Тоз-66.1975рік.12кл.стволи51ст

Статус
Закрита.

nodnol

Мисливець
Тоз-66 1975р.в
Патроннік12/70
Звуження,лівий-чок,правий-півчок.
Стволи-51стм
Дерево поновлювалося!
Вороніння рідне!
М/р-Івано-Франківськ
Ціна-10000гр
 

Вкладення

Останнє редагування:

Серг-Кл

Слідопит
Можно фото крюка со стороны шарнира, верх и бок, спасибо!
 

WowkA 76

Мисливець
Дайте Будь-ласка чітке фото дульного зрізу та реальні звуження стволів.
 

ATIS

Снайпер
А як на мене, то якраз і видно що лівий ствол стінка товстіша ніж в правому......
 

Серг-Кл

Слідопит
А як на мене, то якраз і видно що лівий ствол стінка товстіша ніж в правому......
По этому фото они очень даже одинаковые! Фото нечеткое может поэтому складывается такое впечатление.
 

WowkA 76

Мисливець
Цікавлюсь данною моделлю навіть давав обьяву на форумі що маю бажання купити та й мабуть
ще декілька форумчан також мали бажання придбати ТОЗ 66 з стволами 51см. Тож хочеться побачити що це дійсно та модель яку ми шукаємо .Бачив на форумі фото цих рушниць з написами на стволах на англійській мові.А ще краще попрохати Катиш Сергія Васильовича надати фото своеі рушниці особливо дульній зріз який він має бути .
 

Серг-Кл

Слідопит
Как владелец 66го есть интерес к модели с 510ми или как дополнительную пару. Уверен, что ружьё в хорошем состоянии, но что за насечка на крюке?
 
Судячи по фото, стволи цієї рушниці в кращому стані ніж в моєї. Фото, якщо треба, дульного зрізу добавлю завтра. Ціна, як на мене адекватна...Моє з повною реставрацією вийшло дорожче....:rolleyes::oops:....Вдалого продажу!
 

WowkA 76

Мисливець
Дякую за розуміння! Сам бачу що рушниця на своі роки добротна а от саме край ствола почовганий навіть судячи по фото є по наружі маленькі раковинки та на останніх фото товщина стінок однакова о от діаметр правого зримо більший от і сомневаюсь . Ціна не лякає - просто нехочеться проіхати пів Украіни щоб потім розчаруватись. Топікстартер вибачайте але це розділ продаж зброі - маємо знати все.
 

nodnol

Мисливець
Канал ствола 18.5
Лівий ствол(чок)звуження на виході-17.52
Правий ствол (пів-чок) на виході-17.71
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху