СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.

Mazaj 2018

Слідопит
Скажить будь ласка,а хто це так і чим так гарно обскубав Ваших качок?Ну прям вообще ні одної пірїнки,ні одної "палки".Просто клас.
Сам. Не люблю коли горiле пiр'я на дичинi. Просто трiшки довше щипаю. Сам добуваю, патраю ще й готовлю сам.
 

VS1975

Снайпер
Середа, четвер,п'ятниця, ніякої пощади дичині, у нас тільки субота та неділя.
У нас субота, неділя, середа. Додатково четвер для мисливців - власників собак лягавих порід та спанієлів. Але дичини все одно мало. І не надмірний прес тому причина. Мисливців мало, та й не всі ходять на полювання у всі дозволені дні. Відсутність біотехнії та охорони угідь - ось де зло !
Я сьогодні вихідний, піду по своїх солонцях - добавлю зайцям солі ;).
 

VS1975

Снайпер
У нас субота, неділя, середа. Додатково четвер для мисливців - власників собак лягавих порід та спанієлів. Але дичини все одно мало. І не надмірний прес тому причина. Мисливців мало, та й не всі ходять на полювання у всі дозволені дні. Відсутність біотехнії та охорони угідь - ось де зло !
Я сьогодні вихідний, піду по своїх солонцях - добавлю зайцям солі ;).
Солі добавив, як і планував. Звіт у темі " Солонці " :).
 

mulyavchik

Снайпер
І в мене сьогодні зачухалося в одному місці. Поїхав теж з товаришем. Було два нальоти,один з яких був реалізований. Я
IMG-20bdc8440f4c052890c1212fe0e8b457-V.jpg
к завжди незмінний помічник Зімсон не підвів. Набій. Б\ушний Байкал,жевело,войлочні пижі,Крук 2 гр.. Шріт №7 32 гр. Один постріл і один трофей.Щ е добавлю.Перший зеленоголовий у цьому сезоні.
 

Saash

Мисливець
А я сьогодні зранку вирвався на полювання! Обійшли чимало боліт, а качка сиділа в тому комиші, що за мною на фото! 7-ка ще дає прикурити качці! Взяв на 40+ метрів.
IMG_20201015_075336.jpg
 
А я сьогодні зранку вирвався на полювання! Обійшли чимало боліт, а качка сиділа в тому комиші, що за мною на фото! 7-ка ще дає прикурити качці! Взяв на 40+ метрів.
Переглянути вкладення 606532
[/QUO TE]
А сколько радости в этом лице! Аж у меня настроение поднялось:D
 

ОСТЕР

Мисливець
Хто в курсі перелітна качка вже пішла,в середу вечором був на болоті жодного нальту. Цікавить по Чернігівській.
 

gordijchuk@

Новачок
переліт однозначно почався,можливо не так масштабно,як листопад/грудень,але факт
і шукати (чекати) той переліт потрібно не на болоті (хоча можливо і масштаби його серйозні для міграційних шляхів),а на великих водоймах ...
 

Виталя

Снайпер
Гуся ещё не видать,но а свиязь и кряква с чирком, потихоньку подтягивается.
Нужно чтобы похолодало,и всё будет ок. У нас дня три к ряду пекло +25.
 
Статус
Закрита.
Зверху