иж-12

Статус
Закрита.

маz@й

Мисливець
продам иж12 Экспортное 16кл 70год состояние на фото родное воронение в стволах зеркало регистрация г Запорожье причина невостребовано есть радной поспорт к ружью цена 4500 без торга
 

Вкладення

Yuraj

Новачок
Прошу резерв для выяснения моментов , возможен ли пересыл?
 

трудяга

Мисливець
В мене до вас одне питання - хто шліфував коодку і як потім забирали люфт. не прийміть за образу - але на фото явно видно що колодку шліфували - може хотіли забрати прогари. внаслідок шліфовки повинний був зявитися вертикальний шат.який потрібно було прибрати - цікавить яким чином?Якщо я неправий - вибачайте.але за два роки пошуку іж 12 і саме в 16 кал. я їх бачив багатенько - але таку колодку бачу перший раз.собі придбав точно таку саму рушницю - тільки 1968 року. З повагою - трудяга.
 

маz@й

Мисливець
трудяга;208116 сказав(ла):
В мене до вас одне питання - хто шліфував коодку і як потім забирали люфт. не прийміть за образу - але на фото явно видно що колодку шліфували - може хотіли забрати прогари. внаслідок шліфовки повинний був зявитися вертикальний шат.який потрібно було прибрати - цікавить яким чином?Якщо я неправий - вибачайте.але за два роки пошуку іж 12 і саме в 16 кал. я їх бачив багатенько - але таку колодку бачу перший раз.собі придбав точно таку саму рушницю - тільки 1968 року. З повагою - трудяга.
действительно хозяин ружья полировал прогары вокруг бойков в результате нечего страшного не случилось зазоров никаких нет люфтов темболее даже без цевья нет люфта ружье в очень хорошем состоянии былобы 12 кл оставилбы себе
 
Статус
Закрита.
Зверху