 34 у колег по зброї живемо в одному місті у яких у е този 34 одного безфлашковий 70 років .82 року . 88 року і 95 року і у моему номера що на стволах що на колодці одинакові і інакше бути не може.З заводу йде все під одним номером.Ходимо на полювання час від часу разом і колись давно була цікавість дай подивитись на номера і все сходилось цифра в цифру.Тут не все сходиться .ЗП.
 

джейк

Мисливець
А на рахунок поліції .У мене два тижні назад в понеділок приїхали піревіряти зброю то фотографували і дозвіл у колодку і стволи чи все все сходиться по номерам. Самі хлопці поліцеські віком за 30 один теж мисливець і тоже говорив що е власником 34 і мае ще іж 27.Вони говорили що вних прийшла рознарядка ПЕРЕВІРЯТИ ЗБРОЮ. Та менше з тим приходить пятниця десь 7 година вечора стоїть машина поліції під брамою виходжу з хати питаю що сталося .А вони ми приїхали перевіряти зброю і наново фото стволи коробку +дозділ. кажу в понеділок були тільки інші а вони у відповідь у них ПРИКАЗ. На моїй вулиці 4 мисливців перевіряли в кожного а за ради чого перевікра питаю тетер у поліції відповідь будуть створювати якісь електроний реестр зрої .
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
руж кінця 70-х - відсутній прапорець, наявна щока, але вже округла, округла форма цівки, тильник вже чорний - Байкал, гравіювання притаманне 70-м рокам, розетка на пістолетній рукоятці. де букви - не ясно, 4 цифри - то є номер, Ш - штучне виконання.
тут вирішить паспорт, якого 99% шо немає.
якби номер був шестизначний - то 88 то рік випуску.
 

illya11

Новачок
А на рахунок поліції .У мене два тижні назад в понеділок приїхали піревіряти зброю то фотографували і дозвіл у колодку і стволи чи все все сходиться по номерам. Самі хлопці поліцеські віком за 30 один теж мисливець і тоже говорив що е власником 34 і мае ще іж 27.Вони говорили що вних прийшла рознарядка ПЕРЕВІРЯТИ ЗБРОЮ. Та менше з тим приходить пятниця десь 7 година вечора стоїть машина поліції під брамою виходжу з хати питаю що сталося .А вони ми приїхали перевіряти зброю і наново фото стволи коробку +дозділ. кажу в понеділок були тільки інші а вони у відповідь у них ПРИКАЗ. На моїй вулиці 4 мисливців перевіряли в кожного а за ради чого перевікра питаю тетер у поліції відповідь будуть створювати якісь електроний реестр зрої .
В будь якому разі мені потрібно буде їхати з власником в дозвільну, там сам зверну увагу дозвільника на номера колодки, що він на це скаже, якщо будуть нюанси відмовлюсь від покупки. Бачив колись в знайомого в дозволі було записано два номера-один з блока стволів, другий номер з колодки.
 

джейк

Мисливець
Так, хочу купляти, але щодо проблем з поліцією-рушниця офіційно зареєстрована, тобто в поліції її в будь якому разі вже оглядали, чи можуть бути нюанси?
Раніше по знайомсту писали все і закривали на то очї а тепер прийшли нові і пішла планова перевірка . НА ютюбі е відео головного начальника дозвольної він там про все докладно розказуе.ЗП.
 

illya11

Новачок
руж кінця 70-х - відсутній прапорець, наявна щока, але вже округла, округла форма цівки, тильник вже чорний - Байкал, гравіювання притаманне 70-м рокам, розетка на пістолетній рукоятці. де букви - не ясно, 4 цифри - то є номер, Ш - штучне виконання.
тут вирішить паспорт, якого 99% шо немає.
якби номер був шестизначний - то 88 то рік випуску.
Завтра власник заміряє довжину стволів, може це щось прояснить конкретніше.
 

illya11

Новачок
Раніше по знайомсту писали все і закривали на то очї а тепер прийшли нові і пішла планова перевірка . НА ютюбі е відео головного начальника дозвольної він там про все докладно розказуе.ЗП.
У всякому разі це не мої проблеми, допоки я її не купив, при переоформлені буде зрозуміло, нехай дозвільних сам дасть відповідь як так виходить з номерами))
 

джейк

Мисливець
У всякому разі це не мої проблеми, допоки я її не купив, при переоформлені буде зрозуміло, нехай дозвільних сам дасть відповідь як так виходить з номерами))
А мені так здаеться що рушниця у Вас в дома уже находиться бо по темі видно як задавали питання через мінімум часу ВИ закинули фото рушниці . Може светаки купили вже чи власник дав на оглядини.
 

illya11

Новачок
А мені так здаеться що рушниця у Вас в дома уже находиться бо по темі видно як задавали питання через мінімум часу ВИ закинули фото рушниці . Може светаки купили вже чи власник дав на оглядини.
Ні, рушниця у власника за 300 км від мене, людина скинула мені фото на вайбер ще вранці, на мою просьбу завтра поміряє довжину стволів та зробить додаткові фото номерів на колодці та інші. Мене зацікавила деяка не відповідність номерів та деякі інші нюанси так як з тозами справ не мав до цього, от і попросив допомогти. З повагою.
 

джейк

Мисливець
Ні, рушниця у власника за 300 км від мене, людина скинула мені фото на вайбер ще вранці, на мою просьбу завтра поміряє довжину стволів та зробить додаткові фото номерів на колодці та інші. Мене зацікавила деяка не відповідність номерів та деякі інші нюанси так як з тозами справ не мав до цього, от і попросив допомогти. З повагою.
ЦЕ ДОБРЕ ЩО РУШНИЦЯ ЩЕ НЕ ВАША . На форумі е багато рушниць тоз 34 в оголошенні продам .ОТ і собі спокійно подивіться вечором як там сходяться номера чи ні . І найдете собі багато корисної ЇНФОРМАЦІЇ. ЗП.
 

illya11

Новачок
Власник сказав, що рушниця робилась під замовлення. Можливо тому така плутанина?
 

Hunter 79

Слідопит
А на мою думку - класний штучний ТОЗик 88го р.в під номером N 25 , але у дозвільній записали (як на ств.муфті ) 8825 .І 400$ добра ціна за таку рушничку.
Рушниця є у базі від першої реєстрації є вся її історія і у дозвільника не повинно бути питань до даного ТОЗіка.
 
Зверху