Сейф

sanya_3112

Новачок
Добрий день. Два відсіки: один на зброю, інший з трьома полицями. Розміри сейфа 800*350*250. Якщо не помиляюсь. Можу на вихідних поміряти. Кому цікаво- краще телефонуйте
 

Койот

Мисливець
куда вам позвонить? скиньте мне в вайбер фотки , как там дно сейфа не ржавое?? нечего не сваркой не варилось?7..
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда




ВНИМАНИЕ!!!!!

Вопрос к топикстартеру - почему на картинках разные шкафы? На верхнем сфотографирован шкаф с одним типом замка, на нижнем - с совершенно другим замком. Второй шкаф - фото с интернета?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Чекаю пояснень топікстартера!!!
 

Койот

Мисливець




ВНИМАНИЕ!!!!!

Вопрос к топикстартеру - почему на картинках разные шкафы? На верхнем сфотографирован шкаф с одним типом замка, на нижнем - с совершенно другим замком. Второй шкаф - фото с интернета?
где вы там увидели разные сейфы??..один и тот же .
 

sanya_3112

Новачок
Фото сейфа імено з поличками взято інету, однак відповідає моєму що в оголошені. Не можу зробити фото, так як знахожусь на великій відстані зараз. Територіально Луцьк. Тел.0979909707. ржавчини чи ремонту немає. Все як із заводу
 

Койот

Мисливець
Фото сейфа імено з поличками взято інету, однак відповідає моєму що в оголошені. Не можу зробити фото, так як знахожусь на великій відстані зараз. Територіально Луцьк. Тел.0979909707. ржавчини чи ремонту немає. Все як із заводу
я хочу купить!
 
Зверху