Хто куди їздить на перо.

Миколай

Мисливець
Товариші Колеги, поділіться секретами хто куди їздить на перо, де кращі угіддя, де є більша численність птиці, і взагалом де краще можна пополювати у нас в області і т.д. і т.п.?
 

Миколай

Мисливець
Я перважно полюбляю с.Івачів Тернопільського р-ну, або Збаразький р-н с. Тарасівка.
 

Миколай

Мисливець
Що немає кому що сказати, чим поділитись? Тільки всі перечитують тему. Чесно кажучи коли я створював цю тему то я враховував менталітет і психологію українців, і тому не дуже сподівався щось почути. Але все ж таки думав "АВОСЬ" щось з цього получиться.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Одного разу, 4 роки назад їздив в Підгайці на відкриття, мені сподобалось, в Монастириському р-н, незнаю де можна відкрити по перу.
 

Hanter28

Мисливець
Колеги-мисливці розкажу свій метод полювання на качок.
Близько кілометра від мене знаходяться три маленьких озерця (діаметром по 8 - 15 метрів). З середини липня починаю на березі цих озер розкладати по 2-5 зернових снопиків, коли качки зїдять, докладаю знову і так весь сезон полювання по перу. На цих трьох озерцях мені та колегам по колективу вистачає качки по завязку. Перелітна також зідає на жировку на ці озера.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Цього року запросили в Тернопільську обл. село Горний Івачів. Скажу я ДУЖЕ приємно вражений! Дуже сподобалось ставлення єгеря УТМР кількістю дичини на ставі! Дуже приємно вразили ціни 30грн день! Для порівняння в нас на довбані львівщині де дчини немає відстрілка 70-100грн. і всі такі гонорові шо втмр шо утмр шо львів ліс не має кого на ... послати! Сказав що цього року я станній раз купив відстрілку на львівщині! Зайду якусь компаію на тернопільщині і буду з ними їздити !
 

Levytskyy (hunter)

Новачок
Миколай;138507 сказав(ла):
Що немає кому що сказати, чим поділитись? Тільки всі перечитують тему. Чесно кажучи коли я створював цю тему то я враховував менталітет і психологію українців, і тому не дуже сподівався щось почути. Але все ж таки думав "АВОСЬ" щось з цього получиться.
Привіт! Не злись, але такі ми люди. Досить не погане полювання в Чистопадах (правда високовато летить), окрім качки з настанням морозів - можна зустріти і гусей. Переваги перед Івачевом - немає лиски, тільки качка; мінуси - потрібен свій човен і то не на всіх ставках можна.
 

SSSLIK

Мисливець
Хто випалює гнізда?
Мова йдеться про проміжок між с.Малашівці і Чернихів?
Вже другий рік поспіль запалюють траву на болоті.... це потрібно для чогось?, там гинутьвсі гнізда пернатих!!!!
 

boroda1977

Мисливець
Но это по Полтавской области. По другим я не знаю.
Сегодня тут же на форуме читал что в другой,не помню в какой. Платят 250 взносы плюс 70 отработка.
Х.з... по идее по всей Украине должна быть одна цена но....
С Ув!!!
 

Фридрих Освальд

Мисливець
Парни ,что у Нас по Тернопольской области? когда открытие,что слышно?хоть какую то инфу дайте? с уважением!
 
Зверху