Своїми руками.

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем 4580dry, 19 жов 2016.

1. 4580dry

4580dry ветеран форуму надійна команда

Обрізка гільз, ось таким трімером. tmp-cam-24616725.jpg tmp-cam-1821266017.jpg
    Тепер попробую розписати, тому що по фото 1 сам нічого незрозумів фото 2 це трімер в робочому стані, тільки без ножа, ніж я беру з канцеляського ножа, там все готово тільки відламувати потрібно, обрізав біль 750 гільз, ніж так і остався острим.
    Якщо у когось є запитання, пропозиції. Пишіть.

Останнє редагування: 19 жов 2016
    Аникей, PetrenkoAO, Корнилов та ще 1-му подобається це.
  2. Safari
  3. Черный153

Черный153 Мисливець

сделано на совесть.Руки там где надо. я сделал с газового балончика. так как посчитал мне хватает.

4. Черный153

Черный153 Мисливець

одного не пойму зажым ножа с торца, каждый раз если что менять нож вытягивать с дрели. можно сделать проще на клин отверствие под нож и болт для зажыма. извените за критику.

5. 4580dry

Ніж вставляється в латунний кругляк який розрізаний по довжині і тоді зверху зажимається болтом М 8. Зроблено дійсно на совість. Я думаю зробити один раз, але зробити так щоб ніхто не забракував.

6. 4580dry

Трохи незрозумів Вашого питання. Все зроблено добре, один раз ракрутив отвьерткою все перерізав і нічо невідкрутилося.
    Хто буде робити собі таку річ, робіть так щоб знизу вкручувалась шпилька яка буде дублірувати контроль ножа і робіть на різьбу М 8 зверху і знизу і ще неточіть шар а приваріть з подшипніка.

7. 4580dry

tmp-cam-1821266017.jpg Ще моя пижерізка на 28 калібр і підставки під патрони тільки ще незнаю під який калібр тому що немає патронів під рукою, підставки забераю в магазині з під клею, так називаємий клей-карандаш.

Аникей, PetrenkoAO, krushinski00 та 3 іншим подобається це.
  8. ТАР

ТАР Слідопит

Выпало немного времени, клепанул по быстрому обжимку. Диаметры не мерял но после 2-3 нажатий гильза свободно входит в ствол.

Вкладення:

9. охотник70

охотник70 Мисливець

Який матеріал самої обжимки юбки?

10. ТАР

ТАР Слідопит

Обычная стальная трубка подобрал по калибру.

охотник70 подобається це.
  11. охотник70

охотник70 Мисливець

Все геніальне просто.Я колись собі,, склепав,,тоже ось таку приблуду,зараз нею не користуюсь.

Вкладення:

Аникей, Корнилов та ТАР подобається це.
  12. Олег Грабарский

Олег Грабарский Мисливець

В вiльний час з пiдручних матерiалiв зробив ось таку приблуду для обрiзки гiльз.

Вкладення:

Черниговский, Аникей, ТАР та ще 1-му подобається це.
  13. Олег Грабарский

Ще ось така пiдставка для патронiв з старих плат

Вкладення:

14. Олег Грабарский

Колись на заводах точили блiни для штанг. Зараз трiшки зварювальних робiт i виходять гарнi катала.

Вкладення:

БЮВ, АРКАДИЙ2010, Аникей та 3 іншим подобається це.
  15. ТАР

ТАР Слідопит

Снова! шото, ударило в голову и потянуло на рукоделие))) значит идея созрела усовершенствовать конус от упс "козаки". На фото представлен патрон в последовательности: сразу после упс, после стандартного конуса, ну и конечно финишное фото это усовершенствованая конус матрица)).

Вкладення:

Аникей подобається це.
  16. ТАР

ТАР Слідопит

Значит рассверлил дырку в матрице, сделал с болта додавливатель) диаметр не мерял где-то чуть меньше внутреннего диаметра патрона. Последовательность эксплуатации: удавил матрицу, вставил додавливатель и удавил уже додавливатель, снял с патрона. Вообщем, реально получается конус намного лучше! + дожимает лучи звезды глубже.

17. БЮВ

БЮВ Слідопит

И я тему тисну. Покажу примерную последовательность изготовления ракушки голубя. При помощи фабричного изготовил из алебастра модель в которой из стекломата и полиэфирной смолы отливал чучела. Раскраска авто грунтом и акриловыми фасадными красками.

Вкладення:

охотник из Сум, Dedushka, PetrenkoAO та 14 іншим подобається це.
  18. Олег Терн

Олег Терн Мисливець

Гарно зроблено.
    А можна фото матерялів з яких виливали (стекломат, поліефірна смола) думаю в епіцентрі вони продаються...?

19. Небраконьер

Небраконьер Слідопит

Добротно получается. А ракушки часом в продаже не будут? С УВ.

север подобається це.
  20. север

север ветеран форуму надійна команда

Чуть что- я второй на очереди!:rolleyes:

21. БЮВ

БЮВ Слідопит

Все заказывал через нет. Фото позже сделаю. Себестоимость считал год назад - около 26-30 грн.одна ракушка. С одной формы получалось в день около 6 -7 штук.

Аникей подобається це.

Поділитися цією сторінкою