Членські внески по областях на 2023р?

old hunter

Снайпер
Я вище писав - відстріл хижака. Яке полювання, яке копито, що вам вічно щось ввижається
Не нервуйте пане мисливець.
Ви тему читали?
Поважні люди пишут, що полювання відкрито і на копитних і на зайців з бобрами (сторінку назад прогорніть).
Тому в Вас і запитав за копито.

Ну лисиця так лисиця. Але турбуюсь за Вас чи не вкусила? ;)
 

mulyavchik

Снайпер
Ліміти затверджено для 8-ми областей: Волинської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Рівненської та Черкаської.
Норми використання (добування) погоджені для всієї України.
Васильович,а Вінниччина там десь "проглядається" з підписанням?Чими як завжди в сраці? Не до нас?Подякував
 
Васильович,а Вінниччина там десь "проглядається" з підписанням?Чими як завжди в сраці? Не до нас?Подякував
Вітаю! Лімітів по Вінничині не затверджували...тобто копитних зась. Щодо зайця та лиса, саме полювання, думаю що також...
Хто хотів, той вже зробив всі кроки для відкриття полювання.
Сподіваюсь, що дай Боже після перемоги, більшість областей будуть полювати, і Вінничина зокрема.
 

daw81

Мисливець
В нас на Буковині в Листопаді теж ніби мали відстрілювати хижака, але щось пішло не так(. Всі звалють друг на друга. Утмр на лісгосп ( своєчасно не подали ліміти). Лісгосп на ОВА ( не дають дозвіл). ОВА на утмр ( мов ми не проти, най проводять користувачі угідь). А лиси тим часом бігають по подвірю.
 

mulyavchik

Снайпер
Вітаю! Лімітів по Вінничині не затверджували...тобто копитних зась. Щодо зайця та лиса, саме полювання, думаю що також...
Хто хотів, той вже зробив всі кроки для відкриття полювання.
Сподіваюсь, що дай Боже після перемоги, більшість областей будуть полювати, і Вінничина зокрема.
Дай Боже щоб воно так і було,але як завжди нашим можновладцям зараз не до полювання та й не до мисливців,як цитувала мені одна людина слова губернатора області,хочете постріляти,Welcome на схід,все дадуть і ні за що платить нетра
 

Степанович 2

Снайпер
Дай Боже щоб воно так і було,але як завжди нашим можновладцям зараз не до полювання та й не до мисливців,як цитувала мені одна людина слова губернатора області,хочете постріляти,Welcome на схід,все дадуть і ні за що платить нетра
Їм давно не до мисливців і до мисливської галузі. Це пішло ще з часів Ющенка і прийняття того славносвісного закону про жорстоке поводження з тваринами ... і пішло поїхало, мисливці цинічні вороги природи, заборона на притравочні станції для собак, заборона пропоганди полювання в школах і ЗМІ, і багато іншого ... Немає давно вже того, що мисливець - це друг і захистник природи, мисливець - це, свого роду, еліта суспільства, мисливець - це готовий воїн і таке інше.
При такому підході держави маємо повний занепад, як галузі мисливства так і всіх її похідних. І краще і не буде при такому підході, саме держави, рядовий мисливець тут мало, що змінить.
...Тим, не менше, я особисто вже заплатив річні мисливські внески, щоб, в міру можливого, хоч якось підтримати роботу місцевого УТМРа, надія помирає остання. Внески на 2024 рік, у нас на рівні минулого року, тобто без змін, - 2100,0 грн (75%, як для пенсіонера). Щоб було менше полеміки і запитань, то зразу пишу, що у вартість внесків входить і вартість сезонних карточок, як на перо так і на хутро.
 
Їм давно не до мисливців і до мисливської галузі. Це пішло ще з часів Ющенка і прийняття того славносвісного закону про жорстоке поводження з тваринами ... і пішло поїхало, мисливці цинічні вороги природи, заборона на притравочні станції для собак, заборона пропоганди полювання в школах і ЗМІ, і багато іншого ... Немає давно вже того, що мисливець - це друг і захистник природи, мисливець - це, свого роду, еліта суспільства, мисливець - це готовий воїн і таке інше.
При такому підході держави маємо повний занепад, як галузі мисливства так і всіх її похідних. І краще і не буде при такому підході, саме держави, рядовий мисливець тут мало, що змінить.
...Тим, не менше, я особисто вже заплатив річні мисливські внески, щоб, в міру можливого, хоч якось підтримати роботу місцевого УТМРа, надія помирає остання. Внески на 2024 рік, у нас на рівні минулого року, тобто без змін, - 2100,0 грн (75%, як для пенсіонера). Щоб було менше полеміки і запитань, то зразу пишу, що у вартість внесків входить і вартість сезонних карточок, як на перо так і на хутро.
З часів "крадія шапок"...пригадайте переноси відкриття полювання "пожежонебезпечний стан"....
 

