ТОЗ 57

Тема у розділі 'гладкоствольні рушниці', створена користувачем YurkaA14, 17 тра 2019.

1. YurkaA14

YurkaA14 Новачок

Спортивно мисливська рушниця!!!
    Довжина ствола 750 мм
    Дульне звуження чок/п чок
    Сверловка стволів 18.5 мм
    Усилина прицільна планка, та колодка.
    Заперання ствола кольцове.
    Стоїть запобіжник і два спускових крючка на вех. і ниж. ствол.
    Стволи в ідеальному стані.
    Місце регістрації Чернівці.
    Ціна 40000 тис. грн.

Вкладення:

Останнє редагування: 17 тра 2019
  2. Safari
  3. PirotehniK

PirotehniK Зброяр

Это что?

А это как?

woodcarver, МИРОТВОРЕЦЬ, Корнилов та 4 іншим подобається це.
  4. woodcarver

woodcarver Мисливець

Вітаю. ТС, коли подаєте оголошення, дайте інформативні фото. Бажано, колодку зверху з закритим ключем, клейма з двох сторін, дульний зріз, лоб колодки, проміряйте стволи, тобто ті місця, по яких хоча поверхнево можна судити про стан зброї. Де ставили запобіжник і спуски, антабку. Ваша "усилена планка і кільце запираня" складає враження, що зброя не ваша, а ви не власник а продавець. Ціну не обговорюють. На даному форумі в основному люди які добре розуміються на зброї, тому будьте готові відповісти на різні питання. Удачі в продажі. З повагою.

SERG75, Корнилов, kostij та ще 1-му подобається це.
  5. YurkaA14

YurkaA14 Новачок

Вибачте якщо щось незрозуміло. Рушниця мого батька, продається через потрібність грошей. Я в цьому невеликий спец, тому і такий опис. Надіюсь на те що хто розуміється в зброї той мене зрозуміє.
    Якщо є запитання задавайте по факту буду відповідати. З повагою.

6. YurkaA14

YurkaA14 Новачок

По прицільній планці мається на увазі, що у більшості вона має 4-5мм а тут її ширина 8мм.
    Кольцове - це коли в колодці з права і ліва два полукольца в які вставляється ствольна коробка.

Поділитися цією сторінкою

Графф