УПС самоклёп и вспомогательные оборудование (обжимка цанговая, высечки и т. п.)

Vitalij11111

Мисливець
Отримав втулки для 12 калібру для зірочки,УПС радянський в мене був але тільки з капсюльними голками без втулок. Зіпсував три патрони (сам винен , гільзи б у після закрутки) А вчора 40 шт. качиних як солдатики вистроїлись. освоїв зірочку. Втулки зроблені дуже якісно і по розміру. Рекомендую майстра. Всього Вам найкращого.
 

zerozzz23

Новачок
готов купить втулка под звезду(коронка)-50грн, втулка обжимочная-40грн.
 

AS 29

Мисливець
втулка под звезду(коронка)12к. -1 шт.
втулка с грибком 12к.- 1 шт.
реквизиты для оплаты,в личку
 

zerozzz23

Новачок
матрицы получил, очень классно исполненные. Как только закрою пару патронов сразу выставлю фото.
 

zerozzz23

Новачок
фото как я и обещал. Матрица звездочка супер, матрица закрывающая супер, а вот которая чуток закругляет для полуавтоматов мне не очень понравилась пустотой сверху на ней или может я не понял как нею пользоваться.
 

Вкладення

слесарь

Мисливець
zerozzz23;227162 сказав(ла):
фото как я и обещал. Матрица звездочка супер, матрица закрывающая супер, а вот которая чуток закругляет для полуавтоматов мне не очень понравилась пустотой сверху на ней или может я не понял как нею пользоваться.
Патрон получился у Вас далеко неплохо. Пустота на матрице с конусом предназначена для подставки под калибровку при выдавливании прогнанной гильзы. Маленький совет: после конуса вернитесь опять к закрывающей матрице, а потом еще раз прижмите легонько конусом. Эта операция время много не заберет, а результат должен быть хорош.
 

jyra

Новачок
Куплю втулку обжимну,втулку корону,втулку грибок. Реквізити в л.с.
 

lepre

Новачок
Отримав давно.Вчора закатав перших 50 картечі.З 3-ого патрона якість висока.
Покрасив відразу.Втулка з конусом більшн схожа на параболу,при формуванні самого конуса на патроні важко підібрати силу стискання,є ризик роздавити сформовану зірку.В мене п/а,для мене це важливо,тому не сприйміть як докір.Ну й якби ще шток рухався по підшипниках,був би ідеал!
Рекомендую всім. ...ще одне:підніміть ціну!!! З повагою
 

слесарь

Мисливець
lepre;227513 сказав(ла):
Отримав давно.Вчора закатав перших 50 картечі.З 3-ого патрона якість висока.
Покрасив відразу.Втулка з конусом більшн схожа на параболу,при формуванні самого конуса на патроні важко підібрати силу стискання,є ризик роздавити сформовану зірку.В мене п/а,для мене це важливо,тому не сприйміть як докір.Ну й якби ще шток рухався по підшипниках,був би ідеал!
Рекомендую всім. ...ще одне:підніміть ціну!!! З повагою
Дякую за коментар.Щодо роботи втулки з конусом,рекомендую все-таки не намагатися прикладати велике зусилля.І напрактикуючись все буде ідеально.Ціну поки намагаюсь утримувати в цьому діапазоні,але з останнім стрибком цін вгору,думаю довго мені це не вдаватиметься.З повагою.
 

NewMishutka

Новачок
УПС 12к - 1шт(комплект) беру.
Дополнительно пока ничего не нужно.
Условия оплаты, доставки и всякого - разного - в личке, или по телефону.

Заранее спасибо.
 
Зверху