иж-12 глазами владельца

rus pos

Новачок
В мене рядовий кв і експорт кв обидві в 16 кал.1968р.
доброго дня ае фото колодки з якими малюнками цікаво в мене тоже таке е зрівняти вмене тоже кв одні кажуть експортне одні рядове но ружйо супер полювати з ним дуже подобаеця коли було полюваня на качку 5 зарядку даже недоставав
 
Останнє редагування:

вовцюгака

Мисливець
Як узнати рік випуску серія К
ИЖ 12-12к
на експортному іж-12,16к,серія КС (??) ,але далі в паспорту серія С...
Відстрілювали (шріт 0,та 6) по мішені-результат краще ніж 201 Меркеля.Але як завжди-для кожної рушниці свій набій.
 

Вкладення

Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда

Сашка1974

Мисливець
доброго дня ае фото колодки з якими малюнками цікаво в мене тоже таке е зрівняти вмене тоже кв одні кажуть експортне одні рядове но ружйо супер полювати з ним дуже подобаеця коли було полюваня на качку 5 зарядку даже недоставав
Вибачте фото хіба що в моїй темі по продажу.минулог року продав експорт та то 63. Та один з карабінів.так як знаходжусь в лавах ЗСУ з перших днів
то перед відправкою продав та купив теплоприціл.маю надію що він мені більш допоможе як рушниці в сейфі.А повернемось тоді і займемося гладкою зброєю.то залізо - життя важливіше!
Всім гарного дня .здоров'я фарту та безхмарного неба!
Шануймося браття - бо ми того варті!
 

rus pos

Новачок
Вибачте фото хіба що в моїй темі по продажу.минулог року продав експорт та то 63. Та один з карабінів.так як знаходжусь в лавах ЗСУ з перших днів
то перед відправкою продав та купив теплоприціл.маю надію що він мені більш допоможе як рушниці в сейфі.А повернемось тоді і займемося гладкою зброєю.то залізо - життя важливіше!
Всім гарного дня .здоров'я фарту та безхмарного неба!
Шануймося браття - бо ми того варті!
100 відсотків желізо було і буде а житя одне!!!!! хай ангел охоронець відводить від тебе біду !!!!
 

Dionys

Мисливець
Я МАЮ рушничка бомба берета одихае
Чомусь відразу враження складається, що пише людина котра беретту тільки на фотках бачила. А так, совкодрочерство чистої води, щось в той час і робили, якісне і класне(зі зброї маю на увазі), але час на місці не стоїть, як і технології. Десь натрапляв раніше на відео в тюбі, де порівнювали рівномірнісь, кучність і різкість осипу на 30м різними набоями. Спаринг був із 34-го ТОЗу якихсь там самих "правильних" років з "єщо тємі стваламі" і звичайної ата нео12, і так всі там улюлюкали, притопували біля ТОЗа, ніби він мав полюбе порвати. А виявилось, що плюс мінус однакова картина після відстрілу, а у нео12 ще і рівномірність була краща. Так що, фразочки "біло лудьше", і про берету , це так, в калюжу пукнути.
 

rus pos

Новачок
Чомусь відразу враження складається, що пише людина котра беретту тільки на фотках бачила. А так, совкодрочерство чистої води, щось в той час і робили, якісне і класне(зі зброї маю на увазі), але час на місці не стоїть, як і технології. Десь натрапляв раніше на відео в тюбі, де порівнювали рівномірнісь, кучність і різкість осипу на 30м різними набоями. Спаринг був із 34-го ТОЗу якихсь там самих "правильних" років з "єщо тємі стваламі" і звичайної ата нео12, і так всі там улюлюкали, притопували біля ТОЗа, ніби він мав полюбе порвати. А виявилось, що плюс мінус однакова картина після відстрілу, а у нео12 ще і рівномірність була краща. Так що, фразочки "біло лудьше", і про берету , це так, в калюжу пукнути.
так і е непарся бери берету і пукай в калюжу )))))
 

LEART

Мисливець
так і е непарся бери берету і пукай в калюжу )))))
Берета. Сабаті. Антоніо Золі. Фабарм. Бенеллі. Меркель. Фаусті Стефано. Це світові бренди які по цей час виробляють свою продукцію, тобто зброю. І не тільки гладкоствольну. І порівнювати совдепію з цими брендами...
ІЖ-12 це "мамонт" у порівнянні з цими брендами. От і все.
Але рушниця гарна. Сам є власником такої. Не дивлячись на вік моєї рушнички, вона в строю!!!
 
Зверху