Владимир2602

Мисливець
То чи відкрилось десь полювання? Є в когось якась інформація? А може комусь пощастило вже добути трофей? Діліться.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То чи відкрилось десь полювання? Є в когось якась інформація? А може комусь пощастило вже добути трофей? Діліться.
ніхто нічого не скаже, бо зараз туди де можна походити, хлине лавина бажаючих і будуть місцеві голови утмр олігархами за один вихід приїзжих мисливців. а також сплошні розбірки з міцевими. звітів не чекайте.
 

Степанович 2

Снайпер
То чи відкрилось десь полювання? Є в когось якась інформація? А може комусь пощастило вже добути трофей? Діліться.
У нас полювання немає, я писав, а відстрілу хижака на січень не продовжили. Поки так.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
То чи відкрилось десь полювання? Є в когось якась інформація? А може комусь пощастило вже добути трофей? Діліться.
Звісно відкрилося! В громадських угіддях більше по лисиці, а приватні, більше по копитних. Ділитися ніхто не хоче сприймає це не однозначно...
ніхто нічого не скаже, бо зараз туди де можна походити, хлине лавина бажаючих і будуть місцеві голови утмр олігархами за один вихід приїзжих мисливців. а також сплошні розбірки з міцевими. звітів не чекайте.
А на Артурчика зовсім не звертайте уваги))))) Він, хоть і являється членом президії свого УТМР, але після того, як узнав, що їх голова купив битий з Америки Джип Компас, як здурів:D Для нього тепер членські внески, як серпом по яйцях, а всі голови УТМР олігархи і сволочі:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А на Артурчика зовсім не звертайте уваги))))) Він, хоть і являється членом президії свого УТМР, але після того, як узнав, що їх голова купив битий з Америки Джип Компас, як здурів:D Для нього тепер членські внески, як серпом по яйцях, а всі голови УТМР олігархи і сволочі:D:D:D
[/QUOTE]
да да. саме так. ти сам прекрасно знаєш про всі моменти з внесками у утмр. да війни було - платимо внески і всі інші платежі, самі ж підтримуємо порядок в угідях, самі полюємо. зараз - платиш внески і все. ніхто нічого не робить ні зі сторони мисливців, більша половина яких на війні, а керівництво утмр на місці, але мовчить. не всім повезло з такими самовідданими єгерями як ти.
тим, що я член президії, не хизуюсь, а просто стає відомо дещо більше, ніж рядовим мисливцям. і на підставі того ще біль пропадає бажання платити в нікуди.

