СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.

Корнилов

Снайпер
Раненько це не погано. Рівень води і так мізерний, качка тількі твердо стане на крило відразу гайне на велику воду
На утку возможно, но я на открытие еду на голубя:);)
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Ну в цьому сезоні, я і сам планую більше по голубу полювати, Припутня багато літає, в лісах воркують, аж ліс гуде..:)
Знайшов пару місць, де горох росте, залишилось знайти "присаду" і полювати.
А качка, то уже так, попутно..;)
 

Dedushka

Снайпер
Ну в цьому сезоні, я і сам планую більше по голубу полювати, Припутня багато літає, в лісах воркують, аж ліс гуде..:)
Знайшов пару місць, де горох росте, залишилось знайти "присаду" і полювати.
А качка, то уже так, попутно..;)
На полях с горохом вяхиря обычно много бывает. Больше чем на подсолнухах. У нас таких полей с горохом нет. Кукуруза, подсолнух и соя , вот и все что могут посеять наши аграрии. :(
 

якобз

Новачок
Раненько це не погано. Рівень води і так мізерний, качка тількі твердо стане на крило відразу гайне на велику воду.
Живу на Інгульці Кіровоградська обл.Все нормально з рівнем води,дощі допомагають на ставках друга картина.А от лисочка і крижачок,замалі на перще серпня значить будуть жить поки не виростуть:)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На полях с горохом вяхиря обычно много бывает. Больше чем на подсолнухах. У нас таких полей с горохом нет. Кукуруза, подсолнух и соя , вот и все что могут посеять наши аграрии. :(
Проблема в том, что горох очень рано убирают. А по такой жаре в начале августа его уже и не будет.
 
Останнє редагування:
Живу на Інгульці Кіровоградська обл.Все нормально з рівнем води,дощі допомагають на ставках друга картина.А от лисочка і крижачок,замалі на перще серпня значить будуть жить поки не виростуть:)
В нас болото заросло, в звязку із зміною клімату, декілька копанок сухі. Великий ставок(20га) не набрався водою, на метер води менше в порівнянні з минулим роком, відповідно вода заходить в очерета метрів на 5-10,в минулому році 15-25.Крижнів бачили 3 табунці, 2 із них на днях стануть на крило. Лисух 2табунця. В минулому році було тількі крижня табунців 10.
Благо припутня вдосталь))
 

Андрю F

Мисливець
В нас минулий рік качви було як на шикарній фабриці, цей рік наставили гнізд, надіємось на іще кращий результат, но кількість молодняка іще не можемо зрозуміти. В середу поіду рибачить і спробую оцінити обстановку. Озеро 10-12 га.
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: kef

Saash

Мисливець
В этом году лысух и уток много. Охота должна быть удачной. Когда утка была на гнездах, погода сопутствовала. :) А вот с вяхирями такого не наблюдаю . Их как-то совсем мало. По сравнению с прошлым годом можно сказать что и нет.
Не соглашусь с вами по поводу вяхиря! С пятницы на воскресенье ездил с женой на рыбалку в Бобрык по конотопской трассе! Так скажу я вам вяхиря просто тьма! И то, что увидел за 2-ое суток просто порадовало! Выводки утки уже а крыле, вяхирь уже сбивается в стаи) Видел раз больше 20-ти голов! Открытие будет жарким!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Не соглашусь с вами по поводу вяхиря! С пятницы на воскресенье ездил с женой на рыбалку в Бобрык по конотопской трассе! Так скажу я вам вяхиря просто тьма! И то, что увидел за 2-ое суток просто порадовало! Выводки утки уже а крыле, вяхирь уже сбивается в стаи) Видел раз больше 20-ти голов! Открытие будет жарким!
Зараз Припутень багато де зустрічається, часто бачу їх. Да і сам помітив, що кожним роком його більше і більше, видно популяція піднялась і піднімається.
 
Зараз Припутень багато де зустрічається, часто бачу їх. Да і сам помітив, що кожним роком його більше і більше, видно популяція піднялась і піднімається.
Куниці майже не осталось, як каменкі так і лісової. Нікому гнізда розорювати, от і більшає популяція. ИМХО.
 

якобз

Новачок
Куниці і у нас майже не залишилось, петлями дуже погубили падлюки,поперекусював штик-ножем тросиків море.Навіть рипались відносини вияснять,за петлі,обламав чуваків.
 
Куниці і у нас майже не залишилось, петлями дуже погубили падлюки,поперекусював штик-ножем тросиків море.Навіть рипались відносини вияснять,за петлі,обламав чуваків.
Ціна тросика сміхотворна, та в селі всю видушити не можливо. Вона стабільно ходить тількі по свіжому снігу та в відлигу.
Стосовно лісової, тут маса факторів. Ловушки з принадою, лайки. А головна причина на мою думку, це витравлення мишей на полях. Останнім часом куницю якщо десь і зустрінеш то це біля кукурудзяного поля, там хоть якийсь є харч.
А взагалі на неї пройшла якась пошесть, різко зник навіть той мізер що лишався. Я не говорю про дрімучі ліси, можливо там її вдосталь.
 

якобз

Новачок
Я до того, що в Вас браки припухші,жадібні, ще й без ума, щоб відносини вияснять.
До рукопашки не доходило брихать не буду,а от нервували сильно,два роки з мерзотниками воював.Без мізків вони,зате наглі були,тепер бояться мене чогось,яж їм по людськи з початку а воно...Дякую за розуміння.
 

Корнилов

Снайпер
Не соглашусь с вами по поводу вяхиря! С пятницы на воскресенье ездил с женой на рыбалку в Бобрык по конотопской трассе! Так скажу я вам вяхиря просто тьма! И то, что увидел за 2-ое суток просто порадовало! Выводки утки уже а крыле, вяхирь уже сбивается в стаи) Видел раз больше 20-ти голов! Открытие будет жарким!
Отчёты покажут:D:D;)
 
Статус
Закрита.
Зверху