Тоз-34,12к.1975року"Сувенірне"

Тема у розділі 'Допоможіть визначити і оцінити', створена користувачем Володимир0504, 23 тра 2020 у 14:19.

reloader
  1. Володимир0504

Володимир0504 Слідопит

Скільки вартує на думку шановних форумчан така рушниця?

Вкладення:

2. Safari
  3. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

700 дол. якщо дадуть..

1gena73, goose green, Корнилов та 2 іншим подобається це.
  4. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Порівняння недоречне,мабуть.Купив тоз 34 ерш,за 10,власник був згідний на9.Але в мене ,,флажок" і рік 91...А так підтримую Ігора.700,якщо ,,повезе"...

5. север

север ветеран форуму надійна команда

Сувенирное исполнение, 1975 г.в.
    По градации "круче" штучника, но ниже подарочного.
    Год выпуска хороший, состояние ружья по фото-тоже. Если с ружьем все ОК, то от 700 у.е., не ниже, ИМХО.
    Судя по всему, длина стволов еще 720 мм?

Останнє редагування: 23 тра 2020 у 19:37
    goose green та beton2464 подобається це.
  6. Володимир0504

Володимир0504 Слідопит

По моїх крайніх темах. З цих 4-х рушниць мене зацікавила одна а саме МЦ-шка. Почав спілкуватись з людиною (власником) рушниць. На даному форумі людина ще не зареєстрована (виникають труднощі з реєстрацією). Оскільки рушниці на мій погляд цікаві вирішив допомогти власнику, щоб дані рушниці могли оглянути шановні форумчани. Після вихідних всеж таки думаю допоможу людині тут зареєструватись. Довжину стволів власник поміряє, можливо і завтра. Дякую за оцінку рушниці.

7. colo

colo Мисливець

максимум 400 .сост.чуть получше можно и больше.

8. север

север ветеран форуму надійна команда

ТОЗ-34 самое интересное из 4-х

А. Викторович, Корнилов та Optimum подобається це.
  9. Охотник77

Охотник77 Мисливець

Поспілкувався з знайомими мисливцями (часто бачимося) то всі одноголосно кажуть що на даний час не більше $500 щоб продати.В тому році да можна і $700 правити.

10. Охотник77

Охотник77 Мисливець

Поспілкувався з знайомими мисливцями (часто бачимося) то всі одноголосно кажуть що на даний час не більше $500 щоб продати.В тому році да можна і $700 правити.

11. Охотник77

Охотник77 Мисливець

Якщо я правильно зрозумів що мається на увазі з цих рушниць що виставлені на оцінку то іж 59 перестреляє по всіх показниках т34. Тільки стан 59го не дуже веселий.

12. Володимир0504

Володимир0504 Слідопит

Так вірус нажаль поклав економіку. Тай багато людей постраждало прямо і опосередковано, і коли це занічиться нажаль не відомо.

Корнилов подобається це.
  13. Володимир0504

Володимир0504 Слідопит

Так рушниця дуже гарна і антуражна. Від багатьох чув що ИЖ 27 не конкурент ИЖам 59 "Спутнік" і 12. Щодо порівняння з ТОЗ 34 то не знаю. ТОЗ 34 мав добра була рушниця трохи не лежала мені, тому віддав в хороші руки. Дякую за оцінку рушниці.

14. Володимир0504

Володимир0504 Слідопит

Тут ще думка одна до мене прийшла. Щодо сувенірного виконання. З одної сторони нема на гравіровках собак-крокодилів. Досить пристойні гравіровки. З іншої сторони не така вичурна рушниця як подарункова, з котрою вже шкода йти в поле. Думаю пристойний варіант саме для полювання а не для сейфу.

Останнє редагування: 24 тра 2020 у 22:02
  15. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Для сейфу також пристойний варіант :) Питання ціни і бажання :)

Корнилов та Володимир0504 подобається це.
  16. goose green

goose green Новачок

17. Hunter 79

Hunter 79 Мисливець

Добрий ТОЗ після вашоії реклами на сайті мишлю шо за 700 у.є піде :):):)

18. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Не хвакт,ой не факт...Але спробуйте.На кожен товар,є людина з пачкою баксів;):)

19. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Вова, так а что пробовать если ружье пока даже не продается? Пока только предварительно оценивается и даже не хозяином ружья :) А у хозяина вполне возможно по поводу стоимости его же имущества абсолютно свое мнение :)

20. Володимир0504

Володимир0504 Слідопит

Я колись був в схожій ситуації як власник даної рушниці. На даному ресурсі, моя рушниця знайшла свого власника. Я тут знайшов також те що шукав це рушниці, ножі і різні приблуди-аксесуари. Саме головне люди тут перевірені. Багато форумчан знайомі особисто. Де мені не лячно купувати ну крім крамниць і особисто від людей це на УООР-і звісно. Придивляюсь собі рушницю тому і на цю натрапив. Теми з подібними рушницями живі так скажем тому що практично кожен мав або хотів мати ТОЗ тим більше вертикалку в штучному або іншому "елітному" виконанні. Сподіваюсь що дана рушниця також попаде у гарні руки.

Корнилов подобається це.
  21. Володимир0504

Володимир0504 Слідопит

Координати власника можу надати, без проблем. З понеділка хочу допомогти з реєстрацією тому чоловіку. Якщо хтось має бажання терміново говорити з власником пишіть у приват. Моєї фінансової зацікавленості немає. Хобі просто таке. Як у всіх нормальних чоловіків зброя, авто, жінки. Певно вже щось зайве написав.

Корнилов подобається це.

Поділитися цією сторінкою