Трубчатий підстіольний магазин

Статус
Закрита.

стрелок60

Слідопит
А в чому ваш шок? Вам погано? Зверніться до швидкої, вам вколють антишоковий укол!
Я в шоці від того що трубчастий магазин тільки на два набої.А ще від того,що хтось плутає магазин з подовжувачем.Так що шановний подумайте самі кому,куди та від чого потрібний укол.і в яке місце.
При всій мої повазі .
 

стрелок60

Слідопит
Куплю трубчатий підствольний магазин на 4 патрони до турецких напівавтоматів
Потрібно позвонити в магазин Ібіс,або прямо в майстерню( Київ).В них є інтернет магазин- вишлють.Моя порада взяти з помпи вони зі сталі.Підходять .
Всі магазини на 4 патрони+1 в патронник.
По заводу з нового ружжа в магазині стоїть обмежувач (пдастикова вставка)до двох - вимога Закону.Удачі в пошуках.
 

Overlord

Мисливець
Потрібно позвонити в магазин Ібіс,або прямо в майстерню( Київ).В них є інтернет магазин- вишлють.Моя порада взяти з помпи вони зі сталі.Підходять .
Всі магазини на 4 патрони+1 в патронник.
По заводу з нового ружжа в магазині стоїть обмежувач (пдастикова вставка)до двох - вимога Закону.Удачі в пошуках.
Дякую
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Я в шоці від того що трубчастий магазин тільки на два набої.А ще від того,що хтось плутає магазин з подовжувачем.Так що шановний подумайте самі кому,куди та від чого потрібний укол.і в яке місце.
При всій мої повазі .
По перше, я з початку читав і писав з телефону. Потім, коли зайшов вже з компьютеру, побачив свою помилку, про що написав ТС цієї теми пост з вибачаннями! Що не зрозуміло?
А по друге, спочатку щось писати на кшталт свого "у шоці", могли б мене просто виправити, я б подякував... А так... Нам більше нема про шо розмовляти...
Честь маю!
 
Статус
Закрита.
Зверху