Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Dedushka

Снайпер
У нас по Сумской обл. охота на лисиц в такое время запрещена. Всему свое время. Ей и так достанется при открытии на пушного. Да и шкурка уже будет нормальная может кто с охотников и заберет на воротник жене. ;)
 

Корнилов

Снайпер
У нас по Сумской обл. охота на лисиц в такое время запрещена. Всему свое время. Ей и так достанется при открытии на пушного. Да и шкурка уже будет нормальная может кто с охотников и заберет на воротник жене. ;)
У нас тоже Как стрелять котов, собак бродячих...... Получается как, пол года, охотники очищают угодья от вредителей, а пол года количество их увеличиваеться Допустим, я готов платить чуть денег, круглый год(кроме сезона ТИШИНЫ) и отстреливать Ворон, Сорок, соек, ДАЖЕ В ПРИСУТСТВИИ ЕГЕРЯ.!!!И думаю, таких не мало!
 

Panters

Снайпер
У нас по Сумской обл. охота на лисиц в такое время запрещена. Всему свое время. Ей и так достанется при открытии на пушного. Да и шкурка уже будет нормальная может кто с охотников и заберет на воротник жене. ;)
Ми на зайця практично не полюєм, в рідких випадках як говориться на казан
коли пусто, в основному більшість полювань це копито, а тоді лиса ніхто не зачіпає,
для нього в нас є січень та лютий.
 

Dedushka

Снайпер
У нас тоже Как стрелять котов, собак бродячих...... Получается как, пол года, охотники очищают угодья от вредителей, а пол года количество их увеличиваеться Допустим, я готов платить чуть денег, круглый год(кроме сезона ТИШИНЫ) и отстреливать Ворон, Сорок, соек, ДАЖЕ В ПРИСУТСТВИИ ЕГЕРЯ.!!!И думаю, таких не мало!
Так мы и охотимся все круглый год кроме сезона тишины. В феврале заканчивается охота на лисицу и все, ждем до августа пока молодняк пернатых на крыло станет, потом ждем до ноября на охоту по пушному. Ведь в августе еще есть приплод зайчат ( называем уже их осенним выводком ) Вот как-то так. Если не прав пусть меня поправят охотоведы. Я простой рядовой охотник. ;):) Так и охотиться на хищника нужно в определенный период. Им тоже нужно размножаться и существовать на этой земле. Не дай Бог тех хищников только на картинках видеть. С ув.
 

Panters

Снайпер
Так мы и охотимся все круглый год кроме сезона тишины. В феврале заканчивается охота на лисицу и все, ждем до августа пока молодняк пернатых на крыло станет, потом ждем до ноября на охоту по пушному. Ведь в августе еще есть приплод зайчат ( называем уже их осенним выводком ) Вот как-то так. Если не прав пусть меня поправят охотоведы. Я простой рядовой охотник. ;):) Так и охотиться на хищника нужно в определенный период. Им тоже нужно размножаться и существовать на этой земле. Не дай Бог тех хищников только на картинках видеть. С ув.
Може й так, але реалії кажуть зворотнє, більш вірогідно що на
малюнках ми можем побачити тих кого їдять ці хижаки:), наприклад
я під час полювання на пернатих за сезон добуваю 10-12лис +бродячі
пси, січень-лютий то вже колективно(не рахував), якщо врахувати те що
з всього колективу на перо інтенсивно полюю лише я (періодично з другом)
+ за період полювання на копитних лиса не б'ють (я завжди в гонці тож не пропускаю),
тож до початку січня така кількість лисів та бродячих псів явно травою харчуватись не
буде:), та й скільки того січня та лютого, хижака потрібно відстрілювати нещадно.
Ще не раз помічав що деякі мисливці жалкують патронів на хижаків, мотивуючи це тим
що 'так воно ж не їстівне', я завжди намагаюсь використати можливість відстріляти хижака,
для мене це теж полювання, не одним м'ясом живемо, головне сам процес, азарт, з друзями
зустрітись.
 

