Тоз бм 20 кал.

Володимир0504

Слідопит
З зведеними "курками " рушниця відкривається ?
По даній конкретній рушниці, я думаю пан Turist 1945 дасть вичерпну компетенту відповідь, але оскільки питання дуже цікаве то не витримав позвонив батьку він власник двох курковок каже х.з. і ще добавив, що дивитись зараз не буде. В інеті одні пишуть, що відкривається з одним зведеним, інші що відкривається в будь якому випадку (фото долучаю). Має значення це для швидкої зміни набою. Не певен, що це можна за правилами ТБ. Плавний спуск курковки знаю як робити. Патрони з зведеними курками ніколи не міняв.
post-824-036701700 1331616537_thumb.jpg
 

alexandrss

Новачок
Не знаю як у кого а мій Тоз 66 відкривається і з лівім і з правим зведеним без проблем
 

Володимир0504

Слідопит
З зведеними "курками " рушниця відкривається ?
По даній конкретній рушниці, я думаю пан Turist 1945 дасть вичерпну компетенту відповідь, але оскільки питання дуже цікаве то не витримав позвонив батьку він власник двох курковок каже х.з. і ще добавив, що дивитись зараз не буде. В інеті одні пишуть, що відкривається з одним зведеним, інші що відкривається в будь якому випадку (фото долучаю). Має значення це для швидкої зміни набою. Не певен, що це можна за правилами ТБ. Плавний спуск курковки знаю як робити. Патрони з зведеними курками ніколи не міняв. Переглянути вкладення 422850
Відзвонився каже відкриваються...
 
  • Like
Reactions: kef
Зверху