Ціна бланку ліцензії

Тема у розділі 'обговорення', створена користувачем Hovarf, 26 чер 2020.

Rouges
  1. Hovarf

Hovarf Слідопит

Всім добрий день. Може хтось підкаже, з чого формується ціна бланку ліцензій на ліцензійні види тварин. Або де можна знайти цю інформацію.

2. Safari
  3. PirotehniK

PirotehniK ветеран форуму надійна команда

Я подозревал, что диджитализация пробралась далеко не во все отдаленные уголки нашей прекрасной страны, но не предполагал, что настолько..
    https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0625-11#Text

pio подобається це.
  4. Hovarf

Hovarf Слідопит

Добрий день. Шановний Піротехнік, не можу зрозуміти Вашої чи то іронії чи то сарказму. Ви дали зсилку на наказ Міністерства аграрної політики і продовольства за 2011 рік "Про затвердження цін на ліцензії". Цей наказ я чудово знаю. Він встановив конкретні ціни на ліцензії по видах тварин. Але ж я про це не запитував. Уважно почитайте запитання теми. Хіба я питав ЯКІ ЦІНИ ВСТАНОВЛЕНІ НА БЛАНКИ ЛІЦЕНЗІЙ? Я запитав про зовсім інше - з чого ФОРМУЄТЬСЯ ціна бланку ліцензії, тобто що входить в ціну ліцензії. Простіше кажучи, чому номерний "папірець" з водяним знаком на білку коштує 15 грн. , а такий самісінький на оленя благородного коштує більше ніж в 60 разів.

Останнє редагування: 28 чер 2020
  5. pio

pio Мисливець

Це схоже на податок.

6. Hovarf

Hovarf Слідопит

Я також так думаю. Але десь вартість цього податку по кожному окремому виду (від білки до оленя) мала б бути вказана.

Останнє редагування: 28 чер 2020
  7. pio

pio Мисливець

Наказ чинний, там і указана вартість. По правді кажучи, я то сам лише вивчаю, от і в перший раз цей документ побачив. Цікаво: є такі, хто більше поважають кабана, так і внесли вартість меншу за козулю.

На мій розум, там було так: підготували проект прайсу; узгодили, затвердили, прийняли. Все.

Поділитися цією сторінкою