Удостоверение охотника.

Тема у розділі 'Питання', створена користувачем Vadim1721vadim, 18 вер 2017.

 1. Vadim1721vadim

  Vadim1721vadim Слідопит

  Может и дурацкий вопрос но все же задам.при смене места жительства нужно ли менять «удостоверение охотника»всё-таки в нем есть графа регистрации
   
 2. Safari
 3. tyrist 1945

  tyrist 1945 Тигр

  Державне посвідчення мисливця дійсне на всій Україні.
   
  maksim2020 та zmedik подобається це.
 4. Vadim1721vadim

  Vadim1721vadim Слідопит

  это я понимаю и то что оно бессрочное.но графа «место проживание»с моим адресом все-таки для чего-то есть.
   
 5. tyrist 1945

  tyrist 1945 Тигр

  От цього не знаю. Яковлєв точно скаже.
   
 6. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1316-14
  К сожалению, ЭТО, почти мертворолжденное удостоверение, как по-мне, не оправдало даже надежды ЕГО родителей...
  Мало того, что оно, как мне кажется, не оправдало надежды, ради которых ОНО сосздавалось, Порядок о нем довольно неудачно выписан, что больше создает вопросов и проблем, чем отвечает на них. Даже порядок его заполнения насколько неполно и неточно описан (есть еще один документ об этом, не считая БЗ - http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11 ), что, как я говорю, необходимо три высших образования, чтобы с этим разобраться.
  Но по сути заданного вопроса, могу ответить, что в Порядок прописано такое.
  "2.11. У разі зміни місця реєстрації особи вона може отримати нові контрольну картку та посвідчення мисливця у відповідному органі за умови пред’явлення паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію в цій адміністративно-територіальній одиниці та подання нею відповідної заяви, анкети мисливця та повернення посвідчення мисливця, яке було одержане нею за попереднім місцем реєстрації. Повернене посвідчення мисливця анулюється".
  То есть, идете в в соответствующее облуправление лесного и охотничьего хозяйства по месту, где Вы теперь будете зарегистрированы, заполняете заявление, анкету, сдаете свое старое удостоверение охотника и контрольную карточку учета добытой дичи и нарушений правил охоты, проплачиваете и сдаете соответствующие квитанции и получаете новое удостоверение и карточку.
  Естественно, эту замену лучше приурочить к моменту регулярной замены контрольной карточки (к концу апреля).
   
  Кот буян, Vadim1721vadim та tyrist 1945 подобається це.
 7. okhorly

  okhorly Слідопит

  Давно живу в другом адресе, ходил в лесхоз с этим вопросом. Удивились моему желанию поменять корочку, а когда узнал сколько стоит новое, желание менять пропало у меня. Не морочте себе голову, живите спокойно.
   
  Vadim1721vadim подобається це.
 8. Hovarf

  Hovarf Слідопит

  На мою думку ключове слово тут - "вона МОЖЕ" , а не "вона ЗОБОВ'ЯЗАНА" . Тобто при зміні місця реєстрації можна отримати нове посвідчення мисливця, але це не обов'язково. Проте погоджуюсь з п. Яковлевим В. А. , "Порядок видачі державного посвідчення мисливця" й справді написаний недосконало і багато чого там не зрозуміло.
   
  Кот буян подобається це.
 9. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Згоден! Але справа у тому, що багато людей переїхало до інших місць, але коли наставав час полювати, раніше виникало питання, як обміняти "матроску" - їхати до дому?..
  Мінагрополітики наблизилося до потреб пересічних мисливців - надало таку норму.
   
  Hovarf подобається це.
 10. коля hunter 727

  коля hunter 727 Новачок

  Доброго дня ! А чи э юніорське посвідчення мислився ? З скільки років можна його зробити ? І що для цього потрібно ?
   
