ТОЗ-БМ. Художественное.

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
цікаво, що рік 57й, а дерево як на ТОЗ-63, і насічка як на ТОЗ-63У. особливо цікаво виглядає тильник. на моєму БМ був металевий. шкода що паспорта нема
 

ippollo

Мисливець
цікаво, що рік 57й, а дерево як на ТОЗ-63, і насічка як на ТОЗ-63У. особливо цікаво виглядає тильник. на моєму БМ був металевий. шкода що паспорта нема
Мне кажется, это связанно с исполнением ружья - художественное.
 

Белий

Мисливець
цікаво, що рік 57й, а дерево як на ТОЗ-63, і насічка як на ТОЗ-63У. особливо цікаво виглядає тильник. на моєму БМ був металевий. шкода що паспорта нема
На прикладі під тильником повинен бути номер такий як і на колодці, якщо покупцю буде важливо знати чи дерево рідне це можна легко перевірити.
Але прийдеться по жертвувати двома шліцами!!
Але я теж прихильник версії, що приклад в такому викананні через те що рушничка не рядова
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Мне кажется, это связанно с исполнением ружья - художественное.
На прикладі під тильником повинен бути номер такий як і на колодці, якщо покупцю буде важливо знати чи дерево рідне це можна легко перевірити.
Але прийдеться по жертвувати двома шліцами!!
Але я теж прихильник версії, що приклад в такому викананні через те що рушничка не рядова
можливо, але цікаво. розетка, тильник та тип насічки, навіть гравіювання 1 в 1 - притаманні для ТОЗ-63У (я таке маю) кінця 60-х, тоді вже й літера У писалась а не Х
 

Forest owner

Мисливець
Володію такою ж тоз-бм 1961 року з паспортом- художнє виконання з орнаментною чеканкою(правда без кольорової калки),стволи 720мм,тильник і розетка і насічка один в один.З пов!
 

ippollo

Мисливець
Володію такою ж тоз-бм 1961 року з паспортом- художнє виконання з орнаментною чеканкою(правда без кольорової калки),стволи 720мм,тильник і розетка і насічка один в один.З пов!
Спасибо большое!
Можете паспорт сфотографировать в хорошем качестве все страницы и выложить? Буду вам очень сильно признателен!
 

ippollo

Мисливець
В общем пришёл домой, достал стволы померять…
Нет, не продам. Снимаю с продажи, прошу прощения. Буду искать другие финансовые возможности решения своих вопросов.
Спасибо, что никто не забронировал…
 

ippollo

Мисливець
А вот продолжить поговорить - с удовольствием.
Можно как то тему изменить и перенести в обсуждение?
 

kef

Зброяр
А вот продолжить поговорить - с удовольствием.
Можно как то тему изменить и перенести в обсуждение?
Тут немає про що вести мову. Тоз Бм з примітивним малюнком. Ціна максимум 150 дол. і то лише за стан. Залиште собі її на згадку про .....
 

kef

Зброяр
Куплю у вас такое за 500$. Жду предложение.
[/QUOTE
Лишіть її собі ! Я мав аналогічну. Десь були загальні світлини з полювання. Номер починався з букви Х - 100..
Кому вона зараз потрібна ця рушниця ?! Хоть і встані доброму і по вашій ціні в 500 доларів.
 

ippollo

Мисливець
Ясно.
Была, кому нужна, были отчеты, номер х…очередное бла бла бла.
 

ippollo

Мисливець
По факту темы - буду очень рад пообщаться с владельцами подобных экземпляров, для обмена опытом и сравнения вариантов исполнения.
 

Volker

Слідопит
За ці бабки що просите- гладить Вам її, вашим дітям та ще і внукам прийдеться.Звичайне кацапське лайно за 60 карбованців.
 
Статус
Закрита.
Зверху