Цікаві відео про рибалку!

Тема у розділі 'Різне про риболовлю', створена користувачем Яремко А.А., 8 кві 2014.

Safari
  1. Яремко А.А.

Яремко А.А. Модератор Команда форуму

Вирішив створити тему! Про полювання є а про риболовлю немає! Тому востанвляю баланс! =)

2. Safari
  3. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Ну і боротьба

4. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Цікаво!

5. STANISLAV

STANISLAV Мисливець

Човник у чувака зачотний:)

6. Гусар

Гусар Слідопит

Я так думаю, что в эту тему надо вставлять видео своей рыбалки, а не чужой с Ютуба.

7. Яремко А.А.

Ну не в усіх відео своє є! Тема взагалі для того якщо є якісь корисні відео які допоможуть вивчити щось нове! Чи просто цікаві для перегляду!

8. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Сьогодні був на рибалці.Ось трофейчик взяв на шкірку хліба з поверхності ,через 10 хв ще один оба були амністовані.Вибачайте за якість((((

9. kazbek

kazbek Мисливець

Многим знакомо это чувство выброса адреналина.Класс. А у нас что-то сбросили в речку пять дней назад до сих пор течение еще не унесло мертвую рыбу.

10. Яремко А.А.

Диву даю як в тих водоростях він не зійшов! Досвід не пропєш =) Відкрий секрет де таких красенів ловив!?
    Підпишусь на тівй канал в Ютубі з твого дозволу!

То така біда руки би повідсихали тій скотині яка це зробила! В нас в Дністрі декілька років така ж ситуація була хімія вибила фактично основний генофонд риби тепер на ріці всеодно що в пустелі!

11. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Андрій я сам не знав що там такі торпеди.Ставок (маленький дуууууууже) в Миколаївському районі там ловить (не ловить) тільки господар і родичі.Ми подзвонили питаєм чи можна приїхати він каже приїжайте але нічого не зловите(кропивка).Озеро дуже запущене в плані водяної кропивки треба трактор з боронами повитягати її потому запустити амура щоб цього не повторилось.Щодо досвід не пропеєш то я тут після 2л пива і пекучого сонця,можливо це і зіграло))))))))
    Казбек: адреналін розпирав,ці відчуття не передати.Думаю якщо б не кропивка напевно звіту не було б,не давав жару кропивка стримувала.

Вкладення:

12. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Забув! Андрій підписуйся,без проблем!

13. braych

braych Новачок

шукав недорогий мотор для себе, натрапив на відео

nikita-21 подобається це.
  14. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Брауч прикольний мотоооооооооооооооор довго тактний з великими бензобаками .))))))))

15. Яремко А.А.

Правда тяжко відео дивитись бо дуже смішний ведучий чогось він мені смішно говорить такий на латиша похожий!

16. Optimum

Optimum ветеран форуму надійна команда надійний помічник

Видел в магазине такой. Сделаный из газонокасилки цена 2400,00 грн. Расход на тролинге 1,5 литра на 5 часов! Думаю, что такой можно самому смастерить.

17. Небраконьер

Небраконьер Слідопит

Не видео, но

жестянщик подобається це.
  18. Небраконьер

Небраконьер Слідопит

жестянщик подобається це.
  19. жестянщик

жестянщик ветеран форуму надійна команда

20. жестянщик

жестянщик ветеран форуму надійна команда

Поділитися цією сторінкою