 11. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Немає!
  Закон України "Про мисливське господарство та полювання
  Стаття 12. Право на полювання

  Право на полювання в межах визначених для цього мисливських угідь мають громадяни України, які досягли 18-річного віку, іноземці, які одержали в установленому порядку дозвіл на добування мисливських тварин та інші документи, що засвідчують право на полювання".
  Після досягнення 18-річного віку, приходь до місцевого обласного управління лісового та мисливського господарства, заповниш анкету, заяву, сплатиш квитанції, які на той час тобі видадуть, і здавай встановлені екзамени.
  Ось документ про процедуру:
  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1316-14
  ПіСі. Правда, у вас там, у Лондоні, може все по-іншому?..:rolleyes::p
   
  Кот буян подобається це.
 12. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Не знаю, какую сумму озвучили у лесников, но могу объяснить следующее.
  Вот
  ПОРЯДОК
  видачі посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання

  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1316-14
  утвержденный приказом Минагрополитики, в котором сказано:
  "2.7. Посвідчення мисливця та контрольну картку мисливець отримує після сплати державного мита, плати за видачу посвідчення мисливця та контрольної картки. Розмір державного мита та плати за видачу посвідчення мисливця і контрольної картки й їх дублікатів встановлюється у порядку, встановленому законодавством. Квитанції про сплату державного мита та про плату за видачу посвідчення мисливця і контрольної картки громадянином пред’являються до Державного агентства лісових ресурсів України, його територіального органу. Контрольна картка видається за умови повернення мисливцем попередньо одержаної контрольної картки.

  2.9. У випадку втрати, крадіжки контрольної картки мисливець звертається із заявою про видачу нової контрольної картки до органу, який здійснює видачу контрольної картки. Розгляд заяви та видача контрольної картки проводяться в строк не більше 30 днів з дня подання заяви. Підставою для відмови у видачі нової контрольної картки є відсутність факту отримання посвідчення мисливця в органі, до якого звертається громадянин.

  2.10. У випадку втрати посвідчення мисливця чи приведення посвідчення мисливця або контрольної картки в стан, непридатний до використання, мисливець подає заяву про видачу нового посвідчення мисливця та/або контрольної картки. Орган, який здійснює видачу посвідчення мисливця та контрольної картки, протягом 30 днів з дня подання заяви приймає відповідне рішення та за умови відсутності підстави для відмови у видачі посвідчення видає посвідчення мисливця та/або контрольну картку. Підставою для відмови у видачі посвідчення мисливця та/або контрольної картки є відсутність факту отримання посвідчення мисливця в органі, до якого звертається громадянин".


  А вот
  ПЕРЕЛІК
  платних адміністративних послуг, які надаються Державним агентством лісових
  ресурсів, його територіальними органами та республіканським комітетом Автономної
  Республіки Крим з питань лісового і мисливського господарства, та розмір плати за їх надання

  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/491-2011-р
  утвержденный распоряжением КМУ.
  В нем сказано, что за выдачу контрольной карткочки учета... охотник должен уплатить 10 грн, а за удостоверение охотника - 50 грн.
  В случае же утери, порчи и т.д. этих документов, охотник при получении ДУБЛИКАТА должен заплатить соответственно 30 грн и 100 грн.

  В обоих документах конкретно не определен порядок (размер) оплаты в случае замены непотерянных удостоверения и контрольной карточки, а заменяемых в связи с заменою места проживания. Более того, разъясняется, каких случаях выдается документ, а в каких - его дубликат (еще раз говорит все это о неумении писать нормативно-правовые акты!). Однако, реально дубликат выдается в случае утери, повреждения, кражи документа документа для замены потерянного (утраченного) оригинала. В таких случаях есть вина владельца документа в том, что ему приходится выдавать новый экземпляр документа, а это - лишние траты для изготовителя бланков (то есть - лесников).
  Вообще, обычно дубликатом называют "повторно оформлений документ для використовування, замість втраченого чи пошкодженого оригіналу, що має таку саму юридичну силу".

