Мисливець777
Мисливець
Всім дякую, що допомгли розібратися.
Для себе зробив висновок.
Для себе зробив висновок.
Продажів багато через те що вони лежать без діла і на...х...н нікому не потрібні.Статистика продажів на форумі латунних гільз свідчить, якраз, про протилежне: вони користуються необмеженим попитом і не залежуються. А ціни на них лише ростуть.
Так попит є! Тому і ціни повзуть вгору.Продажів багато через те що вони лежать без діла і на...х...н нікому не потрібні.
А ви бачили як там усі наперебій їх купляють?
Ціни ростуть на них через те, що жадібність у продавців безмежна. По цінам та жадібності скоро переженемо "райберт".
Латунними гільзами користувався часто. Особливо на відкриття полювання і з димним порохом в основному з рушницями що мали довгі стволи такі як ЗК .ІЖ-57 . ІЖ-54. А ще раніше із старими іномарками такі як сист.Лефоше з стволами із дамаської сталі . Ото було /ммммми.../. Правда після тих стрільб потрібно доьряче чистити рушниці та і самі гільзи від нагару.Поперше гільзи вже в наявності.
Стан, або нові, або максимально наближені до цього...
Для себе питання ставлю так
Якщо потрібно обжимку купувати, пижеріз, і ще купу спорядження, то продам і все....
Так як все вище перелічене маю вже для пластику.
Але якщо можно купити пижі з 12к і спорядити латунку, та пройти з курковкою то це ммммм.....
Для кращого загоряння пороху-СОКіл, кладу під центробій 3-5 пластинок димного пороху!!! І гуд. Ніколи патрон не підводив.Так робили старі мисливці , так і нас навчали.Бажано ставити донний пиж, це коли зовсім нічим зайнятися. Але як мінімум використовувати порох, який займає більший об'єм і відповідно створює вищий стовпчик в гільзі. В мене були проблеми в латунках 20-го калібру під еврокапсуль з порохом "Крук" (патрони плювали, порох не згорав повноцінно, думаю що порохова прокладка лягала майже повністю на фланець капсуля) . Перейшов на інший порох (той, що фасував ТАХО), проблема щезла.
В латунних гільзах 12-го під еврокапсуль і під "Крук" таких проблем не було по суб'єктивним враженням.
Такі патрони використовував на перепела, там багато стрільби і в основному на 5-10-15 метрів, аби зачепити, далі пес не давав шансів.
Але взагалі сама концепція "латунна гільза+еврокапсуль" - це таке, на мою думку коли "зовсім-зовсім нічим зайнятися"![]()
Все правильно. Але і без підсипки димняка Сокол працює повноцінно, штатно. Перевіряв у 2-х варіантах, результат ідентичний: все падає. Для підстраховки димний порох не завадить, спокійніше спиться. Перевіряв і в 16, і в 12 калібрах. Саме головне, це догляд за гільзами: перевіряти наковальні, правильно видаляти стріляний центробій, вчасно чистити запальні отвори і т.д. Аж до миття гільз з кип'ятком з Фейрі, періодично!Для кращого загоряння пороху-СОКіл, кладу під центробій 3-5 пластинок димного пороху!!! І гуд. Ніколи патрон не підводив.Так робили старі мисливці , так і нас навчали.
Пам'ятаю такий рецепт ще пацаном був. Тут річ про єврокапсуль в латунці. Єврокапсуль в принципі самий надійний щодо осічок. В мене не осічки були.Для кращого загоряння пороху-СОКіл, кладу під центробій 3-5 пластинок димного пороху!!! І гуд. Ніколи патрон не підводив.Так робили старі мисливці , так і нас навчали.
Шановний колего, де у металевих гільз під "жевело" чи "єврокапсюль" запальні отвори, він там є, один і великий? І щось наковален там не бачив... А взагалі назва теми "Спорядження латунок під єврокасюль 16к." Про капсюль "центробій" про який ви розповідали, мова у автора теми не йшла.Саме головне, це догляд за гільзами: перевіряти наковальні, правильно видаляти стріляний центробій, вчасно чистити запальні отвори і т.д.
Латунні гільзи використовувались віддавна на промисловому полюванні, а вже звідти перекочували у спортивне. Їхні плюси це багатострільність, дешевизна комплектуючих (при використанні капсуля ЦБ та димного пороху, не говорячи вже про пижі-в їх якості йшли навіть газети), стійкість до важких умов при транспортуванні і використання в суворих кліматичних умовах. Патрони з ними з легкістю можна зробити абсолютно герметичними від вологи і снігу. В часи тотального дефіциту на комплектуючі і використання димного пороху, від якого прогорали (!) паперові гільзи вони займали чільне місце в арсеналі мисливців. Хтось ними користується і донині, маючи певні запаси і припаси, в цьому є свій шарм. А багато молоді їх, взагалі, в очі не бачили. При належному догляді за зброєю використання їх є цілком безпечними. А прогари навколо бойків виникають лише у тих власників зброї, які її чистять 2 рази на рік: після закриття сезону полювання і напередодні його відкриття.Є, ще таке питання, наскільки безпечними для "живучесті" зброї є латунні гільзи? Дуже сумніваюсь, щоб хтось їх використовува би в дорогій зброї, да і навіщо? Зовсім інша справа привчати наступне покоління до цього, показувати як воно було і, що у такий спосіб теж можно здобути трофеї.
а піддуття патронніку?Латунні гільзи використовувались віддавна на промисловому полюванні, а вже звідти перекочували у спортивне. Їхні плюси це багатострільність, дешевизна комплектуючих (при використанні капсуля ЦБ та димного пороху, не говорячи вже про пижі-в їх якості йшли навіть газети), стійкість до важких умов при транспортуванні і використання в суворих кліматичних умовах. Патрони з ними з легкістю можна зробити абсолютно герметичними від вологи і снігу. В часи тотального дефіциту на комплектуючі і використання димного пороху, від якого прогорали (!) паперові гільзи вони займали чільне місце в арсеналі мисливців. Хтось ними користується і донині, маючи певні запаси і припаси, в цьому є свій шарм. А багато молоді їх, взагалі, в очі не бачили. При належному догляді за зброєю використання їх є цілком безпечними. А прогари навколо бойків виникають лише у тих власників зброї, які її чистять 2 рази на рік: після закриття сезону полювання і напередодні його відкриття.
То вже не рушниця, якщо патронник піддутий. Гільзи латунні в такому патроннику рвуться на "ура". По суті перетворюючись на однострільні. В свій час знайомий півмішка латуні 32 калібру перевів, таким чином. Рвались після першого ж пострілу. Наразі, це був би статок на тих гільзах! Тоді вони ще не були в дефіциті і тим більше не були "золотими" по вартості.а піддуття патронніку?