Членські внески по областях на 2023р?

old hunter

Снайпер

old hunter

Снайпер

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Altay1972

Снайпер
активність рік тому, та й в мирний час не було від керівництва роз'яснень по жодному з питань, які виникали
Разъясняя какое либо положение в УТМРе. могут взболтнуть лишнего, а такого допускать низзя, поэтому или нет, или есть - но утаенные, тихо наблюдающие со стороны... (а Васька слушает да ест)
Ну а вступительный в 1500 грн конечно "скромный", причем его спустили с Киева, видать там у них совсем бедственное положение...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Разъясняя какое либо положение в УТМРе. могут взболтнуть лишнего, а такого допускать низзя, поэтому или нет, или есть - но утаенные, тихо наблюдающие со стороны... (а Васька слушает да ест)
то ж і дивно - нас би мали Статутом щодня "шпиняти та товкти по голові і в голову", навпаки - розповідати та показувати мало не на пальцях, чого ростуть внески, куди йдуть тощо. саме зараз мали б відкрито показувати - ось ваші внески за 2022-й рік, ось вони пішли - куплено кормів, патрульовано угідь (де це можливо), на машини, на зарплати, на ремонти на утримання майна чи оренда приміщень тощо. звичайний річний звіт про проведену роботу, щоб не зароджувалось догадок і поганих думок. Видно такі зайняті всім перерахованим, що й нема як на форум зайти зареєструватись.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
то ж і дивно - нас би мали Статутом щодня "шпиняти та товкти по голові і в голову", навпаки - розповідати та показувати мало не на пальцях, чого ростуть внески, куди йдуть тощо. саме зараз мали б відкрито показувати - ось ваші внески за 2022-й рік, ось вони пішли - куплено кормів, патрульовано угідь (де це можливо), на машини, на зарплати, на ремонти на утримання майна чи оренда приміщень тощо. звичайний річний звіт про проведену роботу, щоб не зароджувалось догадок і поганих думок. Видно такі зайняті всім перерахованим, що й нема як на форум зайти зареєструватись.
Воно то так. Не погано як би так було.
Але на це питання треба ще подивитися з іншої сторони і запитати: а скільки невдоволених ціноутворенням, окрім невдоволення робили ще якісь рухи, щоб з'ясувати підвищення та формування ціни в цілому? Можливо зверталися до голів президії за роз'ясненням? Чи ще якимось чином спробували розібратися?
Я не знаю як, мені особисто це не дуже цікаво, але підозрою, що за бажанням і керуючись статутом та законодавством при мінімальних зусиллях це питання можна відкрити , але окрім невдоволення потрібно ще щось робити.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Колеги)!
Отже, ми маємо непорозуміння з членськими внесками та Товариством в цілому!
Як все погано можна писати вічно!Бо ми це вміємо).
Але на мою думку і позицію по житті, люба проблема це лише задача , що потребує розв'язку!
Отже моє бачення виходу з ситуації на прикладі районного товариства:
Активувати членів товариства ( які на місці та не воюють) Скликати позачергові збори для вирішення питання про роботу Товариства у воєнний час для збереження Товариства та можливість розвитку!
Оскільки на мою думку, ціни у Товаристві заниженні ( але я можу помилятися), тому першою дією потрібно за допомогою грамотних людей визначити потреби районного товариства, а саме: скільки потрібно працюючих ( єгерів , бухгалтерів, інших працівників - я не знаю кого там ще треба) потрібно прорахувати необхідну суму для забезпечення нормальної роботи на рік, скільки потрібно на бензин, на з/п короче на все що там треба. Для таких підрахунків потрібно скласти грамотну робочу групу.
Визначитися з потребами, а тоді шукати рішення як їх втілити , щоб дійти до нормального фінансування!
P.S
Це я накидав перше, що прийшло на думку.
Але колеги! А давайте користуватися цим форумом правильно! Давайте створимо тему , почнемо з районів ( з місць) в цій темі складемо план , будемо шукати та обговорювати наші важелі впливу на виконання цього плану ( статут, закон та інші)
Таким чином ми зможемо забезпечити свою улюблену справу!
P.S
Я знаю, що це не легко, що краще як би це за нас зробив Шуляр, але якщо подивитися на ситуацію сьогодні, то сидіти в окопах теж не з медом і краще щоб хтось сидів інший. Тому ті хто сьогодні з тих чи інших причин не воює повинен активувати свою роботу на місці для процвітання країни та товариства! Бо в мене склалося враження, що сьогодні суспільство поділено на дві частини - одні воюють, а другі сидять і тихенько чекають результату - так не правильно!
 

