Свавілля поліції

Visioner

Слідопит
А кто то помнит коллеги какая ответственность наступает за нарушение правил перевозки гладкоствольного оружия?
По моему от семи до десяти не облагаемых минимумов (17 грн.)

А суд решает вопрос по изъятию оружия, платному или без такового.
 
Останнє редагування:
Не знаю, что творится в том городке с разрешительной системой.
Но вот именно этот случай - явное нарушение со стороны владельца ружья.
И действия полицейского, остановившего автомобиль для проверки - верны и правильны.
Ружье однозначно было не разобрано и не в чехле, о чем ясно написано в правилах транспортировки охотничьего оружия.
Судя по неадекватным ответам "пострадавшего от произвола" - он его на ходу, просто перед самым постом полиции попытался хоть как то привести в транспортный вид.
Не успел.
Именно так видится эта ситуация.
 

RAMZES XIV

Мисливець
Не знаю, что творится в том городке с разрешительной системой.
Но вот именно этот случай - явное нарушение со стороны владельца ружья.
И действия полицейского, остановившего автомобиль для проверки - верны и правильны.
Ружье однозначно было не разобрано и не в чехле, о чем ясно написано в правилах транспортировки охотничьего оружия.
Судя по неадекватным ответам "пострадавшего от произвола" - он его на ходу, просто перед самым постом полиции попытался хоть как то привести в транспортный вид.
Не успел.
Именно так видится эта ситуация.
Доброго дня всим, відповідаю. Після ремонту, прибирався шат стволів, погано розкладається, це так. Ні куди не спішив. Іхав з полювання вже вкладене в чохол та відкриті замки. Поясніть якце вона була не в чохлі. Так видно руків*я та приклад, але в чохлі.
 

RAMZES XIV

Мисливець
Точно так була і в мене, але в звичайному чохлі, плюс переломане на замках.
 
А кто то помнит коллеги какая ответственность наступает за нарушение правил перевозки гладкоствольного оружия?
По моему от семи до десяти не облагаемых минимумов (17 грн.)

А суд решает вопрос по изъятию оружия, платному или без такового.
Кодекс Украины об административных правонарушениях
Раздел II. Административное правонарушение и административная ответственность (ст. 9–212-33)
Статья 191. Нарушение гражданами правил хранения, ношения или перевозки наградного огнестрельного, холодного или пневматического оружия и боевых припасов

Нарушение правил хранения, ношения или перевозки наградного огнестрельного охотничьего или холодного оружия, а также пневматического оружия калибра более 4,5 миллиметра и скоростью полета пули более 100 метров в секунду и боевых припасов гражданами, которые имеют соответствующий документ разрешительного характера, выданный уполномоченным государственным органом, на хранение указанного оружия, -

влечет за собой наложение штрафа от семи до десяти необлагаемых налогом минимумов доходов граждан с оплатным изъятием оружия и боевых припасов или без такового.

Те же действия, совершенные лицом, которое в течение года было подвергнуто административному взысканию за одно из нарушений, предусмотренных частью первой этой статьи, -

влекут за собой наложение штрафа от десяти до пятнадцати необлагаемых налогом минимумов доходов граждан с конфискацией оружия и боевых припасов.
 

Visioner

Слідопит
У меня когда то Тулка не захотела раскладываться, патроны в патроннике, дело было к вечеру - смеркалось.
Насиловать не захотел, думаю дома разберусь.
Положил в чехольчик (сколько влезло) и едем домой и как всегда по закону подлости на развилке милицейские Жигули (вечерний жор).
Но раньше менты добрее были, душевннее что ли :), отпустили нас с миром.
Мы поехали а у детей милицейских зайчатинка завтра была на обед.
Не то шо щас....................:p
 
Доброго дня всим, відповідаю. Після ремонту, прибирався шат стволів, погано розкладається, це так. Ні куди не спішив. Іхав з полювання вже вкладене в чохол та відкриті замки. Поясніть якце вона була не в чохлі. Так видно руків*я та приклад, але в чохлі.
Ви знущаєтесь над нами тут?
Самі хоч на секунду у такий сюр би повірили, як би хтось інший почав таке розповідати?
Та й не мене потрібно переконувати в тому, що ви не браконьєр.
Просто мій погляд на цю картину.
Ви ПОВЕРТАЄТЕСЯ з полювання. Добре.
Вже скінчили його. Але рушницю не склали, як того вимагають правила та здоровий глузд.
Про правила читайте самі, а про глузд - як краще збережеться цілісність рушниці - у чохлі повністю чи наполовину? Тим більше - вже така потріпана життям, після відновлення зброя.

P.S. Я не звинувачую вас у браконьєрстві. А от правоохоронці мають повне право так вважати.
 

DVV

Слідопит
З Наказу № 622 від 21.08.98 , ( в редакції від 07.08. 2013 року якою було доповнено п. 12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник зобов'язаний мати при собі дозвіл органу поліції на право зберігання та носіння такої зброї, основних частин зброї та пристроїв. (чинний)
Ключові слова "у розрядженому стані" ( не розібрана, чи переломлена) та " знаходиться у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо"
 

Корнилов

Снайпер
Переглянути вкладення 601679 Це також до речі є чохол,і він легальний для перевезень.
Нет!!! На стволы, можно одеть чехол от телефона и говорить, ну это же чехол
Ви знущаєтесь над нами тут?
Самі хоч на секунду у такий сюр би повірили, як би хтось інший почав таке розповідати?
Та й не мене потрібно переконувати в тому, що ви не браконьєр.
Просто мій погляд на цю картину.
Ви ПОВЕРТАЄТЕСЯ з полювання. Добре.
Вже скінчили його. Але рушницю не склали, як того вимагають правила та здоровий глузд.
Про правила читайте самі, а про глузд - як краще збережеться цілісність рушниці - у чохлі повністю чи наполовину? Тим більше - вже така потріпана життям, після відновлення зброя.

P.S. Я не звинувачую вас у браконьєрстві. А от правоохоронці мають повне право так вважати.
:):);):);)
 

RAMZES XIV

Мисливець
Звісно окрім мого слава нема ні чого, рушниця в доброму стані, заберу, покажу. У ТОЗ 34 це біда (шат), це всі знають, а от мастер, зробив на жаль так що погано відкривається, казав розробиться. І нарешті, не вже ви гадаєте що я створю таку тему якщо б порушив?
 

Корнилов

Снайпер
Звісно окрім мого слава нема ні чого, рушниця в доброму стані, заберу, покажу. У ТОЗ 34 це біда (шат), це всі знають, а от мастер, зробив на жаль так що погано відкривається, казав розробиться. І нарешті, не вже ви гадаєте що я створю таку тему якщо б порушив?
Так Ви і порушили)))
 

RAMZES XIV

Мисливець
За телефонний чохол звісно смішно, але зброя більша її частина була в чохлу. Повторюю, а поліцейський після звірення документів вказав що була взагалі без чохла. І доказати, скласти та показати як було не дозволили.
 
Зверху