"Чудачества" розрешительной системы.

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
І в мене з ТОЗ 54 зробили ТОЗ 63, 5 років відполював, продав. І на стволах було вибито ТОЗ 54, якщо я непомиляюсь то ТОЗ 63 в 12калібрі невипускались.
 

fabarm803

Мисливець
Недавно тесть приобрёл обычный иж58-ой 16-го калибра, а в розришении вот что записано, во дают.
 

Вкладення

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Моєму батьку в дозволі з ТОЗ БМ зробили ІЖ-58. Ось я і гадаю - або дозвільник був "тверезий", або ІЖ курковими стали випускати (ну, крім іж 17).
Крім того, при переоформленні виявилось, що у картці зазначено ІЖ 58, 16 кал, ОДНОСТВОЛЬНЕ (ексклюзив напевне якийсь). Добре хоч серійний номер вказаний правильно скрізь.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Хлопці, не помиляється той, який не працює.
Інша справа, що під час отримання нам треба уважно дивитися на документ, що нам видають, а у разі знаходження помилок та інших недоліків - не отримувати, а вимагати виправлення.

Бо в угіддях потім це буде ваша проблема - доводити, що ви не "верблюд".

ПыСы. Товар и деньги провереяйте, не отходя от кассы!!!
 

Болгар

Новачок
Вепр готовте зельенку,будете пополнять бюджет Украины,шутка.Я шучу,а сам 17 лет владею ружьем записаным в разришении как ТОЗ БМ ,и только в этом году как сын подключил инет,здесь на форуме я узнал настоящую марку своево ружья это ИЖ 57 Л 1821.Я думаю в этом ничево страшного нет лишбы номера совпадали.Может ктота знает что обозначает буква Л 1821.
 

Михалыч 1

Мисливець
ужас шо делается! у меня браунинг авто 5 одноствольной иномаркой обозвали и одну цифру номера пропустили!
а они просють--на бензин дай,могар дай-быстрее разрешение продлим!
нема слов-одни пакости на уме!
 

grom79

Мисливець
У таварища тоз34 на стволах шестизначный номер,а на колодке четырёх.последние четыре цыфры стволов и номер колодки совпадают.тоз34р ш91**** так написано в разрешении.91 г.в.Я так понимаю.Это нормально?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Добавлю от себя: в разрешении ТОЗ-34Р к.12 мм. Уже почти нарезное!
У товарища ИЖ-47, а в разрешение ИЖ-49, не поверил, пока сам лично не посмотрел.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А вы, чтобы в угодьях не иметь проблем, пишите заяву начальнику сначала разрешительной, а потом, в случае ненахождения понимания, - начальнику РО с требованием ликвидировать брак работников за их счет и оказать платную услугу в надлежащем виде. А уж если и этот не поймет - уже в прокуратуру, только лучше не районную, а более высокого уровня (города или области, у кого кто кому подчинен).
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Деколи дивні і чудні люди дозвільники але в загальному хороші. моє мц 9 записали як тоз 63 12 кал. хоча молоді хлопці які зарас працюють дзвонять цікавляться що за модель і коли є помилка в назві зразу випраляють в базі при перереєстрації. А з цікавих моментів запамятався випадок дзвонить дозвільник приїдь бо є " мілкашка" 100 баксів забирай, я питаю а документи каже на мілкашку не треба. Реально потім був здивований як зясував що це рахується нарізною зброєю.
 

Коцур

Мисливець
Хочу придбати рушницю.Здав в дозвiльну всi документи.Уже другий мiсяць ходжу,не дають.Спочатку казали що нема бланкiв дозволiв.Зараз бланки з'явились,всеодно не дають,моривують подiями в Українi. Чи скрiзь так?Що робити?Може хтось є з Волині,чи видають дозволи у Луцьку?
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Во всех этих чудачествах изрядная доля нашей вины, при регистрации положено предъявить ружье разрешителю, а я ни разу не видел в разрешительной человека с ружьем и второе самим внимательно нужно смотреть, что написано в разрешении. Как то так.
 

saeco

Мисливець
karman;183804 сказав(ла):
Во всех этих чудачествах изрядная доля нашей вины, при регистрации положено предъявить ружье разрешителю, а я ни разу не видел в разрешительной человека с ружьем и второе самим внимательно нужно смотреть, что написано в разрешении. Как то так.
Абсолютно згоден.
Разом з тим, працівник дозвільної системи і не повинен знати зброю.
В його функції контроль за обігом зброї в законному порядку. Не більше не менше. А те, що власник зброї при реєстраціїї та перереєстрації робить з себе, такого собі, "не знайку" або валяють д...ка, то це факт.
Тип зброї змінується, без проблем, під час реєстрації або перереєстрації.
 

Копатыч

Зброяр
karman;183804 сказав(ла):
Во всех этих чудачествах изрядная доля нашей вины, при регистрации положено предъявить ружье разрешителю, а я ни разу не видел в разрешительной человека с ружьем и второе самим внимательно нужно смотреть, что написано в разрешении. Как то так.
Согласен полностью, а то как в старом анекдоте про невесту " Бачили очі, що брали". Некоторые охотники вообще в "разрешиловку" не ходят, привыкли все за "могорыч", а потом, кто виноват - дядя Степа?
 

serging

Новачок
Коцур писал:
Хочу придбати рушницю.Здав в дозвiльну всi документи.Уже другий мiсяць ходжу,не дають.Спочатку казали що нема бланкiв дозволiв.Зараз бланки з'явились,всеодно не дають,моривують подiями в Українi. Чи скрiзь так?Що робити?Може хтось є з Волині,чи видають дозволи у Луцьку?

Та-же история в Донецке.То-же из-за ,,отсутствия,, бланков.
 

saeco

Мисливець
Бланки в м. Києві зявилися в поза минулий четверг.
Я отримав дозвіл минулої суботи чекав 24 дні від дати Заяви.
Ніяки події не можут вплинути на виконання закону.
Законом передбачений термін - до 30 днів з дати подання Заяви.
Якщо вам відмовляють, то нехай це підтвердять письмово про які такі події йдеться мова.
Офіційно, Вам не можуть відмовити бо немає ніяких юридичних підстав.
Таким чином, в дні прийому громадян, ідете і пишите Заяву на отримання "Дозвілу", при цьому будьте впертими і упевненими в своїх діях.
Бажаю успіхів!

P.S. Зміни в країні треба робити на місцях, там все зло і процвітання корупції. А в Києві завжди було все в рамках.
 
Зверху