СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.
Сегодня был на утрянке, а потом проехал по ставочкам и к огромному удивлению утки полный ноль:eek:. Уже улетела что-ли??? На вечерке был один единственный налет и я , как настоящий любитель природы, промазал:rolleyes:. На этом за день и все.
IMG_20200923_060330.jpg
IMG_20200923_060340.jpg
IMG_20200923_063056.jpg
IMG_20200923_064530.jpg
 

Dedushka

Снайпер
Сегодня был на утрянке, а потом проехал по ставочкам и к огромному удивлению утки полный ноль:eek:. Уже улетела что-ли??? На вечерке был один единственный налет и я , как настоящий любитель природы, промазал:rolleyes:. На этом за день и все. Переглянути вкладення 600340 Переглянути вкладення 600341 Переглянути вкладення 600342 Переглянути вкладення 600343
А собачка ваша ждала результативного выстрела. На фото видно, пристально смотрит на водоем. ;):)
 

Mazaj 2018

Слідопит
После работы,днём выбрался в угодья по бродить по Бекасу!
Итог 2-х часовой охоты. Сделал 7 выстрелов!!! 9/28 гр на Нобеле!
Переглянути вкладення 600223 Переглянути вкладення 600224
И я с утра вырывался. Стая чирков села к чучелам без подготовки. Одного выбил.
IMG_20200923_065609.jpg
IMG_20200923_072342.jpg
IMG_20200923_223633.jpg
А потом и бекасика добыл. Уже с жирком.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вчора товариш запропонував поїхати на одну річку, яку давно не перевіряли. Полювання була не більше півтора години, порадувала відмінна робота Дратхаара(пес товариша). Селезні вже потроху набирають "зелень" на голові. Дроб №6. За якість фото не сваріть, фото робив вже в темноті, а телефон то китайЦЬкий))). Результат на двох.
 

kef

Зброяр
Підгодовою цьогорічний виводок. Лише у повній темряві випливають з очерету. Напевно ще линька йде. Бо пір'я де інде на воді з'являється. Неподалік від моєї хати. Зараз уся качва в селі на старих глухих водоймах. За селом на каналах міліоративних рідко прилітає. Цього сезону навіть ніразу не було шансу вполювати качку. Доведеться лиш спостерігати. Та чекати перелітну.
 

kef

Зброяр
Сьогодні наші місцеві мисливці випустили в угіддя молодняк фазанів в кількості 25 шт. Умови для розвитку популяції хороші. Чагарники.старий фруктовий сад.самосів різних порід дерев .урочище з низовиною та струмком.
Молодняк повністю готовий до самостійного життя. Був три місяці на перетримці у вольєрі. Чи приживеться.час покаже . В суботу в іншому місці ще маємо випускати молодняк фазанів 60 штук. Теж умови хороші.Очерети.чагарники.міліоративні канали повні води.-бобри постаралися зробили дамби.
IMG-5eafd76f4aa3bceb0e118ccedafa7852-V.jpg
IMG-85a9c1ba7988a8b31fd42daf9246321f-V.jpg
 

ТАР

Снайпер
Звонил знакомым охотникам. Ездили они в воскресенье на охоту на один из больших ставков в его вершинку. Выехали под вечер, рассчитывали на вечерний лет. Приехав туда а ставка и нет вовсе. Воду спустили, одна грязь. О какой утке может идти речь, рыбы и той не осталось.
Как говорит мой знакомый ):-утки нет потамушо им по...й, им лишь бы деньги вовремя платили, а там хоть трава не расти. Нихрена не делают, откуда той дичи взяться?
 

Mazaj 2018

Слідопит
Сьогодні наші місцеві мисливці випустили в угіддя молодняк фазанів в кількості 25 шт. Умови для розвитку популяції хороші. Чагарники.старий фруктовий сад.самосів різних порід дерев .урочище з низовиною та струмком.
Молодняк повністю готовий до самостійного життя. Був три місяці на перетримці у вольєрі. Чи приживеться.час покаже . В суботу в іншому місці ще маємо випускати молодняк фазанів 60 штук. Теж умови хороші.Очерети.чагарники.міліоративні канали повні води.-бобри постаралися зробили дамби. Переглянути вкладення 600729 Переглянути вкладення 600730
Аби зима в помiч. Та максимальний вiдстрiл хижака.
 
Статус
Закрита.
Зверху