цікаві речі в нас на форумі - то один з кацапським ніком проводить українізацію, що виглядає так природно якби раввин в синагозі мав прізвище Геббельс. то ти агітуєш за внески та розквіт утмр під час війни, а після неї і поготів - чистий мисливський рай.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
то ти агітуєш за внески та розквіт утмр під час війни,
Тебе я не агітую, а лише насміхаюся з такого члена президії)) Член президії, так не робить - це не член, а скоріше вагалище:D ще і жалієшся
наш голова райУТМР навіть вже нікому нічого не каже. крайній раз телефонував, що помер його попередник і на скільки похорон буде. от і все кіно.
А другим я просто рекомендую берегти те, що поки є! Війна - це перш за все боротьба, а не повід нічого не робити! Розвалити можна любе мисливське господарство! Валили навіть такі, де власник замість авто, пересувався на гелікоптері, а УТМР ще проще, а от построїти буде в рази важче!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
з такого члена президії))
не я в нашій державі придумав, що баранів рахують по головах, а президію по членах.
таке враження, що саме ти цим органом і думаєш. якщо пацієнт - УТМР, знаходиться в комі, у ного відмер мозок - верховне керівництво, яке повністю бездіяльне, у якого закінчився чи закінчується користування угіддями (у нас у 2027 році) - з ким продовжувати і яким чином користування угіддями, а сплата нинішніх внесків це апарат швл для цього пацієнта, то чи доречно продовжувати його життєдіяльність у такому вигляді? то чого я маю казати іншим мисливцям твої лозунги про високі ідеали, про царське полювання після війни??? допомагати розводити людей на гроші? я бачу це і про це кажу, хто бачить інше - заради бога, то його право, але не треба втирати іншим, саме це робиш ти. яка в тому причина - мені не цікаво, може й справді ідейний, або брехун та заангажована особа з власним інтересом, ні перше ні друге не доказуване.
А другим я просто рекомендую берегти те, що поки є! Війна - це перш за все боротьба, а не повід нічого не робити! Розвалити можна любе мисливське господарство! Валили навіть такі, де власник замість авто, пересувався на гелікоптері, а УТМР ще проще, а от построїти буде в рази важче!
клади по три знаки оклику і вилазь на трибуну - більше внесків заплатять. процитую одного місцевого "майданівського активіста", який на питання нащо вам те все було, казав: "я думал дєнєг дадут..."
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
якщо пацієнт - УТМР, знаходиться в комі, у ного відмер мозок - верховне керівництво
Де ж він відмер? Якраз верховне керівництво поживає так, що тобі так і не жить:D:D:D
клади по три знаки оклику і вилазь на трибуну
Адмін ще не придумав її на форумі, то будемо писати пости далі:D
може й справді ідейний, або брехун та заангажована особа з власним інтересом
Так це легко розібратися. Давай порівняємо, що з цього маю я, який платить внески і що маєш ти, який не платить, і також подальші наші перспективи, чисто тільки по мисливству.
Я заплатив внески і не обіднів від цього! Що я маю з цього? У нас, як не дивно, військова адміністрація відкрила полювання на пушного і копитних і наш УТМР отримав таке право. Звісно від зайця і ліцензій на копитних ми відмовилися - не на часі, а з лисицею тепер боремся і як показало, таки щільність її дуже велика! Да це не таке полювання, як всі ми звикли, але ми полюємо і головне в своїх угіддях і ні від кого не зависимо! А які перспективи мого УТМР? Воно є, воно працює і якби не ця клята війна, то було б ще краще! А що буде потім, то по живемо побачимо, а там будемо вирішувати.
А що маєш ти? Ти розбагатів, коли не сплатив внески? Сомніваюсь! Ти в суботу підеш на полювання в свої УТМРівські угіддя? Звісно ні, хоч би і хотів, то не пустять))) А які перспективи у вашого УТМР? Та такі самі, як і в нашого! Від того, що ти і тобі подібні не платили, організація ж не вмерла? Ваш голова найшов людей, які допомагають фінансово, так і з угіддями порішають, тай з господарством теж вирішать, в якій формі йому бути, чи громадське, можливо ТОВ, чи може ПМГ, але рішатимуть вони це вже точно без тебе, але з хлопцями, які не відвернулися у важкий час!
На фото наш нацгвардєць, який відпросився в командування на один день, щоб попасти до дому на полювання, от для того я готовий платити ті внески!
IMG_20240106_094550503[1].jpg
 

Мишко К36

Слідопит
Так це легко розібратися. Давай порівняємо, що з цього маю я, який платить внески і що маєш ти, який не платить, і також подальші наші перспективи, чисто тільки по мисливству.
Я заплатив внески і не обіднів від цього! Що я маю з цього? У нас, як не дивно, військова адміністрація відкрила полювання на пушного і копитних і наш УТМР отримав таке право. Звісно від зайця і ліцензій на копитних ми відмовилися - не на часі, а з лисицею тепер боремся і як показало, таки щільність її дуже велика! Да це не таке полювання, як всі ми звикли, але ми полюємо і головне в своїх угіддях і ні від кого не зависимо! А які перспективи мого УТМР? Воно є, воно працює і якби не ця клята війна, то було б ще краще! А що буде потім, то по живемо побачимо, а там будемо вирішувати.
А що маєш ти? Ти розбагатів, коли не сплатив внески? Сомніваюсь! Ти в суботу підеш на полювання в свої УТМРівські угіддя? Звісно ні, хоч би і хотів, то не пустять))) А які перспективи у вашого УТМР? Та такі самі, як і в нашого! Від того, що ти і тобі подібні не платили, організація ж не вмерла? Ваш голова найшов людей, які допомагають фінансово, так і з угіддями порішають, тай з господарством теж вирішать, в якій формі йому бути, чи громадське, можливо ТОВ, чи може ПМГ, але рішатимуть вони це вже точно без тебе, але з хлопцями, які не відвернулися у важкий час!
На фото наш нацгвардєць, який відпросився в командування на один день, щоб попасти до дому на полювання, от для того я готовий платити ті внески!
Переглянути вкладення 862857
+ .
Все вірно.
Платив позаминулий, минулий, і цього року я вже внески заплатив. Не збіднів .
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Де таке є, що члени президії звільнялися від сплати щорічних внесків?
Мені давали пільгову сезону, тому що я бумаги на більшу суму використовув для потреб організації, ніж вартість сезонки
 
Зверху