Що нас чекає в майбутньому?

Статус
Закрита.

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Фраза дня: не так страшны геи из Брюсселя, как пидорасы из Кремля.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Пресконференція пукіна.
Заготовлені фрази, зазубрені цифри, а взагалі беліберда, яка нагадує мені бредотини янкеля, тільки пукін складніше чеше.
 

Tavelik.58-20

Мисливець
Одинокий Вовк;176530 сказав(ла):
Пресконференція пукіна.
Заготовлені фрази, зазубрені цифри, а взагалі беліберда, яка нагадує мені бредотини янкеля, тільки пукін складніше чеше.
Нема чого розслаблятися ця "тварь"так просто не прогнеться перед народом який він не навидить.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Vik-Tor;176520 сказав(ла):
Бачив частини цього фільму! в основному теза що стріляли не бійці беркуту та вв! Ну але я і сумніваюсь що стріляли також люди з самооборони! Думаю відповідь на питання Хто стріляв? знає янукович якого так старанно переховує в себе дома пукін ой путін! також я догадуюсь чого він його в себе ховає! бо якщо покидька яника хапнуть за сраку він здасть всіх і вся!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Логічно! і шкода що полем бою буде Україна через покидька при владі!
 

Вкладення

147852

Новачок
Сукам зараз на дорозі нема заробітку то вони зарбляють як можуть.
 

трудяга

Мисливець
Мужики сьогодні приходили з військомату - до 10 числа з,явитись у військомат.В першу чергу мобілізуються ті хто служив у спец-військах.у нас таких 900 чоловік.Але це ще не мобілізація просто попередили - з району не виїжжати і взяли контакний тел.Напевно всеж-таки - не дай бог але прийдеться гнати сволоту зі зброєю в руках.Будем боронити НЕНЬКУ УКРАЇНУ. СЛАВА УКРАЇНІ.
 

nimash1

Мисливець
Vik-Tor;176520 сказав(ла):
мое мнение что януковичу отдавать приказ стрелять по людям было аж никак не выгодно,этим самым он себе подписал бы смертный приговор,и он об этом прекрасно знал,так что в людей стреляли те кому это в" пользу а не в прок".
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
nimash1;176662 сказав(ла):
мое мнение что януковичу отдавать приказ стрелять по людям было аж никак не выгодно,этим самым он себе подписал бы смертный приговор,и он об этом прекрасно знал,так что в людей стреляли те кому это в" пользу а не в прок".
Не згоден томущо Янукович дуже задалеко зайшов в нього появились такі замашки і поведінка що він напевне почав чути себе Богом а нас черню! + Добро від Пукіна зіграло свою роль! Все по наростаючому спочатку студентів кийками приказав віддубасити (Чи ви тут також думаєте що він приказ не давав?) і йому де юре це з рук зійшло (будем відверті йому помахали пальчиком і сказали но-но опозиція обісралась, на другій хвилі він дав приказ стріляти травматичною зброєю (якоби на захист нещасних беркутівців) і так дійшло до вогнепальної зброї!
Расєя заявила що януковича екстрадиціювати не буде а надає йому статус біженця чого це вони такі добрі до цього виродка та все просто якщо його віддадуть нам то йому його яйця зажмуть і він всіх з потрохами злиє і весь світ взнає що таке Пукінська система!
 

ulven

Мисливець
Для nimash1: А якщо була ставка на тотальне залякування? Щоб кожен подумав: йо-ма-йо, шмаляють... Та ну його нафіг! Хто куди - а я додому! Може яйкунович прямого наказу стріляти не давав, але саме воно людей довело та допустило, щоб такі накази були віддані зацікавленими людьми. Тому, вина його на всі 100 відсотків.
А щодо поста №695: Тоже мені докази: хто-куди цілиться та хто-кому на камеру (ще й цікаво чию?) чи по рації рапортує. Он, кацапня вже цілі фільми-блокбастери знімає, як українці до путлера тікають, міфічні бандерівці з свастиками з гранатометів автобуси з людьми підривають, кримчанок вдень посеред вулиці (ще й саме зараз, коли там повно москальні озброєної!) гвалтують. Ви краще придивіться на першій хвилині, в яку сторону каска злетіла та тіло людини впало. А як щодо роликів, де майданівці йдуть в наступ і грудьми кулі ловлять? Чи то така екранізація? Не сперечають, зброя на майдані була - повинна була бути, бо народ був доведений до ручки. Не сперечаюсь, серед цієї зброї могла бути і снайперська. Але, факт, що людей силовики вбивали - 100%. Чи ви хочете сказати, що силовики, які фігурують навіть в цьому ролику в пласмасовими воздушками бігають та ціляться?! Раніше бачив 2 цілих ролики, з якого тут вибрані лише необхідні автору кадри. Тому, це ніщо-інше, як чергова спроба дискредитації та перекладання провини.
А ще, бачили, як губернатори кацапські на камеру на увесь світ заявили, що вирішили, куди біженців з України відправляти? Угу, аж на далекий схід. Полистайте-полистайте новини, побачите самі. Тому, думайте, прибічники москалії, де і на кого ваші діти пахатимуть? Думаєте, в себе в дома, в офісі топ-менеджерами, в теплі та в ситості? Щось я не бачу такої перспективи для них. Дивіться, щоб не довелось на олов'яних копальнях легенями харкатись...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
ulven;176678 сказав(ла):
ще, бачили, як губернатори кацапські на камеру на увесь світ заявили, що вирішили, куди біженців з України відправляти? Угу, аж на далекий схід. Полистайте-полистайте новини
Інфа 100% сам бачив я був в шоці! А вони так спокійно про це говорили мол "район надо подимать" Сталінський режим Моя бабця мені розказувала що коли в Львів переселяли людей з "глубінки" і заселювали їх в хати людей яких в Сибір зсилали! А ті з "Глубінки" в нічнушках яких люди спали по вулицях ходили! А в "ноцники" мололоко наливали!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
nimash1;176710 сказав(ла):
надеятся что в ближайшее время мы узнаем что за таинственная"третья сторона".
Ми всі прекрасно знаємо з якої сторони дув цей смердючий запах! "великая и могучая расея"
 
Статус
Закрита.
Зверху