Украинское и международное воздействие на Россию.

Тема у розділі 'українсько-російська війна', створена користувачем Admin, 20 січ 2017.

 1. жестянщик

  жестянщик ветеран форуму надійна команда

  Тарас Чорновіл
  Щойно міжнародний суд ООН в Гаазі повністю відхилив усі заперечення РФії та визнав свою юрисдикцію в обох справах за зверненням України проти РФ щодо порушення двох конвенцій ООН (недопустимість усіх форм расової, ... дискримінації - щодо кримських татар; про фінансування тероризму... - щодо агресії на Донбасі). Тепер суд може приступити до розгляду справи по суті. Більше способів відмовитися від участі в процесі чи не визнати юрисдикцію в РФії нема, оскільки ці дві конвенції особливі. Ратифікуючи їх, країна автоматично визнає юрисдикцію суду, потрібно лише виконання певних вимог. У більшості інших конвенцій такої норми нема, тому там потрібна згода країни на те, щоб "її судили".
  Це добра новина. Погана полягає в тому, що темпи розгляду неймовірно повільні. А тому ми не можемо бути певними, що в своєму бажанні догодити Путіну наша влада колись не відкличе свої позовні вимоги. Звісно, для цього треба буде піти на колосальний скандал, звільнення ряду наших чільних дипломатів та вже неприховане визнання свого колаборантського статусу. Хочу вірити, що ми їм цього не дозволимо.
   
 2. Safari
 3. жестянщик

  жестянщик ветеран форуму надійна команда

  США всецело на стороне Украины относительно конфликта на Донбассе.
  Бывший посол США в Украине Стивен Пайфер заявил, что США всецело на стороне Украины относительно конфликта на Донбассе. Чтобы достичь нормальных отношений США и России, нужно дождаться изменений в российской политике относительно Донбасса. Бывший посол говорит, что США целиком на стороне Украины и что Америка считает, что урегулирование донбасского конфликта не должно происходить за счет потери Украиной суверенных территорий. Франция и Германия так же поддерживают Украину, считает Стивен Пайфер. Также Пайфер говорит о том, что оккупация Донбасса - это политика России по недопущению вступления Украины в НАТО. По его замечанию, россияне использовали похожую тактику дестабилизации по Приднестровью, Боснии, Сербии.

  Источник: https://v-variant.com.ua/lug_obl/po...krainy-otnositelno-konflikta-na-donbasse.html
   
 4. жестянщик

  жестянщик ветеран форуму надійна команда

  Держдеп США розблокував допомогу Україні до рішення Трампа — Bloomberg
  Державний департамент Сполучених Штатів Америки у вересні 2019 року самостійно прийняв рішення про виділення частини фінансової допомоги Україні.
  Це було зроблено ще до того, як відповідне розпорядження віддав президент США Дональд Трамп. Глава США розблокував допомогу 11 вересня, а Держдеп прийняв відповідне рішення за кілька днів до цього числа. Зазначається, що співробітники Державного департаменту розблокували допомогу, оскільки провівши розгляд з залученням юристів, прийшли до висновку, що адміністративно-бюджетне управління Білого дому та сам президент не володіють повноваженнями заморозити виділення зазначених коштів у розмірі приблизно 140 млн дол. по лінії Держдепартаменту. Нагадаємо, у вересні в Сполучених Штатах Америки розгорівся скандал навколо телефонної розмови Трампа з президентом України Володимиром Зеленським у липні 2019 року. Американський лідер начебто під час дзвінка кілька разів нагадував українському лідеру про розслідування щодо компанії Burisma, де працював Гантер Байден — син потенційно головного конкурента Трампа Джо Байдена. Трамп попереджав Зеленського, що може припинити надання Україні американської військової допомоги в тому випадку, якщо той не почне розслідування проти Байдена. Глава США безпосередньо пов’язував надання допомоги Україні з початком розслідування. Вже 31 жовтня нижня палата Конгресу Сполучених Штатів Америки ухвалила резолюцію про початок процедури імпічменту президента Дональда Трампа. Її підтримали майже всі конгресмени з Демократичної партії, а республіканці голосували виключно проти.
   
 5. жестянщик

  жестянщик ветеран форуму надійна команда

  Україна отримає від Фінляндії 600 тис євро на розмінування Донбасу.
  Фінський уряд надасть Україні 600 тис євро грошової допомоги. Ці гроші підуть на гуманітарне розмінування Донбасу. Про це повідомили у прес-службі МЗС Фінляндії після робочого візиту міністра закордонних справ країни Пекки Хаавісто до України.
  “Фінляндія значною мірою бере участь у розвитку України, підтримуючи підвищення енергоефективності та шкільної реформи. Під час візиту міністр підтвердив додатковий внесок у 600 тисяч євро на гуманітарне розмінування. Міни все ще залишаються проблемою в багатьох районах та ускладнюють сільське господарство й будівництво”, – заявляють у прес-службі МЗС Фінляндії.
   

Поділитися цією сторінкою