Яка процедура здачі мисливської зброї на утилізацію в цей час?

usamo

Мисливець
Яка процедура здачі мисливської зброї на утилізацію в цей час? Якщо хтось підскаже, буду вдячний. Мисливська зброя 12 к.,зареєстрована в дозвільній і термін регістрації спливає в кінці цього року. Вирішив здати зброю на утилізацію.
 

usamo

Мисливець
Тобто за годину все можно в дозвільній це зробити? Всі номери на зброї присутні. Які платежі в бюджет?
 

Altay1972

Снайпер
У моего соседа, после прилета в крышу, дом сгорел, ну и все содержимое, в том числе и сейф с ружьем...он собрал остатки железа от ружья и поехал в отдел полиции сдать его...
НЕ ПРИНЯЛИ!!! Сказали сейчас не до тебя, пусть валяется у тебя, потом после войны сдашь...не знаю на сколько он упирался и настаивал, но сказал мне что привез обратно, бросил у кого то в гараже пусть там валяется до лучших времен...
 

1.11

Слідопит
Згідно законодавства здаються тільки номерні частини. Це я до того, якщо зброя рідкісна, то можна її розібрати, залишити собі запасні частини, а потім продати. Особисто знаю випадок, коли після розриву патрона в ствольній коробці, Власник психонув і здав карабін в дозвільну на утилізацію. А це був Манліхер в ідеальному стані початку 20-го століття. Запасні частитни на нього, в т.ч. приклад, коштують шалених коштів.
 

1.11

Слідопит
У моего соседа, после прилета в крышу, дом сгорел, ну и все содержимое, в том числе и сейф с ружьем...он собрал остатки железа от ружья и поехал в отдел полиции сдать его...
НЕ ПРИНЯЛИ!!! Сказали сейчас не до тебя, пусть валяется у тебя, потом после войны сдашь...не знаю на сколько он упирался и настаивал, но сказал мне что привез обратно, бросил у кого то в гараже пусть там валяется до лучших времен...
Ні. Цей дозвільнитк не захотів приймати частини. Бо там пишеться Акт про нецілісність. А от сусіду може бути не переливки, адже зброля зареєстрована.
 

kef

Зброяр
Ви вкажіть модель /фірму/ рушниці , стан ,можливо її хтось придбає ,якщо вона варта уваги .
Зараз багато хто розпродає свої /цяцьки/ і одночасно є ті хто бажає їх придбати. Все залежить від стану та 'породистості' рушниці.
 

Altay1972

Снайпер
А от сусіду може бути не переливки, адже зброля зареєстрована.
выгоревшая и заржавевшая колодка и две распаянных трубки, эти части никто не признает огнестрелом, так как они на это уже не способны, соответственно никаких вопросов не возникнет... мы речь вели не о сгоревшем ружье, а о работе разрешуна...
 

old hunter

Снайпер
А от сусіду може бути не переливки, адже зброля зареєстрована.
Він може той мотлах викинути і нічого йому за це не буде.
При такомо дозвільнику я б написав заяву в райвідділ про те що при обстрілі рушниця зникла з порушеного дому..
І хай тоді дозвільник за ним бігае. А йому бігати прийдеться. Буде телефонувати, прийдіть напішіть заяву про втрату. А судів хай скаже
"Зараз не до тебе, після війни прийду...".
 

Охотник77

Снайпер
Приклад та дерево з ців'я сміло знімайте а також відкручуйте мушку та все інше що можна знять з колодкі та інших прономерованих частин. Робив так 2 рази процедура незайме багато часу. Як варіан можете зброю деактивувати ця процедура потребує грошей (пару тройку років тому коштувала 500грн,зараз незнаю розцінок) та більше часу на папери але зможете зберегти рушницю як пам'ять чи навіть продати як сувенір)
 
Останнє редагування:

usamo

Мисливець
Приклад та дерево з ців'я сміло знімайте а також відкручуйте мушку та все інше що можна знять з колодкі та інших прономерованих частин. Робив так 2 рази процедура незайме багато часу. Як варіан можете зброю деактивувати ця процедура потребує грошей (пару тройку років тому коштувала 500грн,зараз незнаю розцінок) та більше часу на папери але зможете зберегти рушницю як пам'ять чи навіть продати як сувенір)
А скільки зараз коштує ? Скільки часу займе?
 

Охотник77

Снайпер
скільки зараз коштує ? Скільки часу займе?
Здача безкоштовна а деактивація на разі нехочу напрагяти дозвільника та й розцінкі в різних областях можливо різні. По часу рушниці здавав за день а під деактивацію тоді казав займе десь пару тижнів
 

senya 2011

Мисливець
Він може той мотлах викинути і нічого йому за це не буде.
При такомо дозвільнику я б написав заяву в райвідділ про те що при обстрілі рушниця зникла з порушеного дому..
І хай тоді дозвільник за ним бігае. А йому бігати прийдеться. Буде телефонувати, прийдіть напішіть заяву про втрату. А судів хай скаже
"Зараз не до тебе, після війни прийду...".
Знайомий сьогодні спостерігав випадок людина лишила дві одиниці зброї, стан звичайно незадовільний але бюрократична складова лишає систему будь-якого розвитку (
 

Степанович 2

Снайпер
Тут бюрократична складова, як на мене, доречна, бо залишені дві одиниці зброї незадовільного стану у руках кулібіна може стати однією одиницею робочого стану
 
Зверху