Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Виталий 2.

Слідопит
Сегодня , реально трудовой!
С утра, второй день подряд сильный туман , без ветра, температура -2. К восьми часам на месте, начинает таять, грязь, все больше налипает на обувь. К 11:00 , раскисло полностью, в траве стоит вода, по полям настоящее болото. Пошёл дождь Ноги гудят, а долгожданного заеньки все не видать:(:(:(. Но , мы же упрямые;) , будем искать. В итоге, в маленькой посадочке спрятался наш очередной трофей, где и застукали его мои драты:D, с дальнейшим приводом мне на свиданку:rolleyes:! Ну и троечка , в очередной раз не подвела!
Всех с полем!
IMG_20191208_130602.jpg
IMG_20191208_183449_660.jpg
 

ATIS

Снайпер
. Й
Відмічусь:) Полювали на батьківщині моєї мами,колись проводив там всі канікули,як кажуть-пройшло все дитинство. А полювати поїхав в ці краї перший раз в 48 років! Угіддя УТМР Жидачівського району Львівської обл.! Підняли 5 зайчиків,взяли 2 ! Задоволені ! Переглянути вкладення 533012 Переглянути вкладення 533013 Переглянути вкладення 533015
Ухххх, і гарний же зайчина. З полем вас!!!!!
 

Вова!!!

Снайпер
Сегодня вырваться не удалось , но двое моих напарников были на охоте , видели 10 , промазали 5 !!!!!:D Ух , завтрая поеду !!!;):D Зайцам грамоты вручать !;):) Всем завтра ни пуха !!!;) Тьху , тьху ,тьху !!!:)
Не так сталось як гадалось ... :( На троих и две собаки подняли больше десятка фазанов , стайку куропаток и видели мельком четверых зайцев . :( Надежды не оправдались как то ... Будем ждать следующих охот . ;) Всех добывших , с полем !;):)
 

Вова!!!

Снайпер
Відмічусь:) Полювали на батьківщині моєї мами,колись проводив там всі канікули,як кажуть-пройшло все дитинство. А полювати поїхав в ці краї перший раз в 48 років! Угіддя УТМР Жидачівського району Львівської обл.! Підняли 5 зайчиків,взяли 2 ! Задоволені ! Переглянути вкладення 533012 Переглянути вкладення 533013 Переглянути вкладення 533015
Так , зайцюра просто красень ! Монстр !!! Не важили , яка вага ? З полем !;):)
 

andryx1

Снайпер
В нас з собакою, сьогодні було супер полювання,Результат: два лиса і зайчик. 9:25 перший лис, 11:10 зайчик,12:45 другий лис.Патрон: Крук 2,2х34 №0.Шо один лис,шо другий, вийшли просто на мене і були добуті з першого пострілу.Відстань +- 20 м , а зайця думив що мазанув. Стріляв на другому,великому колі.Вухатий йшов просто на мене,але почав завертати в ліво.Коли "пролітав" повзмене, до зайця було метрів 45-50.Я бах-бах, а зайчик,без ознак пошкодження "влетів"в високу (по пояс) суху траву. Скоренько перезарядився і чекаю собаку.Вона відставала десь метрів на 150.Йде по сліду з голосом і також "влітає" в суху траву.Тишина. Я в траву,а зайчик там.ДІЙШОООВ! Розтин показав,що попало 6 дробин №0. З них одна в серце і дві в легені.Бебух без пошкоджень.В 14:00 вдома.Зброя почищена і в сейфі. Поставлена задача виконана, особовий склад зайо...ний.
 

Вкладення

Вік71

Снайпер
Так , зайцюра просто красень ! Монстр !!! Не важили , яка вага ? З полем !;):)
Не важив! Так,зайчик дійсно великий. Але тут ще зіграло вміння фотографа :) Хоча руки вперед я не витягував,як рибалки :)
 

huntumy

Зброяр
Выехали после 10-00. Следов море. Поднять не получается. Такое причувствие что зайцы только жируют и бегают туда сюда. Первого подняли и началась охота. Второй шумовой поднялся.
На фоне всех трофеев сего сезона, сегодняшний косой наиболее значимый. Отличная работа молодого выжлеца которому ещё и 1,5г нет очень порадовала душу. Зайца не спасла даже раскисшая пахота.
Стрелял с 20м. Патрон на порохе башери пелагри AL, папка чедит, диана, контейнер дробь #2, звезда.
 

Вкладення

Malgrum

Мисливець
Відмічусь:) Полювали на батьківщині моєї мами,колись проводив там всі канікули,як кажуть-пройшло все дитинство. А полювати поїхав в ці краї перший раз в 48 років! Угіддя УТМР Жидачівського району Львівської обл.! Підняли 5 зайчиків,взяли 2 ! Задоволені ! Переглянути вкладення 533012 Переглянути вкладення 533013 Переглянути вкладення 533015
Знатний зайчура,з полем!
 

Лис74

Мисливець
Недільний вихід. Колектив шість чоловік, ходили, бродили, піднімали, стріляли, добували ну і звичайно....мазали, як без того. Взяли п'ять зайців (всі самці), якось так вийшло. А, ще знайшов лисячого хвоста, загубив майбуть.....
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху