Хуглу 104А 12к

Bekas7

Мисливець
Продам турецьку Хуглу 104А 12/76/760 чорна колодка змінні чоки 5шт... Рік 2010 Вага 3420... Стан хороший лак місцями починає злазити але малопомітно... Сколів прогарів зсипів і раковин не має все працює як годиник... Взагалі добра рушниця... Реєстрація Хмельницька обл Чемеровецький район
. Знаходиться в м. Хмельницький там її можна і подивитись... тел. 068 036 8850 Юрій
Ціна 20 000грн.. присутній торг...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Продам турецьку Хуглу 104А 12/76/760 чорна колодка змінні чоки 5шт... Рік 2010 Вага 3420... Стан хороший лак місцями починає злазити але малопомітно... Сколів прогарів зсипів і раковин не має все працює як годиник... Взагалі добра рушниця... Реєстрація Хмельницька обл Чемеровецький район
. Знаходиться в м. Хмельницький там її можна і подивитись... тел. 068 036 8850 Юрій
Ціна 20 000грн.. присутній торг...
Юра, тут би подивитись...
 

Bekas7

Мисливець
Зброя дійсно хороша... інколи беру на стенд пройтися 25 патронів...
 

Fonex

Снайпер
Віддам за 15 000 дуже гроші треба..
15000 - гарна ціна, враховуючи скільки за них ломлять ціни у Бастіоні в Києві(тіпа офіційний дилер:)). Рушничка добра на свої гроші, виробник також не останній з Турків!Продавцю удачі і вирішити грошові труднощі!;)
 

tyrist 1945

Тигр
15000 - гарна ціна, враховуючи скільки за них ломлять ціни у Бастіоні в Києві(тіпа офіційний дилер:)). Рушничка добра на свої гроші, виробник також не останній з Турків!Продавцю удачі і вирішити грошові труднощі!;)
Хуглу не тільки не останній.. він перший. При всій моїй нелюбові до турка.
 

Fonex

Снайпер
Хуглу не тільки не останній.. він перший. При всій моїй нелюбові до турка.
Нууу, я би не сказав, шо перший, але виробник добрий, і дуже шкода, що ні один магазин в Україні не представляє нормально цю фірму, а в них(у Хуглу) зараз багато чого нового і доброго з'явилося у лінійці...і горизонталки і півавтомати інерційні...Першими в Турціїї, ну це чисто на мою думку, є Йилдиз, АТА АРМС, ну і хочу сказати Веблі ен Скот(фірма англійська, але роблять деякі моделі в Турції, і шикарно роблять, я бачив, навіть хотів купити, але не в нас, а за кордоном, но дорогувато коштували). З повагою...
 

tyrist 1945

Тигр
А рушничка в хлопця реально маловживана. І продає за ціну адекватніше нема куди. Хоч не люблю турків:D
 

Fonex

Снайпер
Та от. Хуглу їх і випускає.:) Поцікавтесь лінійкою Хуглу (читається углу). До нас ідуть тільки бюджетгі моделі, тобто ринок диктує як завжди.
Хто Вебліків робить, точно не знаю, але на сайті Углу заходжу - нічого про Вебліків не бачив, може й вони, а взагалі то рушниці добрі в них, так є і взагалі шикарні, яких в нас і не бачив...Та навіть ті шо до нас доходять бюджетні - у нас вже вони зовсім не бюджетні получаються, дивлячись на цінники))))))))))

А рушничка в хлопця реально маловживана. І продає за ціну адекватніше нема куди. Хоч не люблю турків:D
Згоден, рушниця у продавця гуд і ціна також;)
 

Fonex

Снайпер
Розтаможити любий товар стає в ціну героїну:)
:D:D:D:D:D:D:D:DНасмішили)))))))))))))Точно так і є, згоден)))))))Але я як завозив АТА АРМС з-за кордону, то ніяких мит не платив, бо підлягає декларуванню зброя, але все що дешевше 500 евро і не важче 50 кг не підлягає сплаті митних платежів ніяких, а турки не один навіть самий-самий не коштував 500 евро там)))))))))))Тому і кажу, шо в нас ціни луплять у магазинах такі шо русалки на шпагат сідають))))
 
Зверху