Чи відрізняється катаний і литий дріб?

Danьka

Мисливець
Доброго дня шановні форумчани.В звязку з "полегшенням"життя хочу перейти на дріб і патрони власного виробництва,не для продажу,для власних потреб,до цього часу патрони купував.Підкажіть чи відрізняється по якості дріб литий від катаного.Маю можливість робить катаний і литий.Дякую.
 

Danьka

Мисливець
Дякую,скажіть ще тоді який краще робить,тому що я приспособи маю,але ніколи неробив.Поки до наступного сезону буду пробувати щось зробить,зрозуміло що потрібно буде спочатку "руку набить" а можливо і нетільки руку.Дякую.
 

XXL

Снайпер
Мелкие номера лучше лить,крупные катать в них свинец как Бы уплотняется.Да и через дроболейку лить крупнее 3ки геморойно
 

роман!!!

Слідопит
Дрібні номери до третього включно ллю,а потім при потребі катаю. Від двійки і нижче катанка. Ви б сфотографували свої приспособи, може щось і порадимо.
 

Danьka

Мисливець
Доброго дня.Дякую всім хто відписався,неможу загрузити фото,я опишу,дробокатка:круг з металу діаметром 30см.і товщиною 4 см,який крутиться в такому ж крузі який має бортик,дроболійка зроблена зі звичайної форми для випікання хліба і старого утюга,в формі зроблені отвори під потрібний номер дробу,які можна закривати.Це все добро подарував мені чоловік у якого батько був мисливцем,а в нього з полюванням не скалалося.Попробував вчора лити,результат ніякий,свинець не капає,а тягнеться,мабуть праска недає потрібної температури.
 

роман!!!

Слідопит
Вітаю! Тобто свинець з отвора витікає, а не капає? Якого діаметра отвір? Який свинець?
 

Danьka

Мисливець
Ще раз доброго дня,який склад свинцю я незнаю,мені досталось 5 злитків десь по 200 грам разом здроболійкою.Діаметр отвору поміряти немаю поки що чим,сьгодні куплю кілька маленьких свердл і таким методом спробую виміряти.Маю таку думку,можливо хтось підкаже де можна замовити жиклери для дроболійки,щоб удосконалити те що я вже маю,можливо щось і вийде.
 

Danьka

Мисливець
Доброго дня всім.Можливо хтось підкаже де можна замовити,чи хтось може зробить на замовлення жиклери до дроболійки?Дякую.
 

хитрый лис

клон забаненого
Доброго дня всім.Можливо хтось підкаже де можна замовити,чи хтось може зробить на замовлення жиклери до дроболійки?Дякую.
вродебы от сварочного полуавтомата подходят в роли жиклеров,как я понял та деталь через которую проволока подается.Могу ошибаться,уточню отпишусь.
 

роман!!!

Слідопит
Тут на форумі людина пропонує токарні послуги. Не думаю, що це буде для нього проблема. Можна спрбувать зробити самому. Багато інформації про жиклери є на ганзі в темі про лиття дробу. Там є і креслення.
 

Danьka

Мисливець
Всім ДУЖЕ ДЯКУЮ!Тепер маю достатньо інфи для старту.Коли матиму результат відпишусь,по можливості з фото.Покищо тему можна вважати закритою.З пов.
 

Danьka

Мисливець
Доброго Всім дня.Перепрошую,ще одне питання,як на мою думку немало важливе,дайте "рецепт"свинцю для дробу,чого і скільки добавлять,сюрму,бабіт,якщо брати за основу акумуляторний свинець,чи нічого недобавлять.Коротше оптимальний склад свинцю.Дякую.
 

crime830

Мисливець
Доброго Всім дня.Перепрошую,ще одне питання,як на мою думку немало важливе,дайте "рецепт"свинцю для дробу,чого і скільки добавлять,сюрму,бабіт,якщо брати за основу акумуляторний свинець,чи нічого недобавлять.Коротше оптимальний склад свинцю.Дякую.
В цій темі є все, що Вас цікавить http://uoor.com.ua/forum/index.php?...ц-для-литья-дроби-картечи-отливки-пуль.43689/
 

VAK13

Мисливець
Всем привет.
Всегда считал, что литая тверже катаной, а теперь стал сомневаться.
Уплотнение поверхности и т.д.
Может кто подтвердит цифирью? :)
 

Danьka

Мисливець
Дякую crіme8ЗО ,ця тема зявилась через кілька днів після мого питання,все прочитано і по можливості набиваю перші шишки.Всім дякую за увагу до мого питання.Тему можна остаточно вважати закритою для мене,до перших результатів вартих уваги.ПОПРОШУ МОДЕРАТОРІВ,закрити але не видаляти тему,матиму результат відзвітую.З повагою до всіх форумчан.
 

_Dimon

Новачок
Всем привет.
Всегда считал, что литая тверже катаной, а теперь стал сомневаться.
Уплотнение поверхности и т.д.
Может кто подтвердит цифирью? :)
Фигня все это. Уплотнение поверхности это придумали катальщики для поднятия важности их продукции. В теории такой эффект есть, но на мягких материалах он такой маленький ,что не стоит об этом говорить.
 
Зверху