  В случае, когда охотник поменял место жительство, а лесники, которые выдают удостоверения и контрольные карточки не смогли обеспечить зацикленный единый центр учета выдаваемых удостоверений и контрольных карточек (а это тоже деньги, и не очень маленькие, думаю), им проще выдать новые удостоверение и контрольную матроску. Но за бланки взять не как за дубликат в соответствии с распоряжением КМУ, а как за новые, впервые выдаваемые бланки удостоверения и матроску. То есть, не 131,70 грн, а 61,70 (50 + 10 + 1.70) грн (где 1,70 грн - госпошлина за право охоты).
  Посему, если приходишь в новое, например, Житомирское областное управление лесного и охотхозяйства с просьбой выдать вместо старых карточки и удостоверения, полученных, например, в Черниговской области, то уплачиваешь стоимость новых бланков удостоверения и карточки (с индексами-литерами житомирской области) 50 + 10 + госпошлина (1,70) и сдаешь бланки старых удостоверения и карточки. Старые карточки и удостоверения подкалываются к бланкам оплаченных квитанций и заполненным анкете охотника и заяве (как при сдаче экзаменов), что оправдывает лесников, которые выдали новые документы без экзаменов и даже без размера оплаты ДУБЛИКАТОВ не кому попало, а охотникам, которые просто поменяли место жительства, сдав старые документы.
  Конечно, тут приходится заплатить за новый бланк удостоверения 50 грн, но это не 100 грн как за дубликат, да и вам самому решать: ежегодно тратить деньги на поездку в старую область или один раз заплатить 50 грн и жить в новой области! Менять же вас никто не заставляет, а лишь позволяют. Но и лесники - не благотворители, им за бланки надо платить типографии!!!

  Надеюсь, всем понятно, а как поступить - решайте сами!
   
  Vadim1721vadim подобається це.
 13. okhorly

  okhorly Слідопит

  Карточка учета дичи давно уже не 10 грн. За удостоверение запросили что то около 300.
   
 14. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Ага, я тоже знал дядьку, который просил еще больше. Правда, у лентяя и дубаря, который не мог самостоятельно выучить ответы на билеты!..
  Вы вообще читать умеете? Хотя бы те документы, которые вам тут на полочках выкладывают?
  Еще раз для тех, кто не понимает:
  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/491-2011-р
  Клацаем по ссылке и читаем в открывшемся окне сверху:
  "Документ 491-2011-р, чинний, поточна редакціяПрийняття від 06.06.2011".
  А ниже, в додатке к документу, утвержденному распоряжением Кабмина Украины, читаем следующее:
  "Видача щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання | 10 гривень"
  Остальные сведения из
  "ПЕРЕЛІКУ платних адміністративних послуг, які надаються Державним агентством лісових ресурсів, його територіальними органами та республіканським комітетом Автономної Республіки Крим з питань лісового
  і мисливського господарства, та розмір плати за їх надання",
  надеюсь таки сами спроможетесь прочитать!!!

  ПыСы. Если же кто вам другое будет "лепить", то сразу стучите на него "куда следует"!!!
   
 15. Корнилов

  Корнилов Снайпер

  Когда давно? В начале марта я платил 10гр. + 10гр. услуги банка и 1.80 . Правда уже банк требует ИД код!
   
 16. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Ну, код банки всегда требовали, странно, что удалось без него что-то заплатить банку по квитанции...
  Ну, услуги банка разные. Однако, а что такое "1.80"? Если госпошлина (мы выше ее вспоминали), то "1.70 грн".
  И распоряжение КМУ, дважды указанное выше, все еще "чинне" с указанными мною цифрами.
  ПыСы. Если кому-то интересно, я сегодня в облуправление лесохотхоза звонил, спрашивал реквизиты банка на уплату, и мимолетом спросил, не дурят ли они кого с величиной за матроску и посвидчення. Подтвердили: все "по Брежневу" ;)
   
 17. Корнилов

  Корнилов Снайпер

  За 10лет впервые требовали код! Гос пошлина да 1.70 я ошибся!
   
 18. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Не знаю... Сколько помню - платили. Ну, последние лет десять - точно.
   
 19. Корнилов

  Корнилов Снайпер

  В Кировограде первый год! ПравексБанк! У нас не все как у людей))) Зарплаты мизер, а цены космос))) Хочу взять АТА SP, у нас 25.700, а читаю в других городах 20-21000! Извините что не по теме! С.УВ.
   
 20. Bogdan.IF

  Bogdan.IF Новачок

  Скажіть, будь-ласка, куди звертатися для отримання посвідчення мисливця в Івано-Франківській області?
   
 21. stvime

  stvime Мисливець

  76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіанок,48, т/ф 034223-02-63, 3-02-18
  данные отсюда - http://ivano-frankivskelg.in.ua/
   

Поділитися цією сторінкою