Трудности с загрузкой форума

Тема у розділі 'Помилки і збої в роботі', створена користувачем Admin, 21 лют 2012.

1. Admin

Admin Administrator Команда форуму

В связи с большим количеством посещений ( особенно в последние 3 недели) возникают трудности с загрузкой форума.
    На этой неделе переходим на другой тип хостинга, поэтому этой проблемы больше не будет.

2. Safari
  3. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Я збирався про це писати,думав обновлення сайту тому такий глюк.Дякую.Молодці

4. TOZ-34ER

TOZ-34ER ветеран форуму надійна команда

Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: User 'uh162792_uoorcom' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 30) in /home/uh162792/domains/uoor.com.ua/public_html/forum/application/components/NADOdb/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 362

Fatal error: mysql error: [1226: User 'uh162792_uoorcom' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 30)] in PCONNECT(mysql.ukrdomen.com, '****', '****', uh162792_uoor_forum) in /home/uh162792/domains/uoor.com.ua/public_html/forum/application/components/NADOdb/NADOdb.php on line 701
    Два дні вже викидає із форума.

5. Юра 28

Юра 28 Мисливець

АДМІН добрий вечір.Як ідуть справи з новим хостінгом,тому що сайт далі погано грузиться(впринципі краще ніж було,деколи взагалі викидає незрозумілі єрогліфи),чи це тільки в мене?.Дякую.З повагою.

6. Крук

Крук Мисливець

Це нетільки у Вас, в мене через раз таке вибиває :(

7. Admin

Завтра программист перезаливает сайт.
    Те строчки что высвечивались - ограничение по запросам.
    День-два - всё будет нормально.

8. Admin

Сайт уже перенесли на другой сервер.
    Скорость загрузки страниц будет теперь нормальной.

9. Арго

Арго S-Moderator Команда форуму

Ну,сейчас почти другой коленкор!!Форум еще немного тормозит,а страницы летят супер!!

10. Admin

При входе и выходе с разделов слегка подтормаживает - нужно оптимизировать БД форума.

11. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Модератори скажіть чомусь фото не усі відкриваються.наприклад у темі продам просто іконки.Дякую.З пов.

12. Admin

При переносе что-то слетело в программе. Уже занимаемся.

13. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Привіт,не знаю чи тільки у мене але зараз чомусь довгі затримки з віткриттям форуму і сторінок,подібна ситуація уже була.

14. Admin

Переадресовал вопрос хостерам и программисту.

15. TOZ-34ER

TOZ-34ER ветеран форуму надійна команда

Шановний Адмін питання до Вас: "Чомуу розділі "Акции, мероприятия, митинги" тільки 7 областей і тільки східні?" Чи можливо добавити всі області?

16. Admin

Добавлю остальные.

17. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Я так зрозумів що структура у розділі продажу змінилась.Як на мене читабельність погана.ИМХО

18. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Вибачаюсь була нажата кнопка(форум) біля розділу ПРОДАМ все гуддд

19. Admin

Структура разделов ПРОДАМ или КУПЛЮ может меняться при нажатии кнопки ТАБЛИЦА - будет отображение в табличном виде.

20. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Шановний Адмін.Чому дуже довго загружаються сторінки сайту,інколи неможливо відкрити їх взагалі.В чому проблема.Дякую

21. Admin

В некоторые часы (особенно вечером) много посещений, поэтому долго открываются страницы. Для решения этой проблемы - надо купить сервер ( сейчас хостимся).

Поділитися цією сторінкою