old hunter

Снайпер
Минус этой всей ситуации в том, что все собранные в районе денежные взносы уходят в областной УООР, там их осваивают, взвешивают и решают что в район нужно отдать чуть чуть, чтобы выжили, но не зажирели при этом... а там еще возникают форс-мажеры, как у нас в Харькове, то деньги куда-то пропали , то банк лопнул обанкротился и опять деньги пропали... и докопаться там до истины: кто сколько чего и как - нет никакой возможности, никого туда не допускают ибо это большая тайна для пересичного мисливця, и она ему не нужна, дабы он спокойно платил и не задавал лишних вопросов...
О, ми таки зрозуміли чому угіддя не охороняються та звіри голодні худі бігають, чому в егерів мінімалка.
Важка панщина, хлопці роблять а гроші збирають пани з обласного УТМР.
Отакої....
 

Altay1972

Снайпер
О, ми таки зрозуміли чому угіддя не охороняються та звіри голодні худі бігають, чому в егерів мінімалка.
Важка панщина, хлопці роблять а гроші збирають пани з обласного УТМР.
Отакої....
Так вы же Харковчанин...не знаете что Мегабанк кончился, а вместе с ним и все счета Харьковского УООРа, я понимаю процедуру ликвидации банка и нашу там седьмую очередь, но это не скоро и не факт...сейчас уже платится в Приват...
А по поводу панов в обл УООРе, так оно всегда так было, и те кто отделился и стал самостоятельным юр лицом, так, на мой взгляд, у них дела стали немного получше...они же себе хозяева, а другие, кто остался в панщине , отчасти терпят тяготы и лишения...
 
Рад заплатить! Только вот куда? Мой район Харьковской области, где я всегда платил сейчас в зоне боевых действий. Разъяснения никакого нет. Заплатить много желающих с нашего района. Куда платить?
 

Altay1972

Снайпер
Разъяснения никакого нет
А что ваш районный ничего по этому поводу не говорит? На сколько я знаю, открыли новый счет в Приватбанке и теперь платят все туда. Уточняйте у своих районных вождей, они все знают... времени заплатить 900 или по пенсионерски 600 у нас есть до 30.06, а то потом с 1.07 введут санкции ;) и добавят еще 1500 вступительных по Киеву...
 

Lisnyk

Новачок
Сподобалось на 18 хв. 10с. Платити треба, але я не платив бо я не в Україні, (а яка різниця?). Я за 2022 рік заплатив, рушницю доставав лише щоб потримати в руках, протерти ще раз і знову поставити в сейф, на цей час ще до кінця не оприділився чи платитиму в цьому році. З тепловізорами як їздили так і їздять, навіть вояки ловили, потім всеодно відпустили.
 

servi

Мисливець
А что ваш районный ничего по этому поводу не говорит? На сколько я знаю, открыли новый счет в Приватбанке и теперь платят все туда. Уточняйте у своих районных вождей, они все знают... времени заплатить 900 или по пенсионерски 600 у нас есть до 30.06, а то потом с 1.07 введут санкции ;) и добавят еще 1500 вступительных по Киеву...
Действительно , у нас ( по крайней мере - по области...) счет в Привате уже с прошлого года...
Но вот дальше... В 2022 году по Днепропетровской области взнос был 700 грн. и 350 - льготный.
На этот год взнос - уже 1000 грн. :rolleyes:, соответственно льготный - 500... Тайну причины этого "удорожания услуг УТМР" никто не объясняет.
А льготный взнос могут внести только те охотники, которые имеют охотничий стаж более 20 лет и возраст более 60 лет, т.е. охотники - пенсионеры. И по факту это наверное не более 10%, бригады у нас довольно "не старые", средний возраст, по крайней мере, по Никопольскому району - не более 45 лет...
Ну так хотя бы разрешили отстрел хищника и подкормку по тем районам, где нет боевых действий... Вот у нас угодья в районе села Борисовка, так там о войне знают либо от временных переселенцев... либо те, кто еще смотрит телевизор. Ну и дали бы разрешение хотя бы двум бригадам (пусть под руководством представителя ОВА...) на очистку угодий от хищника... Хоть пару рейдов сделать. Без таксации, просто отстрел сколько сможем...
У нас уже не только лисы и волки - шакалы с Херсонщины угодья заполонили... А последним все равно, что жрать ... и кого.
 

hnat

Мисливець
Як вирішують питання з оплатою членських внесків військовослужбовцями СОУ на цей сезон у регіонах? Можете поділитись інформацією?
 
Зверху