китай

Слідопит
Може й так, але реалії кажуть зворотнє, більш вірогідно що на
малюнках ми можем побачити тих кого їдять ці хижаки:), наприклад
я під час полювання на пернатих за сезон добуваю 10-12лис +бродячі
пси, січень-лютий то вже колективно(не рахував), якщо врахувати те що
з всього колективу на перо інтенсивно полюю лише я (періодично з другом)
+ за період полювання на копитних лиса не б'ють (я завжди в гонці тож не пропускаю),
тож до початку січня така кількість лисів та бродячих псів явно травою харчуватись не
буде:), та й скільки того січня та лютого, хижака потрібно відстрілювати нещадно.
Ще не раз помічав що деякі мисливці жалкують патронів на хижаків, мотивуючи це тим
що 'так воно ж не їстівне', я завжди намагаюсь використати можливість відстріляти хижака,
для мене це теж полювання, не одним м'ясом живемо, головне сам процес, азарт, з друзями
зустрітись.
Доброго дня , а для мене особисто облавне полювання на лиса саме цікаве і азартне полювання, це дуже хитрий і чуткий звір і просто так його важко взяти і ще й на рану важкий , потрібно добряче потрудитись.
 

ATIS

Снайпер
Ціни по Рівненському УТМР:
900грн - сезонка на два райони
600грн - сезонка на район
250грн - разова відстрілка
600грн - разова відстрілка для мисливців, які не являються членами УТМР.
 

Dedushka

Снайпер
Сегодня ехал по трассе Сумы- Киев. На дороге, еще Сумской район, лежал сбитый , раздавленный зайчик. То что зайчик присутствует в наших краях это хорошо, но то что просто попал под чью-то машину то конечно жалко косого. Скоро открытие по пушному, надеемся все что открытие и охота состоится. Ужесточение из за корона вируса хотя-бы не помешало всему этому. Мы-же по полях будем ходить а не по общественным местам. Дай Бог всем нам крепкого здоровья.
 

Dedushka

Снайпер
На охоте нужно быть осторожным. Тоже видел такие колодцы. Мурашки сразу по телу пошли. В позапрошлом году такой колодец с под снега был чуть виден. Большую толстую ветку туда воткнули. Бросили в колодец палку , так по звуку пока долетела глубина колодца вроде как бездонная. Звук падения палки чуть услышали. На охоте по зайчику всегда когда идем смотрим в перед а не под ноги. Лучше такие колодцы и не встречать. Это все бесхозность государства нашего.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Колись в таку криницю (вірніше шахта) упала моя сучка Нора (Ягдтерьер). Знайшов її по звуку, гавкала там. Правда шахта була не сильно глибока, десь 4-5 метрів. І добре, що в середині було лисе дно, без всяких "колків" із заліза. Так сам вставляв велику гілку, спускався туди, забрав її і по гілці вилазив.
 

Dedushka

Снайпер
Из за работы некогда заехать в УТМР узнать за выдачу отстрелочной карточки на пушного. Кто что слышал или знает,когда начнут выписывать?
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Из за работы некогда заехать в УТМР узнать за выдачу отстрелочной карточки на пушного. Кто что слышал или знает,когда начнут выписывать?
По Чернігівській обл., кажуть з 1-го жовтня продаватимуть, а як буде реально - не знаю.
 

kef

Зброяр
По Чернігівській обл., кажуть з 1-го жовтня продаватимуть, а як буде реально - не знаю.
Так вже знали б. Завтра 10 те.жовтня.
У нас 600 сезон. Разова 250. Це для УТМР. Але ще нас за ними не запрошували.

(Рівненська обл.)
 

ATIS

Снайпер
У нас таких випадків було .якщо не помиляюсь два. Коли за собокою у криницю влізав власник собаки. Але там і залишив своє життя. Бо самостійно назад уже сил вибратись не було.
Другий випадок, то загинув дружини дядько. Просто посеред поля був колодязь якого занесло снігом. Глибина була 40 метрів. Сухий. Агрокомпанія розорала старе хатнисько, а колодязь не огородили чи засипали, халатність і все.... Людини немає..... Був мисливець з великої букви....
 
Зверху