СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.
А я сегодня сделал маленькую разветку по вяхирю , проверил два поля на которые возлагаю надежды на ближних грядках и не прогадал . Вяхиря много , видел как одиночек , пары , так и табунчики по 7-18 голов . Охота обещает быть интересной , плотность вяхиря радует ️️️
 

Andrey791

Новачок
Ходив на днях з дратом в угіддя,відпрацював по двох виводках куріпок.У виводку що живе на городах майже два десятки пташенят,в тому що поруч на болоті тільки троє,мабуть лисиці вибили.Малюки вже на крилі.Качки трохи є,не стільки як раніше,та все ж є ,виводки чималі,більше десятка.Лисухи практично нема.Раніше лисухи було більше ніж качки,зараз навпаки.Перепілки ще не бачив,в минулому році було кілька виводків на городах,в цьому взагалі нема.Так що,надія є. Чекаємо відкриття.
 

Виталий 2.

Слідопит
Ходив на днях з дратом в угіддя,відпрацював по двох виводках куріпок.У виводку що живе на городах майже два десятки пташенят,в тому що поруч на болоті тільки троє,мабуть лисиці вибили.Малюки вже на крилі.Качки трохи є,не стільки як раніше,та все ж є ,виводки чималі,більше десятка.Лисухи практично нема.Раніше лисухи було більше ніж качки,зараз навпаки.Перепілки ще не бачив,в минулому році було кілька виводків на городах,в цьому взагалі нема.Так що,надія є. Чекаємо відкриття.
Может и лисицы выводок выбили, а может перед Вами тоже, кто то с рабочей собачкой гулялo_O:(.
 

Dedushka

Снайпер
Жара не выносимая. С женой решили возле ставка прогуляться. Вокруг деревья, тенечек и свежий воздух. Дикие утки и те попрятались от палящего солнца. Ондатра не подвижно держалась на поверхности воды. Удалось и сфотографировать.
IMG_20200705_143914.jpg
IMG_20200705_143643.jpg
IMG_20200705_143801.jpg
IMG_20200705_143824.jpg
 

охотник70

Мисливець
А я сегодня сделал маленькую разветку по вяхирю , проверил два поля на которые возлагаю надежды на ближних грядках и не прогадал . Вяхиря много , видел как одиночек , пары , так и табунчики по 7-18 голов . Охота обещает быть интересной , плотность вяхиря радует ️️️
До відкриття можуть поміняти кормові поля.Зробіть ще розвідку перед полюванням.
 
На выходных был с ночевкой на реке. Сегодня утром наблюдал четыре выводка утят. Что самое интересное, так это то , что все выводки разные. Одних уже от мамки не отличить, два меньше, а один видно что неделя отроду. Вот не знаю может быть второй выводок или первый пропал и это другая кладка, или просто поздний????
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Fonex

Снайпер
А у нас по Харківській Вяхірь 3 шт. А Куріпки взагалі не має, хоча ми її і не чіпаєм. А я жодного разу Куріпку не здобував, а такі стаї їх підіймаємо. Оце в мене витримка).
Сумская - 10 голубей норма была, ну а в этом году будем посмотреть!
 

old hunter

Снайпер
А у нас по Харківській Вяхірь 3 шт. А Куріпки взагалі не має, хоча ми її і не чіпаєм. А я жодного разу Куріпку не здобував, а такі стаї їх підіймаємо. Оце в мене витримка).
Не только выдержка, но и уважение, у Вас Куріпка кругом з великої літери :D

А вкусная зараза................................ (старые охотники рассказывали) o_O
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Не только выдержка, но и уважение, у Вас Куріпка кругом з великої літери :D

А вкусная зараза................................ (старые охотники рассказывали) o_O
Дякую.
Куріпку коштував колись давно, та й не давно. Але пригощали, все в інших областях. То як на мене, найсмачніша з пернатих. Ех, напевне в цьому сезоні поїду до друзів мисливців на Куріпку, запрошували.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Ну наконец то вяхиря подняли до 7 , хотя бы так
Це точно що! До речі, з минулого року (наказу), так норма була - 4 голуба.
Да і взагалі, я помічаю (і Ви, і весь форум) що Припутня, дійсно популяція гарно піднялась і його все більшає, і частіше бачимо. А це дуже добре! А колись Припутень був в Червоній книзі, а тепер бач, скільки його..;)
Аби так і зайців побільшало..
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Куріпка кругом з великої літери :D

А вкусная зараза................................ (старые охотники рассказывали) o_O
Підтримую Вас!
Самому навіть набагато більше подобається і смачніша чим качки. Теж куріпку (тушку) розрізав на двоє і розкривав її по типу "молюстки", маринував дві доби, а на третій день (вечорами) смажив на мангалі, до того добрі, це я просто не передам. Особливо їхнє біле філе - ну просто СМАКОТА!
 
Це точно що! До речі, з минулого року (наказу), так норма була - 4 голуба.
Да і взагалі, я помічаю (і Ви, і весь форум) що Припутня, дійсно популяція гарно піднялась і його все більшає, і частіше бачимо. А це дуже добре! А колись Припутень був в Червоній книзі, а тепер бач, скільки його..;)
Аби так і зайців побільшало..
Як пишуть англійці , чим більше стріляємо припутня , ти більше його стає .
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Підтримую Вас!
Самому навіть набагато більше подобається і смачніша чим качки. Теж куріпку (тушку) розрізав на двоє і розкривав її по типу "молюстки", маринував дві доби, а на третій день (вечорами) смажив на мангалі, до того добрі, це я просто не передам. Особливо їхнє біле філе - ну просто СМАКОТА!
Куропатку охотили по отстрелке? Просто, в Черниговской области ОФИЦИАЛЬНО охота на нее была открыта лишь в прошлом году, выборочно, по ДВУМ районам области, за последние аж...надцать + лет!
И то- исключительно владельцам легавых собак, если не ошибаюсь.
Если я не прав- исправьте.
П.С. А знаете, сколько было выдано на нее однодневных отстрелочных карточек по Черниговской области вообще, за сезон?!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху