Харченко Юрій Іванович

Raphi

Мисливець
Шахрай. Замінив на нп тормоз ствола. Ось такий я йому відправив
2020-12-27_11.54.23.jpg
2020-12-27_11.53.43.jpg
 

Normanmen114

Новачок
Коваль олег игорович - ШАХРАЙ, котрий парить людям запчастини до зброї, власного виробництва, розповідаючи, що оригинал, а коли його фуфло не купляють, звинувачує у підміні на ще гірше фуфло, яке є власним браком при виготовленні "його оригиналу". Достойна заміна Геббельсу, але той хоч був по цінам космонавт, а цей фуфлижник без поняття про зброю. Кому цікаво, скину фото і переписку з цим "майстром" в приват. Його фото теж.
 

Raphi

Мисливець
Коваль олег игорович - ШАХРАЙ, котрий парить людям запчастини до зброї, власного виробництва, розповідаючи, що оригинал, а коли його фуфло не купляють, звинувачує у підміні на ще гірше фуфло, яке є власним браком при виготовленні "його оригиналу". Достойна заміна Геббельсу, але той хоч був по цінам космонавт, а цей фуфлижник без поняття про зброю. Кому цікаво, скину фото і переписку з цим "майстром" в приват. Його фото теж.
Знайди мені хоча б 1 людину кому я продав фуфло?
 

Raphi

Мисливець
Цей що ви мені повернули точно буде вдома . З таким шахрайством довго не проживете
 

Normanmen114

Новачок
Зайти на НП і переглянути відео огляду посилки. І відразу буде видно, хто шахрай, хто скільки прживе...
 

Raphi

Мисливець
Так зайди я візьму відео коли я забрав ! Ди думаєш я ідіот тріснуте кольцо відправляти а потім платити доставку в дві сторони?
 
Зверху