Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Dedushka

Снайпер
Ну, в принципі є таке, скажем так - 50х50. Загалом завтра буду дивитись по обставинам.
Мы все надеемся на удачу. Ночь не спим, представляем как вытаптываем зайца в перспективных заячьих местах. На утро идешь, а там по нулях))). И подымаешь косого в непредсказуемом месте.где и не не думал и не предполагал))). Кто завтра на охоту Ни Пуха!!!
 

2209

Мисливець
Хлопці, незалежно від наявності снігу, всім завтра Ні пуху!!!
Я нажаль на карантині (від суботи пропав нюх і ще не зовсім повернувся). А так хочеться в поле, що аж не можеться!!!
 

Dedushka

Снайпер
Хлопці, незалежно від наявності снігу, всім завтра Ні пуху!!!
Я нажаль на карантині (від суботи пропав нюх і ще не зовсім повернувся). А так хочеться в поле, що аж не можеться!!!
Скорейшего Вам выздоровления. Охоту наверстаете.
 

ATIS

Снайпер
Хлопці, незалежно від наявності снігу, всім завтра Ні пуху!!!
Я нажаль на карантині (від суботи пропав нюх і ще не зовсім повернувся). А так хочеться в поле, що аж не можеться!!!
То ідіть в поле, не з ким не контактуйте і все.... В полі нікого ж не заразите.... ;)
 

Dedushka

Снайпер
То ідіть в поле, не з ким не контактуйте і все.... В полі нікого ж не заразите.... ;)
Ему лучше быть дома что-бы не дало осложнения. Главное выздоровление. Охота еще будет и будет. С заболеванием не шутят.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Мы все надеемся на удачу. Ночь не спим, представляем как вытаптываем зайца в перспективных заячьих местах. На утро идешь, а там по нулях))). И подымаешь косого в непредсказуемом месте.где и не не думал и не предполагал)))
Так воно і трапляється, і завжди.. :) Ніколи не піднімеш зайця в "спокійному" стані, завжди вилітає нежданчиком і в самом неочікуваному місці, буває, що аж сам "теряешься" на мить..:D
Сам в минулому році, йшов вдоль канави, залишилось буквально 20 метрів до стежинки, яка йшла в поперек канави. Думаю, тут точно нічого не буде, ложу рушницю на плече і готовлюсь до підходу стежинки, да буду переходити канаву (суху). Тільки но положив рушницю на плече, тут же відразу з під самих ніг, вилітає зайчик, який був добутий двійкою. Фото, Ви бачили в минулому річному звіті. Ось такий "закон подлості" зпрацьовує..:)
 

Dedushka

Снайпер
Так воно і трапляється, і завжди.. :) Ніколи не піднімеш зайця в "спокійному" стані, завжди вилітає нежданчиком і в самом неочікуваному місці, буває, що аж сам "теряешься" на мить..:D
Сам в минулому році, йшов вдоль канави, залишилось буквально 20 метрів до стежинки, яка йшла в поперек канави. Думаю, тут точно нічого не буде, ложу рушницю на плече і готовлюсь до підходу стежинки, да буду переходити канаву (суху). Тільки но положив рушницю на плече, тут же відразу з під самих ніг, вилітає зайчик, який був добутий двійкою. Фото, Ви бачили в минулому річному звіті. Ось такий "закон подлості" зпрацьовує..:)
Это Вам удача улыбнулась, но не " закон подлости". :):)
 

huntumy

Зброяр
Завтра будет и снег))) Передают - 2 ночью и -1 днем. С самого утра и целый день мелкий снег. Зайчика будет трудно поднять.
Судя по тому как мелкий снег, пороша вряд-ли будет. Знаете как бывает, целый день летит а земля черная
 

Степанович 2

Снайпер
..Я нажаль на карантині (від суботи пропав нюх і ще не зовсім повернувся). А так хочеться в поле, що аж не можеться!!!
Нюх не пропадав (добу не велика температура, потім недомагання і кашель, який і ще толком не пройшов), але теж дві неділі полювання пропустив. Такого ще не було в мене.
 

2209

Мисливець
Нюх не пропадав (добу не велика температура, потім недомагання і кашель, який і ще толком не пройшов), але теж дві неділі полювання пропустив. Такого ще не було в мене.
Якби не пропав нюх, я б думав що це звичайне ГРВІ. Температура 37.1 була в суботу ввечері і все. В кожного різні симптоми.
Але як каже мій лікар, для вироблення імунітету, має перехворіти 80% населення.
Всім здоров`я!
І як зараз модно бажати - безсимптомно пережити Covid-19.
 

Виталий 2.

Слідопит
Завтра будет и снег))) Передают - 2 ночью и -1 днем. С самого утра и целый день мелкий снег. Зайчика будет трудно поднять.
Не факт!
Сейчас мокрый нападает, а ночью приморозит в корку и с утра будет трещать наст под ногами, как тонкое стекло. Далекоооо будет подыматься!
 

Виталий 2.

Слідопит
У нас тоже, вроде и снежок срывается, то моросит, температура 0 +- 2 и днем и ночью.
А молодежь, не однократно подмечал, ну это только по первым белым мухам, вообще не ложится в такую погоду, носятся по полям и посадкам с переляку целый день.
 
Зверху